Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak propsuje wywalenie folii, tak kolor to nie moja bajka i jakoś do b5 mi totalnie nie pasuje, reszta zmian na mega plus, tył wreszcie będzie godny przodu bo seryjny w b5 no wygląda słabo. W każdym razie czekam na końcowe foty poskładanego auta ;)

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, hunter91 napisał:

Jak będziesz mieć wydech zrobiony to mam nadzieję że pokażesz zdjęcia spodu 

Ingerencja we wnęke koła zapasowego

Opublikowano

Kawa z mlekiem i złote lampy , będzie bardzo oryginalnie. Czekam na prezentację. :thumbup1:

Opublikowano

Pomysł wykonanie itd itp jak najbardziej na duży plus tylko sama baza do d.u.p.y

Edytowane przez Dev

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, Dev napisał:

Pomysł wykonanie itd itp jak najbardziej na duży plus tylko sama baza do d.u.p.y

A co miał bym mieć innego za baze? 2,7? 1,8T? 

Opublikowano
17 minut temu, Kowi87 napisał:

A co miał bym mieć innego za baze? 

RS4

Opublikowano
  • Autor
33 minuty temu, Dev napisał:

RS4

nie ten budżet chłopak, pozatym RS4 to nie baza na jebanie zderzaków i eksperymenty.

Opublikowano

Jak nie ten budżet dzieciak, przeciez w.jebałes w klocka kasy na dwie RSy

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, Dev napisał:

Jak nie ten budżet dzieciak, przeciez w.jebałes w klocka kasy na dwie RSy

W skali 13 lat być moze(sugerując sie cenami z 2007r), ale nie w lakierowaniu, pozatym znam róznice serwisu 2,7 i 1,9, za serwis pełną gębą takiego 2,7 ja maluje całą bude i jeszcze mi zostaje na serwis 1,9. Także dla mnie to własnie idealna baza, bo potencjał na 400+ jest, zrobienie tego nie kosztuje w tym momencie jakiejś ogromnej stawki(w moim przypadku tylko turbo i pompki), serwis tani, częsci tanie i spalanie nie zabójcze, choc juz nie oszczedne jak przedtem.

Opublikowano
11 godzin temu, Kowi87 napisał:

nie ten budżet chłopak, pozatym RS4 to nie baza na jebanie zderzaków i eksperymenty.

Podzielam opinię że RS4 to nie auto na takie rzeźby. On jest piękny w oryginalnym wydaniu.

Co do tej "taksówki" czekam na efekt końcowy.

Opublikowano

Z czego dokładka z tyłu? B8, C7?

Kolorek piękny. Sam ją malujesz?

Opublikowano
  • Autor

Maluje mi kolega, juz któryś raz tego kibla.

Ustalmy jedno, lakier na pierwszy rzut oka może i przypomina taxi, ale nie jest tym lakierem, kolor był dostepny na rynek USA z lat 80tych. Jest bardziej żywy niż ta bladość z taxi. Kompozycja prosta, beż+czerń+złoto.

 

Opublikowano
1 godzinę temu, Kowi87 napisał:

Kompozycja prosta, beż+czerń+złoto.

Juz czuje, ze bedzie mi sie mega podobac :D

Opublikowano

Bardzo oryginalnie. Myślę, że z czarnymi detalami może dać ciekawy efekt końcowy. Czekamy na rozwój sytuacji :)

Opublikowano
  • Autor

Wleciały błotniki po małej modyfikacji fabryki, teraz jest ... dla mnie ładniej.

spacer.png

spacer.png

Przód jeszcze nie spasowany, bo zderzak dopiero w podkład leci

Opublikowano

Wreszcie sie cos orzeźwiło w grupie b5✌️?

Opublikowano

Któryś raz patrzę i powiem Ci że jakos nie przekonuje mnie ta przemiana..

Zobaczymy jak będzie na koncu?

Mega szacun za kolejną  koncepcje?

Opublikowano

Będzie pięknie. Keep going i szeruj fotki. :)

Opublikowano
  • Autor

spacer.png

spacer.png

Opublikowano

Tylny zderzak z dokładką będzie szaro beżowy czy czarno beżowy?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.