Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, dobra. Składaj, bo chcę zobaczyć całość :D:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

spacer.png

spacer.png

Aż prosi sie o ciemne szyby, bedzie to nastepny etap :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolego robi robote. Jaki masz patent na tak dobre spasowanie zderzaka z blotnikiem i lampą?

Edytowane przez --Rafcio--
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, --Rafcio-- napisał:

No kolego robi robote. Jaki masz patent na tak dobre spasowanie zderzaka z blotnikiem i lampą?

Robota blacharza-lakiernika, jeszcze auto nie odebrane, jeszcze sie dopiesci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem - im bliżej ku końcowi tym lepiej całość się będzie prezentować.

Co do audio - kapitalna robota. Bardzo podoba mi się takie konkretne podeście. Rozumiem, że przy odpowiednich staraniach M165 można upchnąć i nie wadzi ani o szybę, ani o tapicerkę (mam tu na myśli wychylenia membrany)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie że wychylenia membrany mogą wadzić o tapicerke, tego chyba nie przeskocze, wyrzuciłem osłony gumowe z magnesów. Bez obróbki boczków nie obejdzie sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obróbka to już przy 130 była potrzebna po tym jak zdecydowałem się zamontować na MDFie do drzwi i własnie zastanawiałem się czy 165 się da czy nie - także dzięki za odpowiedź :)

Ciekawie to masz z prawej strony, bo boczek z dodatkowym głośniczkiem telematic, według mnie taki boczek lepiej wygląda. Trochę zabawne jest to, że masz też przycisk blokady drzwi od strony pasażera. Może nie działa, ale za to jaka symetria :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, longer_xd napisał:

Obróbka to już przy 130 była potrzebna po tym jak zdecydowałem się zamontować na MDFie do drzwi i własnie zastanawiałem się czy 165 się da czy nie - także dzięki za odpowiedź :)

Ciekawie to masz z prawej strony, bo boczek z dodatkowym głośniczkiem telematic, według mnie taki boczek lepiej wygląda. Trochę zabawne jest to, że masz też przycisk blokady drzwi od strony pasażera. Może nie działa, ale za to jaka symetria :D 

Na ten telematic planuje podpiąć cb radio, jest symetryczny wiec będzie stereo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle razy malowany - na bank jakis ulep :decayed:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, jedyne takie audi a do tego jakie piękne :) Tak jak mówisz, aż się prosi o ciemne szyby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda coraz lepiej ;) Można powiedzieć że powoli przekonuje się do tego koloru :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, szafa napisał:

wygląda coraz lepiej ;) Można powiedzieć że powoli przekonuje się do tego koloru :good:

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszło kilka fantów, z okazji demontazu podsufitki wpadną profesjonalnie pomalowane słupki z logiem airbag, żaden nie połamany co mnie satysfakcjonuje. Zamówiłem też przedliftowe daszki słoneczne z make-up, ciekawe czy da sie polączyć z instalacją poliftową make-up...:co: Udało sie też dostać w Audi Elements tapicerke tylnej klapy w stanie idealnym, teraz zastanawiam sie czy nie kupić boczków bagaznika z mocowaniami rolety w stanie dobrym, skoro wszystko sie zmienia na lepsze.

Od poniedziałku wracają prace nad skorupą, montaż progów, splitery tylnego zderzaka, polerka całosci. Przy okazji braku podsufitki wleci mata tłumiąca na dach, zostało mi materiału z tylnych drzwi to trzeba gdzieś to wkleić. Dodatkowo jak ogarniemy kwestie elektryki tylnej klapy zamkne ją matą butylową której tez mi zostało. Miałem jechać nim na ceramike, ale jednak finanse na to nie pozwolą w tym roku juz.

Auto nabrało charakteru za sprawą spliterów i tego kontrastu kolorystycznego. 

Szukam tapicerki drzwi kierowcy z miejscem na głosniczek telematic w kolorze czarnym jakby ktoś miał to piszcie, bo moja jest styrana max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kowi87 jak już poszles w plastry miodu, to dolna kratka też by się taka przydała, idzie dorobić z golfa gti, lub z arkusza siatki.

Z przodu to takie prawie B6 ?

Podziwiam za ogrom pracy, za wtopiony hajs i za całokształt, jest pasja, są marzenia i to jest fajnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tej kratce z golfa, ale jakoś zbrakło zaangażowania w tym temacie, to już temat na nudę jak naprawde nie bedzie co robić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolorek ryje mi beret :hi:

nie myślałeś co by "obrysy" delikatnie wpuścić w zderzak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...