Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, _małyTM_ napisał:

kolorek ryje mi beret :hi:

nie myślałeś co by "obrysy" delikatnie wpuścić w zderzak?

Myslałem, ale nie da sie, zderzak ma wyciecia na wymiar obrysów, obrysy są schowane nie naklejone na zderzak, ale mimo wszystko niezgadzają sie łuki zderzaka i obrysu, takze zlicować sie nie dało a szkoda.

Edytowane przez Kowi87

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Update na pierwszym poście jakby ktoś chciał poczytać co tu sie wydażyło w ostatnich 2 latach:hi:

Zdjecia bedą nadchodzacym tygodniu :) 

Opublikowano

Czekam na efekt końcowy. Jak dla mnie jedno z najlepszych aut na forum. Mega szacun za tak ogromną pracę i pieniądze włożone w to auto od początku. Sporo zmian, teraz ta finalna jest mega sztosem. 

Opublikowano

Najlepsza B5 w Polsce, już od lat śledzę projekt, ale jedno mi od jakiegoś czasu nie pasuje i muszę to w końcu powiedzieć - nie myślałeś nad klamkami w środku? z RS albo po prostu je pomalować w czerń i byłoby lux

Pozdro

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, xudix4 napisał:

Najlepsza B5 w Polsce, już od lat śledzę projekt, ale jedno mi od jakiegoś czasu nie pasuje i muszę to w końcu powiedzieć - nie myślałeś nad klamkami w środku? z RS albo po prostu je pomalować w czerń i byłoby lux

Pozdro

Klamki sa w ASO nowe czarne, o malowaniu nie myslałem póki co, ale cenna uwaga. Mam lakiernika 500m od domu, wiec jak sie ze wszystkim uporam to dam mu drugi komplet na zrobienie z tym porzadku

Opublikowano

Kowi mała rzecz a cieszy ? ?

tapatalk_1411197266668.jpeg

Opublikowano
1 godzinę temu, Kowi87 napisał:

Klamki sa w ASO nowe czarne, o malowaniu nie myslałem póki co, ale cenna uwaga. Mam lakiernika 500m od domu, wiec jak sie ze wszystkim uporam to dam mu drugi komplet na zrobienie z tym porzadku

Znasz ceny klamek z rs? 

 

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, VRGOOD napisał:

Znasz ceny klamek z rs? 

 

109zł przednia satinshwarz matt, tylna tyle samo, czyli komplet  ~450zł

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano
  • Autor
WWW.OEMEPC.COM

Nadwozie Klamka wewnetrzna zamek drzwi przod for 2001 Audi Audi RS4/Avant quattro Europe market

Tu masz numery, ja odpuszczam:grin:

Opublikowano
  • Autor

Auto po polerce

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

Opublikowano

Znowu zjebales mi dzien:blowup:

Myślałem że zrobiłeś krok w tyl ale całość jest pikna.. 

Edytowane przez wesz82

Opublikowano

wygląda bardzo dobrze!

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, wesz82 napisał:

Znowu zjebales mi dzien:blowup:

Myślałem że zrobiłeś krok w tyl ale całość jest pikna.. 

To jeszcze nie koniec, dwa elementy sie lakierują i progi nie na aucie jeszcze. Ale myśle ze ten weekend/przyszły tydzień będzie już sesyjka, jeszcze potrzebuje do spawacza aluminium podskoczyć.

Zastanawiam sie czy nie zrobić na rancie klapy akcentu z A6, pasek chrom docięty do klapy i zrobiony w czarny połysk

Opublikowano

Na pewno dałbym folię na zderzak tak by nie rysowalo się podczas wkladania czegoś do bagażnika.

Pasek ale a6 może być dobrym krokiem.

Opublikowano

Jestem ciekaw tego koloru w pełnym słońcu. Lusterka zostają takie czy ida w kolor budy a może czarny połysk?:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Lusterka zostają chrom, jeszcze trzeba je dopracować. Zostały przetarte papierami, potraktowane 2 sugerowanymi pastami, ale to jeszcze nie jest petarda :unsure:

Opublikowano

Koła z przodu są specjalnie tak wystawione dystansem czy takie parametry mają po prostu? Jakbyś chciał je trochę schować a przy okazji poprawić prowadzenie w zakrętach to polecam acentryczne tuleje górnych wahaczy, wychodzi o 1' większy negatyw :) 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, bjoern napisał:

Koła z przodu są specjalnie tak wystawione dystansem czy takie parametry mają po prostu? Jakbyś chciał je trochę schować a przy okazji poprawić prowadzenie w zakrętach to polecam acentryczne tuleje górnych wahaczy, wychodzi o 1' większy negatyw :) 

To na potrzeby lakierowania, auto jest podniesione tak by mozna było swobodnie nad nim pracować :) Jak tylko odbiore to rzecz jasna idzie na dół. Przód wstepnie et40 + 20 tył et40 + 25 dla 9,5cala.

Ogólnie nie potrzebuje wiekszego negatywu niż ten co wyniknie samoistnie przy tej glebie co mam, z ciekawosci popatrzyłem na te tuleje, ale nie widze tego dla B5

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano

Podziwiam zapał i oddanie do swojego auta mając je tyle  lat wciąż cię inspiruje do nowych działań by było jeszcze lepsze niż jest. Do całości musza być ciemne szyby i inna felga,bo ta się zlewa z buda. Reszta bez zastrzeżeń???

Opublikowano
  • Autor

Podsumowując zakres prac:

- zerwanie folii, dotarcie starego lakieru, usuniecie nalotów rdzy(była), malowanie całego auta i polerka

- przespawane błotniki, zyskałem ok 2cm i dalej ładny rant. 

- wymiana klapy i modyfikacja blendy

- wymiana zderzaka i wspawanie nowego dyfuzora na 2 wydechy, przespawanie i dopasowanie wydechu

- modyfikacja błotników pod licowanie z progiem S4

- montaż spliterów zderzaków

- wymiana grila na RS4, malowanie wszystkich kratek w czarny połysk

- malowanie relingów, mocowań lusterek, ramion wycieraczek

- usuniecie tylnej wycieraczki

- montaz fabrycznych ramek szyb chrom, przemalowanych w czarny połysk

- montaż lampek obrysowych

Zapomniałem tylko jednej ważnej kwestii, zrobienia mocowań dla nadkoli plastikowych, dalej jest fuszerka w postaci wycietych kawałków:facepalm:

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

Edytowane przez Kowi87

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.