Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kowi ile chcesz za kółka ? :naughty:

Własnie nie wiem ile to warte jest :mysli: oponki mają gdzieś po 5mm bieżnika jedna felga na ramieniu zarysowana dość[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 14:55_________________________________________________Miałem juznic nie robić w silniku :gwizdanie:

Ale promocje swiąteczne nie pozwalaja mi na to :kox: :kox:

Kolektor ssący do Alhambry kupiony :naughty:

46133211.jpg

A klamek jeszcze nie ma :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

`

Moeze kiedys, z takich bajerów to najchętniej bym kupił turbotimer, ale narazie musze sie zająć zawieszką, bo z moją coraz gorzej :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

`

Moeze kiedys, z takich bajerów to najchętniej bym kupił turbotimer, ale narazie musze sie zająć zawieszką, bo z moją coraz gorzej :wallbash:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=830497489 bardziej mi o to chodziło :wink4: i możesz wziąć wersje bez króćca :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

`

Moeze kiedys, z takich bajerów to najchętniej bym kupił turbotimer, ale narazie musze sie zająć zawieszką, bo z moją coraz gorzej :wallbash:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=830497489 bardziej mi o to chodziło :wink4: i możesz wziąć wersje bez króćca :wink4:

Keżor to za drogie jest, moze uda mi sie tańsze ogarnąć :przebiegly: , a jak nie to pojade z kolektorem do tokarza i mi zrobi :cool1:

Mowa o takiej przejsciówce

f9d52160e459b1e9med.jpg

Może dzisiaj bede znał ceny[br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 12:49_________________________________________________80zł koleszka za nią ceni[br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 14:56_________________________________________________Noi kiera siedzi :kox: obyło sie bez żadnych powazniejszych problemów przy montażu :wink4:

23217271.jpg

polipolifty zostały wyrzucone :sick3:

37133746.th.jpg

Trafiły takie jakie powinny być :good:

35201828.th.jpg

Teraz juz mi sie nie należy chrom madafaka member :polew: :polew: został jeden chrom na grilu :disgust:

Nie potrzebnie kupiłem tasme do kierownicy, bo okazało sie że ta z 4-ramiennej pasuje bez problemu do esowej :wallbash:

Jak cos mam na sprzedaż taką taśme

69062619.th.jpg

oraz Airbag z poliftowej 4ramiennej, o kiere nie pytać, jest ale jej nie ma :polew:

Mikołaj jednak niebył Hooj przyniósł paczke :kox:

87162530.th.jpg

oraz

70737979.th.jpg24995270.th.jpg

Nawet sie połasił i troche go wyczyscił :kox:

Jutro zrobie ludzka sesje :naughty: oraz wymiana oleju :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę szkoda tych popoliftów :decayed: wyróżniała się z nimi :decayed:

+15 do lansu za kierownicę-jedna słuszna w b5 :good:

czeka Cie czyszczenie kolektora... nie zazdroszczę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę szkoda tych popoliftów :decayed: wyróżniała się z nimi :decayed:

+15 do lansu za kierownicę-jedna słuszna w b5 :good:

czeka Cie czyszczenie kolektora... nie zazdroszczę :wink4:

Juz nie ma tragedii z nim, jest nieco wyczyszczony przez sprzedawce ja wprowadze drobne czyszczenie jutro jeszcze, czekam teraz na flansze i koniec dłubania w silniku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a korekta softu? :cool1:

Korekta bedzie albo przed świętami albo na początku stycznia :kox: jeszcze zostały mi do naprawy kierunki, bo dzisiaj reanimacja nie przebiegła według instrukcji forumowej :wallbash: Jutro zaczynam czyszczenie kolektora, zakupie potrzebne graty i jade na wymiane oleju trzeba doprowadzic autko do stanu idealnego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jak ja... do zrobienia jeszcze małe orurowanie, trochę prac nad wydechem, suszarka i mogę jechać na korektę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jak ja... do zrobienia jeszcze małe orurowanie, trochę prac nad wydechem, suszarka i mogę jechać na korektę :gwizdanie:

własnie z tym wydechem to moze i ja bym coś podziałał, materiał do spawania mam zostało z metr kwasówki fi52 :naughty: wiec mysle że powinno starczyc na wywalenie jedengo zapychacza :gwizdanie: Jutro wszystko bede wiedział :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w planach usunięcie tego ostatniego też przy okazji dospawywania jakiejś dwururki :kox:

chyba że dostane od Daniela ostatni tłumik S4 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w planach usunięcie tego ostatniego też przy okazji dospawywania jakiejś dwururki :kox:

chyba że dostane od Daniela ostatni tłumik S4 :decayed:

Nie ja ostatni chyba zostawie, nie moze być głośniej już niz obecnie, zamiast kata mam tłumik przelotowy wspawany ale i tak jest głosno powyżej 2,5tys obr

Jutro bede miał okazje zrobie fotke podwozia to ktos doradzi co usunąć :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wyjebane wszystko prócz ostatniego tłumika i głośno nie jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi, do kolektora polecam ten środek:

5243943fe3c3eef7med.jpg

popsikałem i po 2 minutach spłukałem , i tak ze 3 razy :gwizdanie: i oto efekt :evil:

e1c10d6d84f53217med.jpg

fef2f30ee01adc8emed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi, do kolektora polecam ten środek:

5243943fe3c3eef7med.jpg

popsikałem i po 2 minutach spłukałem , i tak ze 3 razy :gwizdanie: i oto efekt :evil:

e1c10d6d84f53217med.jpg

fef2f30ee01adc8emed.jpg

Keżor jestes wielki nie ma co, tylko czy ja takie cuś dostane w mojej małej miescinie :mysli: Najprędzej dorwe cos ze środków STP na orlenie :gwizdanie: ciekawe czy sprostaja zadaniu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi, do kolektora polecam ten środek:

5243943fe3c3eef7med.jpg

popsikałem i po 2 minutach spłukałem , i tak ze 3 razy :gwizdanie: i oto efekt :evil:

e1c10d6d84f53217med.jpg

fef2f30ee01adc8emed.jpg

Keżor jestes wielki nie ma co, tylko czy ja takie cuś dostane w mojej małej miescinie :mysli: Najprędzej dorwe cos ze środków STP na orlenie :gwizdanie: ciekawe czy sprostaja zadaniu :evil:

ja używałem wcześniej jakiegoś innego to był ch.j nie robota :wallbash: a ten jest mega koksiarz :kox: ale zawiera tyle trucizny , że trzeba go używać w rękawicach , powoduje oparzenia itp :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na alegro dziada nie moge trafić, jutro przejrze lokalny rynek, jak nic nie bedzie to zostanie internet :gwizdanie:

http://www.autokosmetyki.pl/crc_motor_clean_srodek_do_czyszczenia_silnika_bardzo_silny_500ml,p1327.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam, działałeś już coś w sprawie kolektora? Masz już flanszę? bo jakoś nie mogę się doczekać na swoją... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...