Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

no i elegancko, ja mam dekory w ten niby karbon nieeskowy, i nie będę dokładał innego, ale mam już na oku pewien materiał :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no i elegancko, ja mam dekory w ten niby karbon nieeskowy, i nie będę dokładał innego, ale mam już na oku pewien materiał :good:

tez mam takie dekory jak Ty :good:

Założyłem kolektor

40821569.th.jpg22511295.th.jpg94117909.th.jpg

Ale problemy z nieszczelnoscią, nie wiem czy nie zrobie tam połaczenia na sylikonowe kolanko, plastik by sie ucieło, tylko pytanie jak tam zrobic jakieś zazebienie zeby wtedy nie zrzucało tego sylikonu :mysli:

A sam kolektor polecam, robi robote, doł sie poprawił i w ogóle przyspiesza lepiej, noi prawie nie kopci teraz, niestety u mnie nie słychac turbinki tak jak u reszty :disgust:

Jeśli uda mi sie to ogarnać do sylwka to pierwszy lub drugi tydzień stycznia jestem u rogala :kox:

Działacie pany z tą folią??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam Ci jakimś mchem ten silnik zarósł czy jak? :polew: zielono tam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam Ci jakimś mchem ten silnik zarósł czy jak? :polew: zielono tam :naughty:

Monitor Cie oszukuje :polew: :polew: za***any syfem zimowym :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam Ci jakimś mchem ten silnik zarósł czy jak? :polew: zielono tam :naughty:

Monitor Cie oszukuje :polew: :polew: za***any syfem zimowym :wink4:

to gdzie ty mieszkasz? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

good job :naughty::decayed:

faktycznie jakos dziwnie się ułożył ten łącznik silikonowy :mysli: Próbowałeś przesunąć całą rurę plastikową w lewo? Nie pamiętam dobrze ale ona chyba trzyma się na jednym trzpieniu, może da radę go lekko wygiąć tak żeby przesunąć rurę?

no i sugeruję założyć solidniejsze obejmy :wink4:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 20:01_________________________________________________a no i jeszcze... ile Ty tak właściwie teraz masz kunia? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe mocowanie zostało przesuniete, ale mimo to jakos nie wyszło za prosto, a co do obejm musze zobaczyć czy mi cos zostało z FMIC

16485 - Mass Air Flow Sensor (G70): Implausible Signal

P0101 - 35-10 - - - Intermittent

17654 - Needle Lift Sensor (G80): Implausible Signal

P1246 - 35-10 - - - Intermittent

Logi

30466735.th.jpg

011kpy.th.jpg

Problem lezał po stronie złego akumulatora, wiec rezamy dalej :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi ty masz założoną tą hybrydę od rob555-a tak? powiedz wszystko z nią ok?? po postach rozumiem że na sofcie z nią nie byłeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi ty masz założoną tą hybrydę od rob555-a tak? powiedz wszystko z nią ok?? po postach rozumiem że na sofcie z nią nie byłeś??

Znaczy byłem na sofcie ale niestety czujnik temp paliwa był padnięty i nie dało rady auta wysterować, jak ją założyłem na stary jeszcze program ok 140km to odczułem dosc znaczną różnice na plus moge nawet powiedzieć że lepiej to jeżdziło niz obecnie, jest cicha, jak większość pisze że słychać u nich turbo po zmianie kolektora, czy wycieciu kata tak u mnie nie słychać :disgust: ładuje bardzo przyzwoicie, spójrz na logi :rolleyes:

alldyn.th.jpg

Dzisiaj wkońcu ogarnałem definitywnie problem z tymi odcinkami o których wcześniej wspominałem, zrobione logi i trzyma parametry

Dodam ze u Roba jest sprawdzona gwarancja bo pierwsza sztuka wysrała sie zaraz po załozeniu, przyczyny nieznam :disgust:

Rob mówił że nadaje sie do 190km. Mekto też ma u siebie zamontowana hybryde :good:

Teraz ogarne tylko wąż gumowy tak żeby nie przetarł sie od alternatora i jade do Rogala na korekte, kwestia tylko czy pompa wytrzyma :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, szybki będzie ten szarak :naughty: pojeździłem dzisiaj trochę swoją w zimowych warunkach i... jak ja Ci zazdroszczę Q :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, szybki będzie ten szarak :naughty: pojeździłem dzisiaj trochę swoją w zimowych warunkach i... jak ja Ci zazdroszczę Q :evil:

Jak pompa wtryskowa pozwoli to będzie szybki :cool1: a jak nie to albo oddam do regenaracji(przeróbka na 11ke) albo dam sobie spokój :gwizdanie: i bede jeżdził aż sie wysra/czy tam sprzedam :decayed:

Chodzi mi po głowie jakiś sub do bagaznika ale niechce sie juz rujnować finansowo :gwizdanie: może na dniach pomaluje sobie ramke grila na czerń bo trzeba podążać za obecna modą :naughty:

ostatnio laptopa nabyłem dzisiaj podłaczyliśmy kabel (viaken czy jak mu tam) i niestety sterów nieszło zainstalować pod "siódemke" :disgust: wie ktos coś na ten temat :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kowi jak nie vag to kabel :polew: :polew: współczucia :tongue4:

I najlepsze że nikt nie wie :blink: załozyłem wątek o tym i nikt chyba nie używał windowsa7 :wallbash:

napisz do viakena i zapytaj :wink4:

Dzisiaj napisałem pytanie o sterowniki do tego kabelka

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=875487831

i odpowiedź nie był testowany z windows7 :wallbash:

Musze zrobić logi pażdziochowi, bo mam lekkie przeładowanie, trzeba namierzyć skur... który wszystkie dalsze czynnosci(korekte) mi blokuje :gwizdanie:

Quattro

Pozazdrościć :|

Ładne Autko :)

:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może próbuj kombinować ze sterownikami do visty? Albo zainstaluj drugi system :naughty:

W piatek bede wszystko wiedział na temat kabelka :przebiegly: a do piatku moze poprawie ta rure plastikową do kolektora, moze to w tym połaczeniu tkwi cały problem :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiłem Ci co zrobić a Ty dalej swoje :gwizdanie:

mówił... :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 16:50_________________________________________________Kowi pamiętasz może jakiej średnicy masz rurkę do IC? Chodzi mi o tą prawą, od turbo do IC :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiłem Ci co zrobić a Ty dalej swoje :gwizdanie:

mówił... :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 16:50_________________________________________________Kowi pamiętasz może jakiej średnicy masz rurkę do IC? Chodzi mi o tą prawą, od turbo do IC :mysli:

Chodzi Ci o rurke z kwasiaka do FMIC?? na całej długosci o ile dobrze pamietam miałem fi 51mm, ścianka 1.2 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...