Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kowi jaki Ty masz syf w tym samochodzie :sick3: Posprzątaj trochę :thumbdown: Poza tym radio nie jest tragiczne :wink4:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Kowi jaki Ty masz syf w tym samochodzie :sick3: Posprzątaj trochę :thumbdown: Poza tym radio nie jest tragiczne :wink4:

Czepiasz sie :tongue4: dzisiaj go juz ogarne :good:

Ramka załozona

20091106414.th.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

:hi:

:oklaski: :quattro:

Opublikowano

Kowi ktoś mi doniósł że Ci klamki odpadły :naughty::kox:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kowi ktoś mi doniósł że Ci klamki odpadły :naughty::kox:

heheh no mam tak zwane popoliftowe :polew: , to wszystko przez te nakładki, kiedyś nie chciało sie pomalowac(były podrapane) to poszedłem na łatwizne i zakleiłem chromem :kox::tongue4:(jeszcze na forum nie byłem) to żeby sie teraz tego pozbyc to musiałem kupić nowe klamki, które sie do dzisiaj malują i domalować sie nie mogą :wallbash: przy okazji naprawi sie przednia bo juz w kiepskim stanie użytkowym jest ;(

A tak pozatym furka śmiga z logów wynika że zdrowa, wiec jak doprowadze wygląd zewnętrzny to jade na korekte :evil:[br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 23:08_________________________________________________Na dniach będzie pare nowych gratów :kox:

36492000.th.jpg

Boczki w skórze :naughty:

39211726.th.jpg

tylko nie wiem jak je tam wkleic narazie :mysli:

noi klamki popoliftowe zostały wkońcu ruszone przez lakiernika :decayed:

Noi coraz bardziej zastanwiam sie nad tym

http://sklepy.allegro.pl/item824114947_audi_a4_quattro_1994_2001_zawieszenie_gwintowane.html :kox: pod choinkę chyba sobie sprawie :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Kowi , ja dziś wychaczyłem kolektor AWX za 80zł :tongue4:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=835041865 :yeah:

po prostu lepiej :szukaj:

o patrz :kox: ostatnio dałem sobie juz spokój z tym kolektorem, niedawno był za 150zł od passata z EGRem ale tak zasyfiony że... :sick3:

Opublikowano

Ja kupiłem kiere to ten też musiał :blink::decayed:

Kowi powiedz mi... ciężko się te boczki wyciąga? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Ja kupiłem kiere to ten też musiał :blink::decayed:

Kowi powiedz mi... ciężko się te boczki wyciąga? :cool1:

heheh Somes kiere to ja miałem juz hoho tylko poduchy brak :tongue4:

A co do boczków nie wiem czy sie je trudno wyciąga, bo nie robiłem tego dopiero zamierzam zrobić podmiane, one są wgrzewane

Opublikowano

a ile dałeś za te? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

a ile dałeś za te? :cool1:

Kiedys dostałem je gratis z fotelami :kox:

Opublikowano

Ty lepiej mów jak 3 lift klamek sie ma :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ty lepiej mów jak 3 lift klamek sie ma :decayed:

:polew: liftuje juz je, dostałem info ze piątek-sobota bedziemy zakładać :gwizdanie: sie okaże :rolleyes: teraz czekam na kuriera z moim jaśkiem :kox: zrobiłem małą modernizacje głównego wątku po kolei co tam sobie dłubałem :cool1:

Opublikowano

a Tych jaśków nie chcesz co Ci kiedyś proponowałem :przebiegly: są miękkie ,kolorowe i w ogóle zajebiaszcze :naughty::przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

a Tych jaśków nie chcesz co Ci kiedyś proponowałem :przebiegly: są miękkie ,kolorowe i w ogóle zajebiaszcze :naughty::przebiegly:

Już mi nie potrzebne chyba że masz jakaś większą maskotke co by przez okno z fotela wygladała :polew: :polew:

Przyszła :kox: :kox:

kierownicaz.th.jpg

W piątek montaż :decayed:

Opublikowano

to kupiłeś drugą kompletną kierę z poducha i z tasmą ??

Opublikowano
  • Autor

to kupiłeś drugą kompletną kierę z poducha i z tasmą ??

Nie

Kupiłem tylko poduche i taśme z A6, a do zdjecia wszystko złożyłem :wink4:

Opublikowano

skolko Cie to kosztowało :wink4: na Pw podeslij jak mozesz :wink4: bo miałeś już nie rzeźbić kiery od eSki :cool1:

Opublikowano
  • Autor

skolko Cie to kosztowało :wink4: na Pw podeslij jak mozesz :wink4: bo miałeś już nie rzeźbić kiery od eSki :cool1:

po taniości :wink4:

Teraz mysle nad zakupem gwintu TA-Technix do świat pewnie sie napale i klikne kup teraz :polew: tylko niepokoi mnie ostatni wątek na forum o skrzypieniu tego zawiasu :disgust: a jest w dobrej cenie do Q za 1395zł wiec po odpisaniu podatku wychodzi tyle co do sedana :kox: tragedii nie ma, a efekt będzie :decayed:

Może ktos zaintersowany moją felgą 16 cali :przebiegly: jest na pierścienach centrujacych żeby nie było :gwizdanie:

Opublikowano

jak za flaszkę to ja biere Twe felgi :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.