Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

no widzisz... nie zrozumieliśmy się :decayed:

ja wymieniałem te mniejsze wężyki wszystko co od turbo idą itd... na zbrojone :good:

Aj czyli zostają szroty :yeah:

chyba nie masz innego wyjścia :wink4: myślałem ze chodzi Ci o ten krótki wąż tutaj przy kolektorze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po 2 tygodniach poszukiwania dorwałem wkońcu tą rure dolotu :przebiegly: teraz na dniach wymienie wężyk od turbo na sylikonowy, bo mój niestety dwukrotnie skrócony najwyraźniej nie wyrabia juz :confused4: bo znowu autko osłabło :wallbash: po wymianie jeden dzień sie cieszyłem 160 latał bez wiekszego problemu, i znowu wężyk nie wyrobił ech :wallbash:

Zastanawiam sie nad zmianą kiery na trójramienną, samą kiere juz mam tylko poduszki brak, poza wieloklinem rózniła sie czymś kiera i poduszka pomiedzy rocznikami przed i poliftowymi :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrząd wymieniony :kox:

audi.th.jpg

Obeszło sie bez zdejmowania wzmocnienia :) Przy okazji wymieniłem wężyk podcisnienia turbiny na niebieski sylikonowy zakupiony od kolegi Rtocki :notworthy: Zaślepiony został EGR :evil: i powiem tylko tyle warto było :kox:

W miedzy czasie dorwałem radyjko Pioneer DEH6800 tylko zastanawiam sie czy je montować :mysli:

deh6800mp.th.jpg

Jest plan na budowe Fmic :evil: noi rozglądam sie za poduchą od S4 :gwizdanie: do polifta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co zaslepiales EGR?

Wyczytałem na forum że sprawdza sie w przypadku nadmiernego dymienia jakie u siebie miałem, po zaslepieniu juz nie dymi tak jak jeszcze niedawno, mozna powiedzieć że mało co dymi :wink4: (przynajmniej w lusterku juz tego nie widze heheh )

A co zaślepienie EGR niekorzystnie na cos wpływa :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi;) jak same plusy to cyknij fote jak to jest wykonane to sam tak zrobie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi;) jak same plusy to cyknij fote jak to jest wykonane to sam tak zrobie;)

Zaślepiłem to kawałkiem puszki :kox: i spełnia swoje zadanie :good: fotke wstawie jutro :)[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 00:19_________________________________________________Zaślepiłem w tym miejscu gdzie zaznaczyłem strzałką

20090619249.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaślepiłem to kawałkiem puszki :kox: i spełnia swoje zadanie :good:

no to też sobie walne piwko i działam :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie ma to żadnych skutków ubocznych, jest to bezpieczne dla silnika??

Czytałem na forum troche o tym i doszedłem do wniosku że jest bezpieczne

wplywa niekorzystnie tylko na emisje spalin pozatym same plusy........ :good:

:good: Ja tam jestem zadowolony, gdyby autko nadmiernie nie dymiło to bym tego nie robił :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dobrze wiedzieć u mnie dymienie w normie zobaczymy co bedzie po zmianie wtrysków i programie, może też się skuszę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiedziałem chwilke i jest taki efekt :naughty:

pionekinaudi.th.jpg

jesli chodzi o podświetlenie, to wyswietlacz jest niebieski mozna go sciemnic wiec nie razi po oczach, a przyciski podświetlane są na czerwono :decayed:

Narazie to jest projekt w PS, radio nie siedzi w samochodzie, tylko tak przymierzam sie

Jak wam sie to widzi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiedziałem chwilke i jest taki efekt :naughty:

wyswietlacz jest niebieski mozna go sciemnic wiec nie razi po oczach, a przyciski podświetlane są na czerwono :decayed:

Narazie to jest projekt w PS, radio nie siedzi w samochodzie, tylko tak przymierzam sie

Jak wam sie to widzi??

niezle, akurat w radiach to nie jestem za ORI w audi chyba ze jakis telewizorek ;) bo ori niestety nie da mi takich mozliwosci jak np. moje obecne radio...

ale moglby miej wystawac ten pionek :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt wystaje troche :disgust: chyba ze by go jakos w tym koszu głębiej zamocować :mysli: póki co zastanawiam sie czy sie przesiąść na niego bo concert cyrki robi :gwizdanie:

Do tego bedzie mi potrzebna ramka i adapter

http://www.allegro.pl/item659348252_modul_audi_tylnie_glosniki_zlacze_mini_iso.html

czy cos wiecej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do gangu :naughty:avatar_1471.jpeg

:hi:

:good::naughty:

W miedzy czasie straciłem szybe :confused4::kwasny::disgust::wallbash:

20090708271.th.jpg

odrazu zakupiłem na alegro, pojechałem osobiscie zapłacić i wykonac montaz na miejscu. Niestety trafiłem na szybe z uszczelka pod ori chrom którego ja nie mam :disgust: tak czy tak szybe trzeba było zamontować (120km jechałem) teraz musze znaleźć ori chrom i jakos to zamontować

ustrzeliłem sobie taka fotke telefonem :naughty:

20090708273.th.jpg

Noi przyszły nowe graty :naughty:

20090724284.th.jpg

Zakupione u Tom77 :notworthy:

Teraz ostatnia modyfikacja silnika przede mną, montaż Fmic :kox:

[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 23:09_________________________________________________Sprzegło siedzi na aucie :decayed: w końcu nastał spokój z szarpaniem i ślizganiem sie :kox:

Coolerek do mnie juz jedzie :naughty:

A w miedzy czasie ustrzeliłem parcha na CPNie :przebiegly:

fotka1cpn.th.jpg65069716.th.jpghdrdscn7471and2more.th.jpgdscn7497.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...