Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak ..mówiłem o tych IC i pisałem Ci , że trza przespawać boki :wink4:

Tylko pod względem estetycznym..wygladają strasznie dupnie :sick3:

Kurs spawacza dobra kmina ..jak jak sie kiedyś ogarnę z czasem to będe chciał sobie coś takiego zalatwić .. mam dostęp do TIG-a wiec mogłbym sie sam troszkę pobawić :naughty:

Jak część gratów sie podreza samemu w stylu " low budget" to koszta napewno spadną :naughty: Tylko w niektórych przypadkach całkowicie nie ma sensu :tongue4:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

hmm gdyby nie ty to już bym myślał o Audio pożadnym :gwizdanie: a takto znowu sie zaraziłem widząc małe koszta :evil: podrąże w temacie u mnie na miejscu co i za ile mógłbym ogarnać łącznie z robocizną

A audio wkońcu też zrobie zawsze chciałem mieć takie cooooś :polew: :polew:

Opublikowano

Na wszystko przyjdzie czas...ja stawia audio na samym końcu ...auto musi wyglądać ..ale musi tez zapi.rdlać :decayed::good:

..podlicz sobie ile KM i NM chciałbyś wygenerować ..i podlicz jakie wyjdą Cie koszta ;)

Opublikowano
  • Autor

Dla mojej kieszeni najrozsądnieszym wyjsciem było by chyba zamontowanie turbinki +nadkola S4 ewentualnie ten coolerek od T5 bo w sumie to moc jaka bym chciał uzyskać to ok 150-160 km & 330nm tak aby sprzegło sie nie wysrało :gwizdanie: to narazie wizja na nadchodzący rok jak mi sie nic nie spier%$ do tego czasu to zaczne działać :good:

Opublikowano

Eeeeee no to zakładaj turbulum ...szukać jakiegoś IC ..końcówki 216 :wink4:

Ja to celuje bardziej w hardocre :kox::wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Po małych przedświatecznych przeróbkach :naughty:

s4bk4.jpg

w648.png

... w PSie :gwizdanie:

Opublikowano

git ten zderzak, to kiedy montujesz?? :kox:

Opublikowano

A sprzedasz tanio swojego polifta ze spryskami? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

To jest tylko przymiarka niestać mnie na zderzaczek S4 narazie :gwizdanie: . Priorytetem jest turbawka i audio :evil:

Opublikowano

A tak swoją drogą to, na żywo autko jakoś sie trzyma kupy, nawet jakoś jedzie, ładne (prawie) kołpaki na zimę :decayed: zimno w niej... tyłek przymarza :decayed: Silnik zadbany, wyczyszczony, błyszczy się jak psie jajeczka :naughty:

No... ale ogólnie autko klawe :wink4: muzyka gra, kukuryny lecą na zimne tyłki :naughty: A no i przede wszystkim, cyt. "autko ma ładne mapy" :good: Ładniutkie autko :good:

Opublikowano

Ja słyszałem , że ostro lansuje sie na Grójeckiej :D:decayed:

Opublikowano
  • Autor

:notworthy: zimne tyłki w modzie tera :polew: :polew: silnik wyczyszczony :gwizdanie: o swoim mówiłeś??? :polew: ta twoja zawiecha mi sie spodabała :naughty: jak z radia ZET dadzą mi te 2tys wkońcu to se sprawie takie cudo :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2008, 17:30_________________________________________________

Ja słyszałem , że ostro lansuje sie na Grójeckiej :D:decayed:

hahaha który taki bo nigdy nie moge spotkać :polew:

Opublikowano

no autko ma bardzo ładne mapy :kox:

Opublikowano

Ładny kolorek, no i AVANCIK ;), :good:

Opublikowano
  • Autor

Założyłem LEdy postojówki ale na wstępie jedna była cos nie teges mrugała ciagle wiec musiałem załozy inną co widać w barwie :wallbash:

zdjcie123br7.jpg

Opublikowano

:> he przekonałem Cię? :tongue4: No i wreszcie jakoś te Twoje lampy wyglądają :gwizdanie: A no i jeszcze chromowane kieruneczki :decayed: Żeby jaja nie było :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

hmm z tymi kierunkami :mysli: daj no linka zobacze jak to wyglada :gwizdanie:

Musze kupić jeszcze jeden LED bo tu mam dwa innego koloru :sick3: choinka :wallbash:

Opublikowano
Opublikowano

Bardzo ładna furka, jakbyś kiedyś sprzedawał daj znać, a tak a propo na ile ją cenisz ?

Opublikowano

Kapa , że nie masz w tych fotelach ze skóry airbagów , widać z a4 przed liftem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.