Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no ja zaczalem juz rezanie:) -kilka gratów lezy w garazu;) pokaze dopiero jak wszystko zaloze;)

sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja zaczalem juz rezanie:) -kilka gratów lezy w garazu;) pokaze dopiero jak wszystko zaloze;)

sorry za OT

Topor to czekam :wink4:, no i kombinuj z tymi progami s4 :decayed: EOT

Kowi turbninka na miejscu jak autko śmiga, no pochwal się :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym zobaczyc wykres z wtryskami, i nowa suszarka;) bo i mnie tak bedzie;) :D

a swoimi gratami pochwale sie kiedys w moim watku;)

wesolych chlopy!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie musiałem turbinke na gwarancje puscić :wallbash: bo coś nie tak było i teraz czekam na odpowiedź :gwizdanie:

Wtryski mam założone i jest lepiej niz po samym programiku :kox: troszke dymi bardziej na większych obrotach no ale to wina niedostrojenia programu

Sciagnij te chromowane klamki.. :naughty::)

Z chęcia bym to ściagnał ale musze malować klamki wtedy, przed przyklejeniem tych nakładek były bardzo zniszczone :blink: dlatego przykleiłem ale drugi raz bym tego nie zrobił

Jak sie sprawa z turbo wyjasni to będe rozglądał sie za kółkiem :kox:

Topor wykresiku raczej nie bede miał bo mam Quattro, a Rogal nie ma hamowni 4x4 chyba że oczyms niewiem :naughty:

Gdyby nie ta przygoda z turbo to juz miałbym zestrojone wszystko :wallbash: Ale jest koncepcja na Fmic po taniosci :evil:

Taki wzorek mi sie ostatnio spodobał

http://www.allegro.pl/item609293752_piekne_oryginalne_felgi_audi_a4_a6_a8_vw_18_cali.html

jak sie podniose finansowo to mysle że zagosci u mnie Co myslicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedlugo wszyscy beda jezdzic na MAM8 i na RS6 :naughty:

hehe trzeba podnieśc wyznacznik lansu :naughty: tylko pierw musze ogarnąć temat z zawiechą i glebą żeby nie powstał wóz drabiniasty :polew:

[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2009, 14:34_________________________________________________Turbinka będzie do mnie dzisiaj wysłana z reklamacji :kox: Mam nadzieje ze ta bedzie juz dobra :evil: dalej to będzie hybryda wkońcu trafie na dobrą :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topor wykresiku raczej nie bede miał bo mam Quattro, a Rogal nie ma hamowni 4x4 chyba że oczyms niewiem :naughty:

Rogal nie ma, ale z tego co wiem to tylko kwestia czasu... kolejne rolki sa juz zamowione :naughty:

Poza tym - wracajac do Rogala masz w wawie dosc tania hamownie 4x4 po drodze. [kreator mocy]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rogal nie ma, ale z tego co wiem to tylko kwestia czasu... kolejne rolki sa juz zamowione :naughty:

Poza tym - wracajac do Rogala masz w wawie dosc tania hamownie 4x4 po drodze. [kreator mocy]

Dzięki za info :good:

[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 12:25_________________________________________________W środe byłem na korekcie u Rogala :naughty: Program był napisany na 160km&340Nm no ale trafiliśmy na mały problem który mi sie przerodził w niezłą zadyme, mianowicie walniety czujnik temperatury paliwa(pokazywał na rozgrzanym silniku -39stopni paliwa :wallbash: ) przez to nie mozna było wystroić programu odpowiednio :confused4: ogólnie dołu póki co przez czujnik kompletnie nie mam a góra jest mocniejsza niz przedtem :naughty: i jest niezły lag(jak doprowadze do porządku ten czujnik to charakterystyka autka powinna sie poprawic :good: )

prawdopodobnie będe zmuszony na regeneracje pompy wtryskowej, a miałem szyby sobie przyciemnić :disgust:

W sierpniu rusza hamownia 4x4 u Rogala jeśli dobrze pójdzie to bede miał Fmic i ostateczna korekta :kox: i projekt zakończony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Kowi87 zrób pompę i będzie fajnie, a fajniej będzie jak już będziesz miał FMIC i korekte softu, ja już się nie mogę doczekać kiedy u siebie zacznę modzić, ale najpierw stare sprawy muszę dokończyć.

Powodzenia w modach :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas na zmiany, a mianowicie czeka mnie wymiana rozrządu :rolleyes:

Dzisiaj przyszły graty :kox:

20090520220.th.jpgdscn7953a.th.jpg

Części potrzebne przy wymianie rozrządu :przebiegly:

Pasek rozrządu - Contitech (zębaty CT 945)

Napinacz paska rozrządu - SKF VKM11014

Rolka prowadząca - SKF VKM 21012

Pompa wody - HEPU P542

Filtr paliwa - knecht

rolka paska klimatyzacji Ruville 55464

rolka paska wieloklinowego Ruville 55462

pasek klimatyzacji Continental 4PK855

pasek wieloklinowy Continental 5PK1592

+ czyszczenie kolektora ssącego i wymiana jednego węża gumowego w dolocie :gwizdanie: i moze wkońcu przyśpieszy nalezycie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wymienisz diurawy wąż w dolocie na nowy to na pewno przyśpieszy :rolleyes: :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wymienisz diurawy wąż w dolocie na nowy to na pewno przyśpieszy :rolleyes: :gwizdanie: :cool1:

Ja mam nadzieje :rolleyes: dziurka skubana mała jest, tylko teraz musze sie za tym wężem rozejrzeć, chyba jedynie w role wchodzą szroty w poszukiwaniach :gwizdanie: bo sklep/ASO to pewnie mnie z torbami pusci :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie :rolleyes: w ASO taki wąż coś koło stówki chyba jesli dobrze pamietam :mysli: była juz mowa na forum na ten temat :gwizdanie: zakup taką zbrojoną gdzie sprzedają jakieś oringi gumy itp :wink4: albo po prostu zajedz do sklepu z czesciami do ursusa :krol: i tam na pewno zakupisz taką gume za ok 10 zeta lub mniej :good: ja tez miałem z tym problem wiec sie udałem do tego ursusowego sklepu :wstydliwy: zakupiłem założyłem i już prawie rok jezdzę na tej gumie :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi ja te wężyki wymieniałem na takie 2 razy grubsze w dodatku zbrojone bo mnie już krew zalewała jak się co chwila dziurka gdzieś robiła i mi auto notlaufa łapało :naughty:[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 23:46_________________________________________________i wcale to drogie nie jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Somes a gdzie to kupowałes :chytry: Bo mam program zrobiony i nawet nacieszyć sie nim nie moge bo jak nie czujnik temp paliwa to dziura w dolocie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takiego znajomego co ma sklep z częściami samochodowymi i mi normalnie to sprzedał w odpowiednich długościach :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi dokładnie o ten wąż co na zdjeciu zaznaczony jest strzałką(fotka zaporzyczona)

silnikafn.th.jpg

Mówicie ze go dostane w częściach od Ursusa :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz... nie zrozumieliśmy się :decayed:

ja wymieniałem te mniejsze wężyki wszystko co od turbo idą itd... na zbrojone :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz... nie zrozumieliśmy się :decayed:

ja wymieniałem te mniejsze wężyki wszystko co od turbo idą itd... na zbrojone :good:

Aj czyli zostają szroty :yeah:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...