Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pompke to kupiłem u siebie w motoryzacyjnym :gwizdanie: ale to juz prawie rok temu było :kwasny:

ok dzięki, ja nadal szukam ;(, całego zbiornika z pompką :confused4:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ledy zamontowane :kox: efekt zadowalający :good:

dscn6510kv0.th.jpgdscn6511nt0.th.jpg

temat poswięcony oświetleniu

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_oswietlenie_wnetrza_wymiana_na_led-t64301.0.html

Teraz zbieram graty :evil:

-turbina AWX + nadkoleS4 - marzec '09

Wiecie moze czy firma Turbo-Tec sprzedaje poprzez alegro :mysli:

Opublikowano

Kowi87 piekna furka, cud malina audiczna-kwintesencja, można by powiedzieć AAAA4

Opublikowano
:blink:Kowi na żywo znaczy normalnie też jest tak widno w autku? :kox: Jeśli tak to na spocie woj. albo na gg napiszesz mi jak to zrobić :kox: Chyba że fotki delikatnie naginają prawdziwy efekt :rolleyes:
Opublikowano
  • Autor

:blink:Kowi na żywo znaczy normalnie też jest tak widno w autku? :kox: Jeśli tak to na spocie woj. albo na gg napiszesz mi jak to zrobić :kox: Chyba że fotki delikatnie naginają prawdziwy efekt :rolleyes:

troche napewno naginają, ale jest widniej niż na normalnych :naughty:

Opublikowano

Auto zarowno ladne na zewnatrz jak i w srodku, kolorek jak najbardziej sluszny (nie dlatego ze taki jak moj :tongue4:) powodzenia w dalszych dzialaniach zycze.

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj przyszło mi lewe nadkole S4 :naughty: oraz wszystkie potrzebne części do przejscia na turbo AWX

20090225142.th.jpg

Inne części to:

- zawleczka do turbiny 1J0 145 769

- pierścień uszczelniajacy 3C0 145 117

- uszczelka 028 145 757

- 2 srubki M6x16

- przejsciówka turbo też zamówiona u kolegi Kowicz :notworthy:

Teraz zostaje zamówić tylko turbinke :naughty:

i wszystko zestroić

Cel: 150km &320Nm :kox:

A tak pozatym z braku laku sprawdzałem jak by wyglądał z gładka tylna klapą bez wycieraczki i haku :gwizdanie:

gadkaklapacopy2copy.th.jpg

Ale w sumie nie wygladałby :gwizdanie:

Opublikowano

no i piknie :kox:

teraz będzie strzała :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Dodałem troche nowych fot wszystko na pierwszej stronie :good:

Opublikowano

Kołpaki masz takie ochydne że szok , nie lepiej bez? Felgi z VT takie sobie i bez gleby to bedzie beznadziejnie wyglądało ;]

Opublikowano
  • Autor

Kołpaki masz takie ochydne że szok , nie lepiej bez? Felgi z VT takie sobie i bez gleby to bedzie beznadziejnie wyglądało ;]

to jest orginalna felga aluminiowa :naughty:, zaden kołpak choc wiem że są i kołpaki w tym wzorze :gwizdanie:

Ps idealna na zimówki :kox:

Opublikowano

No to Twoje auto i Twoja sprawa , ja wyrażam swoje zdanie hehe,a co z gleba?;]

Opublikowano
  • Autor

No to Twoje auto i Twoja sprawa , ja wyrażam swoje zdanie hehe,a co z gleba?;]

Heheh ale lepiej na takich alumach niz na czarnych stalówkach w zime sie tłuc :good: A co do letnich co najważniejsze mi sie podobają szkoda że na 17ki ale jak je kupowałem to niebyłem jeszcze na forum i woadomo dla człowieka który jeżdził na 14 i 15 cały czas wczęsniej, przeskok na 16 był ekefektowny :naughty::polew:

moze w wakacje ogarne jakies kółka narazie mam inne plany :evil:

Gleba pójdzie wyłącznie jesli zmienie koła :gwizdanie:

Opublikowano

no to trzeba wkoncu skomentowac twoj samochod... powiem tyle - fajna furka :good: fajny kolorek i skorka :> :good:[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 09:52_________________________________________________nawet mi sie zrymowalo :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

moim zdaniem śmiało możesz malować klamki.. :cool1:mamy chyba tan sam kolor i powiem Ci ze malowalem w samochodzie ostatnio drzwi a klamki nie malowalem.. kolor dobrany z kodu. Mam autko 2 lata starsze od Twojego i po złożeniu wcale nie ma różnicy w odcienu :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

moim zdaniem śmiało możesz malować klamki.. :cool1:mamy chyba tan sam kolor i powiem Ci ze malowalem w samochodzie ostatnio drzwi a klamki nie malowalem.. kolor dobrany z kodu. Mam autko 2 lata starsze od Twojego i po złożeniu wcale nie ma różnicy w odcienu :gwizdanie:

Moze kiedyś na to sie skusze :good: ale zapewne teraz jak odkleje te nakładki to uszkodze klamki wiec puki co nieruszam tego :gwizdanie:

Narazie zbieram graty na modyfikacje silnika :kox:

Mam juz zamówiona hybrydke, i jestem w trakcie zamówienia wtrysków 216, w wakacje prawdopodobnie fmic złoże :cool1:

Opublikowano

napisz na priva ile Cie 216, wyniosą bo też się na nie zamierzam:)

Opublikowano
  • Autor

Przyszły kolejne graty :kox: :kox:

A mianowicie turbo hybryda AWX/ARL od Rob555 :notworthy:

Oto zawodnik :kox:

dscn6656w.th.jpgdscn6655.th.jpg

Pod koniec tygodnia powinny być juz wtryski 216 i trzeba bedzie umówic sie u Rogala na korekte :kox: wkońcu może zacznie sie odpychać ta skorupa :tongue4:

Opublikowano

Graty Kowi graty :good: A FMIC? :gwizdanie: będzie? :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Graty Kowi graty :good: A FMIC? :gwizdanie: będzie? :rolleyes:

Dzięki :)

Kiedys sie wstrzymywałem co do Fmic :gwizdanie: narazie zrobie korekte na tych gratach i sie zobaczy jak to będzie chodzić :mysli: Fmic prawdopodobnie tez ogarne ale to w wakacje gdzieś

Narazie musze sie uporać z radiem :gwizdanie:

Jak wiekszy napływ gotówy bede miałto moze fegi sie załozy wieksze ale narazie to gdybanie :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.