Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ładnie, zapowiada się ciekawie :kox:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Jak już sie odbije finansowo po modach to będe odkładał na takie kółka :kox:

13345674.th.jpg

nowafela1copy.th.jpg

:kox: :kox:

Opublikowano

Jak już sie odbije finansowo po modach to będe odkładał na takie kółka :kox:

:kox: :kox:

allesio? 17 czy 18?

czyzbys a4 z chełma widzial??, na moim osiedlu stoi taka a4 srebrna w avancie na takich 17 i chyba 1BE no kosmicznie te kolka sie komponuja w nadkolach :good::kox: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

W chełmie jeszcze nie widziałem :gwizdanie: ale na alegro owszem :naughty: ale kasiury nie ma zeby nabyć :wallbash:

Model felgi to Borbet Design LS

http://www.borbet.de/index-lgb.php3?uid=&ukey=&site_lg=lgb

Opublikowano

W chełmie jeszcze nie widziałem :gwizdanie: ale na alegro owszem :naughty: ale kasiury nie ma zeby nabyć :wallbash:

Model felgi to Borbet Design LS

http://www.borbet.de/index-lgb.php3?uid=&ukey=&site_lg=lgb

to co podlinkowales to co innego niz wczesniej wrzucales fotki :no:

Opublikowano
  • Autor

W chełmie jeszcze nie widziałem :gwizdanie: ale na alegro owszem :naughty: ale kasiury nie ma zeby nabyć :wallbash:

Model felgi to Borbet Design LS

http://www.borbet.de/index-lgb.php3?uid=&ukey=&site_lg=lgb

to co podlinkowales to co innego niz wczesniej wrzucales fotki :no:

to samo zobacz aukcje

http://www.allegro.pl/item583654429_piekne_18_borbet_vw_touran_sharan_audi_mercedes.html

http://www.borbet.de/raeder-pkw/index.php3?rad=LS&uid=&ukey=&site_lg=lgb

sorki tamten link mi sie złapał do innej ale w katalogu jest model LS

audiborbet.th.jpg

[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 13:53_________________________________________________Dzisiaj dotarły do mnie wtryski :kox:

wtryski.th.jpg

Jutro bedą na samochodzie :naughty:

Marcowa sesja na letnich sandałach

hdr2.th.jpgwiosna09d.th.jpgwiosna09.th.jpg

Opublikowano

kupowałeś same końcówki czy całe wtryski??? i jakie koszta jeśli to całość :wink4:

Opublikowano
  • Autor

kupowałeś same końcówki czy całe wtryski??? i jakie koszta jeśli to całość :wink4:

Wtryski kupiłem kompletne od użytkownika Cowboy z forum golfa :good:

Opublikowano

no ja myślę o samych końcówkach o,216, i programik :evil: taki lekki, żeby starego paździocha nie obciążać zbyt mocno :evil:

Opublikowano
  • Autor

no ja myślę o samych końcówkach o,216, i programik :evil: taki lekki, żeby starego paździocha nie obciążać zbyt mocno :evil:

Pamietaj że jak kupisz same końcówki to musisz znaleść jakiegos dobrego pompiarza który ci to wyreguluje, czyli kolejne koszty 50zł od szt

Opublikowano

no wiem ale chyba i tak wyjdzie taniej niż komplet 216, a na samym programie może okazać się zbyt słaby :cool1:

Opublikowano
  • Autor

no wiem ale chyba i tak wyjdzie taniej niż komplet 216, a na samym programie może okazać się zbyt słaby :cool1:

No niby tak ale wtedy masz na sprzedaż same końcówki

Opublikowano

a ty bedziesz sprzedawał swoje stare :gwizdanie:

Opublikowano

Kowi jak bedziesz mial namiary na kolejne 216 to daj znac :cool1:

ogolnie rosnie potwór... pod wzgledem estetycznym i jezdnym:) :kox:

Opublikowano

0216?

Opublikowano
  • Autor

0216?

Tak

30 marca tubinka będzie na aucie, a o fmic bede myślał z czasem bo teraz mam inwestycje w naprawe zawiechy :wallbash:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Podoba mi się Twoje auto mimo, że to avant. W sumie po spocie to nawet avanty zaczęły mi się podobać.

Wstawiłbyś na forum filmik zasłony dymnej (ten z komórki) :evil:

O i Twoje artystyczne fotografie też mi się podbają.

Opublikowano
  • Autor

heheh moze tego filmiku dla mojego dobra nie umieszcze :przebiegly: jeszcze skubaniec poddymia ale tylko na wysokich obrotach :disgust: wiec trzeba go coróż przeganiać :naughty:

Opublikowano

Sciagnij te chromowane klamki.. :naughty::)

Opublikowano

i jak autko smiga??:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.