Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Kapa , że nie masz w tych fotelach ze skóry airbagów , widać z a4 przed liftem

Tu sie kolego mylisz bo mam airbagi w fotelach :tongue4: nie wiem jak to na zdjeciu zobaczyłeś że niby niemam :mysli: jak nie zrobił takiego zdjecia na którym było by widac znaczek airbag

a co do foteli są z modelu polift 99r :kox: tylko bez grzania :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2008, 21:38_________________________________________________

na ile ją cenisz ?

nawet sie nie zastanawiałem nad tym ponieważ narazie nie idzie na sprzedaż, na wiosne przewiduje małe zmiany :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pytałem sie z czystej ciekawości, moja poszła za 32tys :cool1:, co z tego jak czasami mi jej żal :wallbash: i aż się łezka w oku kręci ;(.

to ładnie ją wyciągnąłeś :good: obawiam sie ze ja za swoją w zyciu tyle nie wezme :gwizdanie: no ale jak by mi sie udało za jakieś 27-8tys to bym był :evil: ale tak jak mówiłem narazie nie w głowie mi sprzedaż a mody :naughty:

Mała zmiana w podświetleniu wnętrza zarówki W5W LED SMD5

dsc00056sd6.jpg

powiem ze dość ładnie oswietlają i nie trzeba mieć białych butów żeby zobaczyć poswiate :rotfl: :rotfl:

dsc00048tt0.jpg

A tu w trybie nocnym zrobione sorki za nie ostrość no ale trudno w ręku go utrzymać aby sie nie poruszyło nic :gwizd:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kukurynom pod biedronką się to spodoba :decayed: Kolor niby się zgrywa ładnie ale ja wolę ori :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kukurynom pod biedronką się to spodoba :decayed: Kolor niby się zgrywa ładnie ale ja wolę ori :gwizdanie:

heheh wiem juz to mówiłeś :naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary..jak spotkam Twoje auto następnym razem to wrzucę Ci snopek siane przez okno :decayed:

Będzie do kompletu ..a i gumofilców parę :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary..jak spotkam Twoje auto następnym razem to wrzucę Ci snopek siane przez okno :decayed:

Będzie do kompletu ..a i gumofilców parę :tongue4:

heheheh dobra dobra źle nie wygląda nie gadaj już :tongue4: chciałem zobaczyc jak to bedzie z czerwonym podświetleniem :decayed: drugie zdjecie zrobione jest w trybie nocnym w rzeczywistości nie ma aż takiej poświaty jest podobna do tej z pierwszej foty :gwizdanie: a nie robiłem na inny kolor niz wszystko wiec nie mówić że choinka :polew: :polew:

Ty ragga lepiej powiedz mi jak tam z tym zamówieniem z ebaya :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zej...sta furka. :kox:

Fotele mogę odkupić od Ciebie :> jak byś chciał sprzedać :naughty: Gratuluję autka :wink4:

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2008, 01:20_________________________________________________No i ten kolor chyba najładniejszy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ten kolor chyba najładniejszy :tongue4:

W całej gminie :decayed::tongue4:

Kowi87

Zamówienie ..czekamy do końca roku w tym czasie wybieramy model i sprzedawcę ..i szukamy kogoś z P&P :wink4:

..a i ten środek to autentycznie nie za bardzo..lepiej na biało :tongue4:

Wesołych :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ten kolor chyba najładniejszy :tongue4:

W całej gminie :decayed::tongue4:

Kowi87

Zamówienie ..czekamy do końca roku w tymP&P :wink4: czasie wybieramy model i sprzedawcę ..i szukamy kogoś z P&P :wink4:

..a i ten środek to autentycznie nie za bardzo..lepiej na biało :tongue4:

Wesołych :kox:

Aha to czekamy

A co środka na czerwono tragedii nie ma :naughty: dobrze że nie niebieski chyba nie :gwizdanie: a biały ledik bedzie ale w podsufitce :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do oświetlenia wnętrza to ja bym proponował mieszankę ledów srebrnych/szarych/platynowych*(w zależności które by były najładniejsze) z białym. Efekt murowany :good: + białe/platynowe tarcze jak w s-kach.

szczerze nie spotkałem sie z takimi ledami o których piszesz :shocked: Teraz jak bede miał okazje to zakupie sobie białe Ledy rurkowe do podsufitki. Kolega w E46 zamontował sobie takie i efekt jest :good: swiatło lepiej rozproszone jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny avancik, a napisz kolego Kowi87 jak bylo ze spryskami? co dokupowales , ile $$ i jak duzo rzeźbienia?

Zderzak trzeba wymienić koszt 300-450zł za kompletny bez sprysków, za kompletne spryski dałem 160zł elektryke 10zł i za pompke 50zł bodajze juz nie pamietam gdzieś to juz pisałem :tongue4:

_______________

pod koniec tego tygodnia/początek przyszłego zapodam zdjecia oświetlenia LED wewnątrz :kox: paczuszka juz idzie do mnie

pare fotek z dzisiejszej sesji z Janjazda :kox:

66735402cf9.th.jpgdsc4870pg6.th.jpgdsc4998pv5.th.jpgdsc4900901899ma5.th.jpgdsc4889as0.th.jpgdsc4916in6.th.jpg

dsc4990xv8.th.jpgdsc4989mx7.th.jpgdsc490674352cx3.th.jpgdsc4907dz1.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten daszek to ori czy moze jakis kupny na allegro. Jak to sie prezentuje na polaczeniu z dachem. Mozna prosic o jakas fotke detalu?

:notworthy:

20090218131hh8.th.jpg20090218132ps7.th.jpg20090218133ie2.th.jpg

Daszek kupiony na alegro za 70zł :naughty: moze idealnie nie przylega co widać na zdjeciach ale wkońcu to nie orginał :gwizdanie:

Mi sie ogólnie podoba :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny avancik, a napisz kolego Kowi87 jak bylo ze spryskami? co dokupowales , ile $$ i jak duzo rzeźbienia?

Zderzak trzeba wymienić koszt 300-450zł za kompletny bez sprysków, za kompletne spryski dałem 160zł elektryke 10zł i za pompke 50zł bodajze juz nie pamietam gdzieś to juz pisałem :tongue4:

_______________

pod koniec tego tygodnia/początek przyszłego zapodam zdjecia oświetlenia LED wewnątrz :kox: paczuszka juz idzie do mnie

pare fotek z dzisiejszej sesji z Janjazda :kox:

66735402cf9.th.jpgdsc4870pg6.th.jpgdsc4998pv5.th.jpgdsc4900901899ma5.th.jpgdsc4889as0.th.jpgdsc4916in6.th.jpg

dsc4990xv8.th.jpgdsc4989mx7.th.jpgdsc490674352cx3.th.jpgdsc4907dz1.th.jpg

Kowi gdzie kupowałeś pompke do sprysków, na alle...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompke to kupiłem u siebie w motoryzacyjnym :gwizdanie: ale to juz prawie rok temu było :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...