Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

I jak tam, działałeś już coś w sprawie kolektora? Masz już flanszę? bo jakoś nie mogę się doczekać na swoją... :wallbash:

Tak samo jak Ty czekam :disgust: , miały być na początku tygodnia ale cisza narazie, tak samo folia miała być już i tez cisza poczta w hooja tnie :wallbash: Zastanawiam sie czy warto ten kolektor w czerń zapodać :mysli:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 327,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dawaj w czerń też tak robię :gwizdanie:

Opublikowano

dawaj w czerń też tak robię :gwizdanie:

:good:

dscn0327h.jpg

Opublikowano
  • Autor

dawaj w czerń też tak robię :gwizdanie:

:good:

dscn0327h.jpg

Jarucki fotke mi pokazywał czarnego własnie i w sumie fajnie wygląda :kox:

Jeszcze musze dokupić uszczelke pomiedzy kolektor a flansze :gwizdanie: bo zapomniałem jakoś :embarrassed: jak ma ktoś numer pod ręką to copy&paste :notworthy:

Wczoraj chwilke pojeździłem po sniegu i cos mi sie zdaje że zimówki mam do :wallbash: :ranting1: bo jak na letnich mi sie jeżdzi, i chyba bede miał nieplanowany wydatek

http://moto.allegro.pl/item845009210_nowe_zimowe_goodyear_ug7_195_65r15_91t.html

Opublikowano

ja dzisiaj trochę kilometrów na tych moich zrobiłem i doszedłem do wniosku że jutro jeszcze nim auto odpalę to zamianka i gwint do góry :gwizdanie:

a ten kolektor elegancko :good:

czym malowane?

Opublikowano

Jeszcze musze dokupić uszczelke pomiedzy kolektor a flansze :gwizdanie: bo zapomniałem jakoś :embarrassed: jak ma ktoś numer pod ręką to copy&paste :notworthy

z tego co wiem to w oryginale tam jest jakiś o-ring więc uszczelkę trzeba wyciąć samemu tak żeby pasowała do flanszy :wink4:

nie ma źle, 20min i wycięta, a efekt jak na fotce

Opublikowano
  • Autor

Tak by wyglądał wtedy z flanszą :kox:

audia41.jpg

Tylko trzeba by to pomalować jakims odpornym na temperature :gwizdanie:

z tego co wiem to w oryginale tam jest jakiś o-ring więc uszczelkę trzeba wyciąć samemu tak żeby pasowała do flanszy :wink4:

nie ma źle, 20min i wycięta, a efekt jak na fotce

To nawet lepiej :kox:

Opublikowano

a ten kolektor elegancko :good:

czym malowane?

to mój :tongue4:

czarny mat w sprayu, jakaś odporna na temp

Opublikowano

w sumie wydaje mi się że hamerite się sprawdzi :mysli:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dodałem troche carbonu z folii :kox: efekt dla mnie jest zadowalający :good:

dscn8645.th.jpg

dscn8648.th.jpg

Proces deinstalacji :naughty:

20091228469.th.jpg20091228468.th.jpg20091228467.th.jpg20091228471.th.jpg20091228470.th.jpg

Jutro zakładam kolektor :kox: i mam nadzieje że to juz koniec dłubania silnika :gwizdanie:

Opublikowano

Dodałem troche carbonu z folii :kox: efekt dla mnie jest zadowalający :good:

20091228475.jpg

20091228470.th.jpg

Jutro zakładam kolektor :kox: i mam nadzieje że to juz koniec dłubania silnika :gwizdanie:

mie sie podoba :good:

liczyles ile trzeba na wsie dekory w b5 kundonie? :decayed:

dzisiaj z solariuszem skonczylismy temat zawiechy u mnie i latam slow but low :kox:

Opublikowano

Kowi podeślij na priva linka do tej okleiny bo ta druga fotka fajna :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie liczyłem, ale troche będzie trzeba by kupić na moje oko 120x60cm na te dekory + kawałek na to co ja obkleiłem. Zobacz do wątku dudiego75 on chyba obkleił dekory :good:

Jutro zrobie moze lepsza fotke tej folii :good:

Opublikowano

Kowi podeślij na priva linka do tej okleiny bo ta druga fotka fajna :naughty:

kuffa SMS mowie ci ze calkiem podchodzaca ta okleina :good: nie ma co marudzic :good:

Opublikowano
  • Autor

I tak w ogóle fajna w dotyku :naughty:

Opublikowano

I tak w ogóle fajna w dotyku :naughty:

:polew: :polew: :polew:, nie mogę, Kowi ciekawe ile głaskania ten karbonik wytrzyma :tongue4:

Opublikowano

wtedy zrobiło by się tak dekory i to co Kowi :mysli:

Opublikowano

wtedy zrobiło by się tak dekory i to co Kowi :mysli:

ja w to wchodze :)

Opublikowano
  • Autor

I tak w ogóle fajna w dotyku :naughty:

:polew: :polew: :polew:, nie mogę, Kowi ciekawe ile głaskania ten karbonik wytrzyma :tongue4:

nie no ja tylko głaskałem jak jeszcze na biurku leżała :wink4: teraz to miejsce na telefon :naughty:

Sama ta folia wygląda na mocną i jest dosć gruba :decayed:

Opublikowano

wtedy zrobiło by się tak dekory i to co Kowi :mysli:

ja w to wchodze :)

jutro dzwonię i zamawiam albo jadę od razu po to :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.