Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystko fajnie i avus jest git, ale... ja po LU latam bez dekielków :tongue4: 2 raz tym skur#^$^%@# nie uda się zakosić :disgust: dekielki zakładam na specjalne okazje :gwizdanie: Nie wiem jak u Ciebie kowi w LRY :decayed: Ale dekielki to dość chodliwy towar jest :wallbash: moje nastepne felgi będą bez dekielków :wallbash:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 327,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Te BBSy dobre :kox: niewiem czy nie bede miał małego wydatku ;( cos świerszy pod maska znowu, rozrząd i wszystkie paski wymieniłem w wakacje zostawiajac napinacz klimatyzacji czy co to tam jest ten najdroższy element. Piszczy cos z lewej strony jak sie stoi z przodu auta i to niezaleznie czy zimny czy ciepły ale nie cały czas :wallbash: uszczelka pokrywy zaworów też do wymiany, spróbuje to ogarnąć przy wymianie amorków w środe, jeśli to ten napinacz to będą koszty bo najdrższe to dziadostwo ze wszystkich pierdół :disgust: Zawsze karwa cos :wallbash:

Opublikowano

BBSy fajne :good: Ale oponki to już tak na dojechanie :decayed: A na inne wydatki będziesz miał jak opchniesz swoje 16'' :wink4:

Opublikowano

ten sezon przesmiga, za te pieniądze, rarytas :naughty:

Opublikowano

ten sezon przesmiga, za te pieniądze, rarytas :naughty:

Ja już bym na jego miejscu dzwonił po nie i dogadywał się z kolesiem :good: Kowi mazaj szybciorem VT w tym Twoim paincie :good: Mówię Ci będzie git :good:

Opublikowano

effect11.jpg

:kox:

Opublikowano

effect11.jpg

:kox:

mnie przekonał :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

effect11.jpg

:kox:

Mnie tez przekonuje :kox: tylko będe miał koszta :wallbash: w środe ;(

Opublikowano

effect11.jpg

:kox:

Mnie tez przekonuje :kox: tylko będe miał koszta :wallbash: w środe ;(

to albo masz koszta i nie kupujesz felg, albo nie masz i kupujesz :gwizdanie: :kox:

Opublikowano
  • Autor

effect11.jpg

:kox:

Mnie tez przekonuje :kox: tylko będe miał koszta :wallbash: w środe ;(

to albo masz koszta i nie kupujesz felg, albo nie masz i kupujesz :gwizdanie: :kox:

:polew: :polew: nie nakręcać gdy zegarek wolny :decayed:

Opublikowano

Mam inną wizję na auto, bo bym je łyknął :naughty:, prezentują się zacnie :evil:

8361202061.jpg

Opublikowano

No już temat obgadany :cool1:Kowi szykuj kasiorkę :kox: I czwartek/piątek lecimy :>

Opublikowano

Felga jest piękna, do tego BBS, mocna fela, nie zastanawiałby się :gwizdanie:

Opublikowano

Felga jest piękna, do tego BBS, mocna fela, nie zastanawiałby się :gwizdanie:

Nie doradzajcie mu już, bo jeszcze kupi moje ulubione alufelgi :evil:

Opublikowano
  • Autor

No ogłupiły mnie juz :heat::wstydliwy:

:polew: :polew:

Opublikowano

dawaj Kowi będziemy mieli takie same :kox::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

dawaj Kowi będziemy mieli takie same :kox::tongue4:

hehe pomyślimy, narazie do srody jestem w kropce :wallbash: i czekam na odpowiedź od Rogala czy juz zdrowa bestia??? moze jechac na korekte :gwizdanie:

Nie mów Somes ze i ty zostajesz przy 18kach :mysli:

Opublikowano

zastanawiam się nad tym poważnie :wink4:

szkoda mi odejmować sobie osiągów no i zawias dostaje w d*pę :mysli:

Opublikowano
  • Autor

zastanawiam się nad tym poważnie :wink4:

szkoda mi odejmować sobie osiągów no i zawias dostaje w d*pę :mysli:

Ty nie poznaje Cie :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.