Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ty nie poznaje Cie :polew: :polew: :polew:

:decayed:

inna sprawa że mam prawie nowe oponki 18'tki i mógłbym coś jeszcze bardziej rarytaśnego z felg wziąść zamiast kupować jeszcze nowe opony do 19tek :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem miały być felgi :gwizdanie: ale idzie wiosna wiec trzeba było filtry zmienic tym bardziej że dzisiaj...

koszt001.jpg

Fotka dla tych którzy uwazaja że przy 250tys nie warto robić tzw "cziptjuningu" :gwizdanie:

A tu dzisiejszy zakup

koszt004.th.jpg

Sroda/czwartek przewidziane obnizenie padła i pare duperelków do dopracowania :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie twierdzę, że przy 250kkm nie warto cziptjunowac auta - ja bym w ogóle nie kupił diesela z przebiegiem 200kkm... :thumbdown:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie twierdzę, że przy 250kkm nie warto cziptjunowac auta - ja bym w ogóle nie kupił diesela z przebiegiem 200kkm... :thumbdown:

:decayed:

W sumie masz racje

:dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi bij rekorda :decayed: b5 z największym przebiegiem :naughty:

daleko mu do takiego :gwizdanie: na mobile.de widziałem a4 b5 z przebiegiem 808kkm :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi bij rekorda :decayed: b5 z największym przebiegiem :naughty:

daleko mu do takiego :gwizdanie: na mobile.de widziałem a4 b5 z przebiegiem 808kkm :good:

na mobile to tak, ale nie u nas, zobacz jak mało jest np. na alledrogo b5 z przebiegem ponad 300tys km, :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mobile to tak, ale nie u nas, zobacz jak mało jest np. na alledrogo b5 z przebiegem ponad 300tys km, :gwizdanie:

wiem - allegro przeglądam praktycznie co dzień - mało się zdarza, że przebiegi są powyżej 200kkm

Sory za ot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszt001.jpg

Fotka dla tych którzy uwazaja że przy 250tys nie warto robić tzw "cziptjuningu" :gwizdanie:

Git fotka :good:

Ogólnie to jedno wielkie pierdolenie z tymi przebiegami :decayed: i jakimś dziwnym trafem 90% aukcji z naszych roczników ma 184-195 tys :naughty:

Przebieg 200tys to jakaś psychologiczna granica opłacalności zakupu auta

ja nie twierdzę, że przy 250kkm nie warto cziptjunowac auta - ja bym w ogóle nie kupił diesela z przebiegiem 200kkm...

Przyjmuje się ogólnie przebieg 30tys/rok dla diesla i nie ma bata by prawie 15 letnie klekoty miały 150tysi... no i oczywiście wszystkie są od dziadka z niemiec, rocznik 1930, niebite i rzecz jasna "igły" :polew:

Ważny jest stan a nie ta ściema z licznikami ale jak widać liczniki są kręcone na własne życzenie kupujących... oni nie chcą normalnego przebiegu tylko chcą wierzyć w jakąś iluzję :kox:

Oczywiście są wyjątki... ale nie ma okazji ;)

Kowi87... teraz to dopiero Ci się auto dotarło :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi 300 licznikowe + 200 cofniete przed kupnem :decayed: u mnie serwisowany do 2008 roku w aso i ostatni serwis 160 tys chyba sprawdzane w salonie w audi wiec u mnie wydaje sie wiarygodny przebieg i jeden wlasciciel w niemcach

u mnie podobnie, a do tego właściciel był księdzem :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu teraz to juz dotarte jest :evil: Dzisiaj założyłem swoje stare 16ki bo temperatura na dworze nie sprzyja jeżdzie na zimówkach :thumbdown: i auto jakos tak fajniej jezdzi, aż logi zrobie moze zarzegnałem problem przełądowania turbinki :rolleyes:

Jutro idzie w dół :kox:

Aktualnie jest tak

dscn8675.th.jpgdscn8676.th.jpg

Znalazłem za ok 900zł AVUSy 17ki ale do malowania tylko niewiem jak z ich stanem uzytecznym :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu teraz to juz dotarte jest :evil: Dzisiaj założyłem swoje stare 16ki bo temperatura na dworze nie sprzyja jeżdzie na zimówkach :thumbdown: i auto jakos tak fajniej jezdzi, aż logi zrobie moze zarzegnałem problem przełądowania turbinki :rolleyes:

Jutro idzie w dół :kox:

Aktualnie jest tak

dscn8675.th.jpgdscn8676.th.jpg

Znalazłem za ok 900zł AVUSy 17ki ale do malowania tylko niewiem jak z ich stanem uzytecznym :gwizdanie:

q***wa Kowi te twoje 16 to takie kopy :sick3: mam nadzieje ze je z autem dostales, bo kasy bym za nie nie zaplacil :gwizdanie:

EDIT

aha i jak robisz nizej to chlapacze wypierdol :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu teraz to juz dotarte jest :evil: Dzisiaj założyłem swoje stare 16ki bo temperatura na dworze nie sprzyja jeżdzie na zimówkach :thumbdown: i auto jakos tak fajniej jezdzi, aż logi zrobie moze zarzegnałem problem przełądowania turbinki :rolleyes:

Jutro idzie w dół :kox:

Aktualnie jest tak

dscn8675.th.jpgdscn8676.th.jpg

Znalazłem za ok 900zł AVUSy 17ki ale do malowania tylko niewiem jak z ich stanem uzytecznym :gwizdanie:

q***wa Kowi te twoje 16 to takie kopy :sick3: mam nadzieje ze je z autem dostales, bo kasy bym za nie nie zaplacil :gwizdanie:

:embarrassed: cicho nie są złe, rozgladam sie przecież za czymś nowym :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 15:37_________________________________________________Chlapacze są tylko z tyłu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będzie niżej to chlapacze będą robic za uziemienie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będzie niżej to chlapacze będą robic za uziemienie :kox:

chyba nizej juz nie będzie jak jest z tyłu :naughty: wiec pewno i błotochrony zostaną, aż tak mi to nie przeszkadza :dziura:

Jak dorwe większe koło to pomyśle, a narazie jest jak widać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjeb te chlapacze chłopie :decayed:

w b5 są takie małe smaczki, jak zawsze uj***ny w błocie zderzak tylny, czy utleniające się aluminium na listwie nad rejestracją, bez których audi to nie audi :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 15:51_________________________________________________Kowi ile u Ciebie takie malowanie 17"? bo mi kiedyś lakiernik powiedział 150pln/szt :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brat znajomej chciał 250-300 za komplet :kox: i nie pytał się czy 16 czy 17 ale bez piaskowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brat znajomej chciał 250-300 za komplet :kox: i nie pytał się czy 16 czy 17 ale bez piaskowania.

Noi u mnie podobne ceny :naughty: a maluje je były(?) uzytkownik tego forum, zostawił tu gdzieś reklame nawet działanosc (Ryki-Warszawa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...