Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zdjęcia naprawdę fajne, miejscówka super, ten las robi robotę i ładnie się autko w nim prezentuje.

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kowi87 popraw opis :tongue4: grudzień tak się pisze :polew:

:embarrassed:

Poprawione :wink4:

Pucuj sie byku :decayed::naughty:

Opublikowano

Pucuj sie byku :decayed::naughty:

No zara... daj mu czas. Założył i pojechał kukuryny wyrywać pod biedronkie :naughty: Może robi tam sesję z modelkamy :kox: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Miały być 18ki wiem każdy na to czekał :gwizdanie: no ale i tak też jest za***iście :kox: :kox: :kox: na przyspieszeniu praktycznie nie ucierpiał :kox:

Spy image :gwizdanie:

20100416550.jpg

Opublikowano

no i kanada :kox: :kox: dawaj więcej fotek na avusach :cool1:

u siebie też muszę coś zrobić z zawiasem...

będziesz zakładał dystans z tyłu?

Opublikowano

:sick3: nadal nie zrobiłeś tej listwy przy szybce od kufra? :wallbash:

A felgens... taki tam zwyczajniuch :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jest pieknie mimo że to tylko 17ka :gwizdanie: ale dla mnie przesiadka z nie ori 16ek to jak chip w serii :naughty::evil: :evil: :evil: autko troche zdaje mi sie podniosło z tyłu :gwizdanie: ale to dobrze :rolleyes:

Na przyśpieszeniu mimo wczorajszego strachu w sumie nie straciłem , mój ulubiony testowy dystans do 100 rozpedzam w tym samym kawałku :kox: teraz tylko amory z tyłu załozyc utwardzone, zrobić tą korekte, poprawicstan pompy i KONIEC :decayed:

:sick3: nadal nie zrobiłeś tej listwy przy szybce od kufra? :wallbash:

A felgens... taki tam zwyczajniuch :naughty:

Ja jej juz nie robie pier.. trzeba by znowu szybe wycinac itp je@b@ć to :nose:

Opublikowano

teraz tylko amory z tyłu załozyc utwardzone, zrobić tą korekte, poprawicstan pompy i KONIEC :decayed:

Koniec czego? :naughty: chyba doprowadzania tego paździocha do porządku, bo nie modów :tongue4::naughty:

Opublikowano
  • Autor

teraz tylko amory z tyłu załozyc utwardzone, zrobić tą korekte, poprawicstan pompy i KONIEC :decayed:

Koniec czego? :naughty: chyba doprowadzania tego paździocha do porządku, bo nie modów :tongue4::naughty:

chyba modów, w silniku napewno juz grzebac nie bede, nie mam nerwów, jedynie co to moze sciema szyb wpadnie na miesiacu :mysli:

Opublikowano

kowi... sciema juz niemodna :good:

Opublikowano

kowi... sciema juz niemodna :good:

co nie znaczy że przy niektórych kolorach nie fajna :cool1:
Opublikowano

daj że foto całej furmanki :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 19:36_________________________________________________przy takim szaraku lekka ściema nie byłaby taka zła

Opublikowano
  • Autor

Nad sciema myśle już od dawna i nie wykluczone ze go nie zafoliuje, u znajomego całego by mi zakleili za 400zł wiec cena chyba OK :kox:

A tu pare fotek :decayed:

avus2.jpg

avus.jpg

Wgniecenie ogarne jak sie cieplej zrobi :tongue4:

Podziękowania dla TheVIP za transakcje :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

no wygląda nieźle, na pierwszej fotce jak Rafalekxa w pochmurny dzień :polew:

Jest za***iście, ja bym szybek nie ruszał :gwizdanie:

Opublikowano

Olej szybki, mnie sie nie podoba ściema.

A furak :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Pzdr ;d

Opublikowano

nareszcie jakoś wygląda :decayed:

co to masz na szybie przedniej w prawym górnym rogu? :blink:

a znaczek quattro nie powinien być czasami niżej? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

nareszcie jakoś wygląda :decayed:

co to masz na szybie przedniej w prawym górnym rogu? :blink:

a znaczek quattro nie powinien być czasami niżej? :gwizdanie:

Antena do zestawu głośnomówiacego którego nie uzywam bo złacze ma pod simensa C35 :thumbdown:

Co do znaczka wiem powinien byc nizej :good: jak kiedys zwróci moja uwage to go przełoze :tongue4:

Opublikowano

odrazu lepiej z nowym felunkiem :decayed:

teraz Piotrek musisz upgrade softu i szarak będzie latać jak esa :tongue4::kox:

:good:

Opublikowano

na pierwszej fotce jak Rafalekxa w pochmurny dzień :polew:

eee tam :decayed::tongue4: chociaż sesyjka też robiona przy torach, ale w zupełnie innym miejscu :naughty:

Kurde zrób coś Kowi z tą zawiechą, bo stoi ch#jowo, nie może tak być - wyrównaj to :wallbash: I tą wgniotkę zrób :confused4: I wycieraczkę od strony kierowcy obniż :tongue4: żeby były jak powinny a nie jedna wyżej druga niżej :decayed: I ten znaczek Q obniż, to 5 minut roboty :thumbdown: Ogólnie weź no panie doprowadź tego paździocha do porządku :decayed:

Dystans 10mm mile widziany :gwizdanie:

A no i gdzie kukuryny? :kox: jeździłeś pod biedronkie i nic nie wyrwałeś na felgens? :P

Opublikowano

Wyrwał pewnie ze dwie kukurynki na nowy felunek :banan3: :banan3: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 22:51_________________________________________________P.S Rób ściemę szybek ala Paput :naughty::kox: :gwizdanie: będzie kozak

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.