Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra to załóż tą felgę bo ta jest ochydna :kwasny:

:decayed:

a jak wysra Ci się pompka to sprzedam Ci moją :wink4::tongue4:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

dobra to załóż tą felgę bo ta jest ochydna :kwasny:

:decayed:

a jak wysra Ci się pompka to sprzedam Ci moją :wink4::tongue4:

twoja po tylu filmikach też pewnie pompuje juz jak jej sie widzi :polew: wezme swoja na regeneracje, turbo przeczyszcze i zobaczymy :evil:

Opublikowano

mojej jest wiecznie mało :naughty: dostanie dziwka jeszcze większe ilości :kox:

to turbo to Ty wyrzuć najlepiej :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

mojej jest wiecznie mało :naughty: dostanie dziwka jeszcze większe ilości :kox:

to turbo to Ty wyrzuć najlepiej :tongue4:

turbo będzie ok tego raczej jestem pewien ta wina lezy w czyms innym :gwizdanie: układ paliwowy :wallbash:

Opublikowano

turbo będzie ok tego raczej jestem pewien ta wina lezy w czyms innym :gwizdanie: układ paliwowy :wallbash:

już się nie mogę doczekać aż wirnikiem dostaniesz w głowę i zmądrzejesz :kox:

:tongue4:

układ układ... zloguj go i będziemy myśleć :wink4:

Opublikowano

on go ostatnio bez przerwy loguje, może od tego Ci furka świruje, za mało jeździsz, a za dużo logujesz :polew:

Opublikowano
  • Autor

turbo będzie ok tego raczej jestem pewien ta wina lezy w czyms innym :gwizdanie: układ paliwowy :wallbash:

już się nie mogę doczekać aż wirnikiem dostaniesz w głowę i zmądrzejesz :kox:

:tongue4:

układ układ... zloguj go i będziemy myśleć :wink4:

Juz mam swój wątek nt logów aż 3 strony i temat zamarł :wink4:

Opublikowano

on go ostatnio bez przerwy loguje, może od tego Ci furka świruje, za mało jeździsz, a za dużo logujesz :polew:

jebłem :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

on go ostatnio bez przerwy loguje, może od tego Ci furka świruje, za mało jeździsz, a za dużo logujesz :polew:

jebłem :polew: :polew: :polew:

:decayed:

tak czy inaczej ostatnie logi poprawiły sie wzgledem tych pierwszych z awarią :wink4:

Opublikowano

d*pa faktycznie siedzi niżej niż u mnie :wink4:

Opublikowano

tak czy inaczej ostatnie logi poprawiły sie wzgledem tych pierwszych z awarią :wink4:

to zrób nowe i wyeliminujemy kolejne możliwości :wink4:
Opublikowano
  • Autor

pupa faktycznie siedzi niżej niż u mnie :wink4:

będe myślał co z tym zrobić, musze jeszcze załadowac ludzi do samochodu jeśli obnizy sie bardzo, trzeba będzie szybko zareagować i costam zmienic moze jakieś twardsze sprężyny :mysli:[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 20:40_________________________________________________

tak czy inaczej ostatnie logi poprawiły sie wzgledem tych pierwszych z awarią :wink4:

to zrób nowe i wyeliminujemy kolejne możliwości :wink4:

Mysle że będą takie same :naughty:

Opublikowano

Kowi nie bądź pipka :thumbdown:

Masz tu jeszcze tył na zachęte :kox:

014c21e4b03c8f9a.jpg

Opublikowano

Też bym szukał sprężyn na przód jakiś tanich i zleciał przodem. Ale jak chcesz tył w górę to hmm trzeba inne sprężyny, a do quattro lekko to ni ma. Sam amortyzator niewiele da.

Opublikowano

a przód w ośce jest taki sam jak w quattro czy się różni :gwizdanie:

Opublikowano

Taki sam.

Opublikowano

na allegro wisi przód gwintowany od Fk, może byś go przygarnął, tylko chyba nakrętki były popękane, trzebabyłoby dorobić :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a przód w ośce jest taki sam jak w quattro czy się różni :gwizdanie:

Nie wiem własnie, ale jak sie dobiera amorki to jest rozróżnienie na wersje z Q i bez

Dla porówniania

Przed / Po

dscn8675.th.jpgdscn8683.th.jpg

to tak sie wydaje ze nie ma róznicy bo z innych odległosci fotka robiona :naughty: jutro zrobie porównanie własciwe

Opublikowano
  • Autor

Zrobiłem porównanie :gwizdanie:

przdp.jpg

99184502.jpg

Gdyby nie to ze w starych spreżynach tylnych miałem awarie to bym z powrotem tył taki założył wtedy stał by równo :rolleyes: tył prawie chowa sie w nadkolach ręki tam nie włoży, chyba to efekt że spręzyna była pod sedana :gwizdanie: byłem w motoryzacyjnym i chciałem zamówic dwie sprężynki eibacha na tył ale mozna tylko kupic w komplecie za 800zł :wallbash: Mógł by ktoś wrzucić fotke tylnego koła na 1BE :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.