Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na tej fotce nawet nie jest tak źle :przebiegly:

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A znacie jakiś sklepik gdzie można dostać te lampy In PRO ?

Opublikowano
  • Autor

A znacie jakiś sklepik gdzie można dostać te lampy In PRO ?

jesli chodzi Ci o te ledy z VT to są tutaj

http://www.tuning1.com/info,6178 chyba jedyne do AVANTa które mozna załozyc :gwizdanie:

Opublikowano

A znacie jakiś sklepik gdzie można dostać te lampy In PRO ?

jesli chodzi Ci o te ledy z VT to są tutaj

http://www.tuning1.com/info,6178 chyba jedyne do AVANTa które mozna załozyc :gwizdanie:

ale karwa za tyle kasy :wallbash:, wolałbym założyć polifty, i jeszcze coś dorezać, bo za tą kasę aż takiego szału niestety nie robią :disgust:

Opublikowano
  • Autor

A znacie jakiś sklepik gdzie można dostać te lampy In PRO ?

jesli chodzi Ci o te ledy z VT to są tutaj

http://www.tuning1.com/info,6178 chyba jedyne do AVANTa które mozna załozyc :gwizdanie:

ale karwa za tyle kasy :wallbash:, wolałbym założyć polifty, i jeszcze coś dorezać, bo za tą kasę aż takiego szału niestety nie robią :disgust:

dlatego ja nie ruszam światełek :decayed: sa ważniejsze detale w aucie do poprawki :gwizdanie: ale o tym niebawem :przebiegly:

Opublikowano

A znacie jakiś sklepik gdzie można dostać te lampy In PRO ?

jesli chodzi Ci o te ledy z VT to są tutaj

http://www.tuning1.com/info,6178 chyba jedyne do AVANTa które mozna załozyc :gwizdanie:

ale karwa za tyle kasy :wallbash:, wolałbym założyć polifty, i jeszcze coś dorezać, bo za tą kasę aż takiego szału niestety nie robią :disgust:

dlatego ja nie ruszam światełek :decayed: sa ważniejsze detale w aucie do poprawki :gwizdanie: ale o tym niebawem :przebiegly:

ja jak wrzucę gwint, to z zewnątrz już nic nie ruszam, no chyba że Meguairsem :naughty:, chociaż mam jeszcze plan na tylni zderzak :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Noi ja mam plan na tylny zderzak, chce uzyskać fajny efekt malowaniem tylko :przebiegly: ale to musze obgadać z lakiernikiem swoim, a co do gwintu niewiem narazie daje spokój, chyba zakupie twardsze amory tylko i jeżdzić zostanie :decayed:

Opublikowano

Chyba tak zrobię kupie polifty a za resztę może coś innego dołożę bo też mnie jeszcze czekają wydatki przy niej. A masz jakieś namiary na te po liftowe bo te na allegro to piszą że to jakieś od 95r i ten czerwony plastik taki mało żywy.

Opublikowano
  • Autor

Pany która fotka będzie lepsza na konkurs :mysli:

41521878.jpg

14176253.jpg

Chyba tak zrobię kupie polifty a za resztę może coś innego dołożę bo też mnie jeszcze czekają wydatki przy niej. A masz jakieś namiary na te po liftowe bo te na allegro to piszą że to jakieś od 95r i ten czerwony plastik taki mało żywy.

szukaj lamp 99-01r

Opublikowano

Pany która fotka będzie lepsza na konkurs :mysli:

41521878.jpg

14176253.jpg

Najpierw to sobie znaczek załóż jak Pan B... przykazał :chytry:

Opublikowano
  • Autor

Pany która fotka będzie lepsza na konkurs :mysli:

41521878.jpg

14176253.jpg

Najpierw to sobie znaczek załóż jak Pan B... przykazał :chytry:

:decayed: dobrze jest jak jest, moze kiedyś poprawie :tongue4:

Opublikowano

Pany która fotka będzie lepsza na konkurs :mysli:

41521878.jpg

14176253.jpg

Chyba tak zrobię kupie polifty a za resztę może coś innego dołożę bo też mnie jeszcze czekają wydatki przy niej. A masz jakieś namiary na te po liftowe bo te na allegro to piszą że to jakieś od 95r i ten czerwony plastik taki mało żywy.

szukaj lamp 99-01r

wole wiecej zieleni :good:

Opublikowano
  • Autor

Doprowadziłem auto do stanu wizualnego mniej wiecej :naughty:

- wyklepana wgniotka na tynym błotniku

- likwidacja paru odprysków

- pomalowana dokładka tylnego zderzaka :kox:

- polerka całego auta

- spasowanie przedniego zderzaka

Pare fotek

39574670.th.jpg67729115.th.jpg75607028.th.jpg62143602.th.jpg62093968.th.jpg

45850478.jpg

73363404.jpg

Za tydzień dwa będe malował ori progi :decayed: póżniej wymiana amorów albo całego zawieszenia zobacze jeszcze i zaczynam projekt Audio :rolleyes: i koniec dłubania :gwizdanie:

Opublikowano

A przednia dokładka to jest pomalowana, bo na tych zdjęciach to g... widać :disgust:

Opublikowano
  • Autor

A przednia dokładka to jest pomalowana, bo na tych zdjęciach to g... widać :disgust:

Przednią to juz mam ponad rok pomalowana dlatego nie robiłem fotek, jak cos są w pierwszym poście :hi: skupiłem sie na tylnej bo to jako tako nowość u mnie :kox:

Opublikowano

Nie zamalowałeś rejestracji na jednym ze zdjęć :gwizdanie:

Szaraka ocenię później, na żywo :kox:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Pietrek gadałem ci już o tym zderzaku :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Pietrek gadałem ci już o tym zderzaku :gwizdanie:

Artek ale ze zderzakiem jest juz OK, nic nie zmieniam to wersja ostateczna :wink4:

Pare szootów :decayed:

panorama2o.jpg

panorma3.jpg

panoramag.jpg

panorma1.jpg

W miedzy czasie zmieniłem zawieszke na Betatec -30, mam na sprzedaz przednie i tylne spręzyny Betatec(nowe)/eibach -30/-30 do Q w sedanie, jak ktos reflektuje to PW :wink4:

A przednia dokładka to jest pomalowana, bo na tych zdjęciach to g... widać :disgust:

Fotki dokładek

dscn8887.th.jpgdscn8886p.th.jpgdscn8885.th.jpgdscn8884.th.jpgdscn8888.th.jpg

Mam dylemat jaki olej zalać przy ponad300 przebiegu i od 2 lat conajmniej na 10w40, a teraz bym chciał wrócić do 5W40 :mysli:

Opublikowano

no teraz to jest gites a dawno jej pod blokiem nie widziałem :embarrassed:

nie wracaj do rzadszego bo ci wymyje silnik a przy takim przebiegu ryzyko jest duże :tongue4:

Opublikowano

Pietrek gadałem ci już o tym zderzaku :gwizdanie:

Artek ale ze zderzakiem jest juz OK, nic nie zmieniam to wersja ostateczna :wink4:

Pare szootów :decayed:

panorama2o.jpg

panorma3.jpg

panoramag.jpg

panorma1.jpg

W miedzy czasie zmieniłem zawieszke na Betatec -30, mam na sprzedaz przednie i tylne spręzyny Betatec(nowe)/eibach -30/-30 do Q w sedanie, jak ktos reflektuje to PW :wink4:

A przednia dokładka to jest pomalowana, bo na tych zdjęciach to g... widać :disgust:

Fotki dokładek

dscn8887.th.jpgdscn8886p.th.jpgdscn8885.th.jpgdscn8884.th.jpgdscn8888.th.jpg

Mam dylemat jaki olej zalać przy ponad300 przebiegu i od 2 lat conajmniej na 10w40, a teraz bym chciał wrócić do 5W40 :mysli:

urrrwaaaa IVE daj mu bana :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.