Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zagadaj z Kolkovem - ma szczotkowane, a fura idzie na sprzedaż :naughty:

wiem wiem, ale nie ma Q :gwizdanie: ale natchnienie czerpałem z jego fotki z battalionu :good: jeśli sie zmobilizuje to temat ogarne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle czasu jeździłeś z chlapaczami, to możesz teraz pojeździć bez Q na listwie :decayed:

:decayed:

Na zime spowortem wracają :decayed: bo mrogal w końcu sie rozmyślił :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli sie zmobilizuje to temat ogarne :wink4:

dasz rade tylko napisik kłattro sobie zaklej czymś trwałym :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tarcz ja mam ori WV/Audi i na i do tego szeroka opona to chamuje malinka w zupełnośi mi styka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji 100% jesiennej pogody ustrzeliłem pare fotosów :kox:

48469331.jpg

34545403.jpg

64403237.jpg

29660389.jpg

27455077.jpg

Następne foty to juz pewnie będą w aurze śnieżnej, w miedzy czasie auto przygotowałem do zimy :decayed:

- założone nowe świece żarowe NGK

- kąt wtrysku ustawiony w granice 60jednostek, pali ze strzała :evil:

- wymieniony termostat na zamiennik bo stwierdziłem ze jeden hooj czy ori czy dobry zamiennik, ori padł po niecałym roku czyli tyle samo co przed nim podróbka od wahlera :cool1: (wymieniam to co roku)

- zakupiony olej Motul8100xcess

- wszystkie filtry czekaja na wymiane :decayed:

Wszystko z racji zimy i korekty softu za parenascie dni :kox:

Mam na sprzedaż koła zimowe na stali 195/65/R15 używane moze 3 sezony, bieżnik w bardzo dobrym stanie jak cos to pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta felga jest idealna na zimówkę :slina::blink::decayed::tongue4: , foty kox , jakich wyników oczekujesz na rolkach ??

a myślałem chwile o niej zeby zaodziać ją w opony zimowe, ale narazie odpuszczam sobie temat za drogi interes kupowac nowe opony w 17tce :gwizdanie:

A z wynikami to nie wiem na ile pozwoli turbna i czy nic sie nie wysra jak w tatym roku przy strojeniu :gwizdanie: mam nadzieje że nie zawstydzi mnie w obecnej serii i przekroczy te 150km :decayed:

Pierwszy raz wjade na hamownie :tongue4:

Gdyby nie to ze juz w kalendarzu zaklepałem czerwiec to bym wysłał do konkursu ostatnią fotke :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No autko bardzo ładne. Nie dużo porobione a wygląda fajnie. Ile płacisz za korektę Kowi? :gwizdanie: Jak tam temat z felami od mesia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No autko bardzo ładne. Nie dużo porobione a wygląda fajnie. Ile płacisz za korektę Kowi? :gwizdanie: Jak tam temat z felami od mesia :naughty:

No z wygladu to w sumie seria z małymi detalami :wink4: Ale takie było załozenie

póki co odpuszczam chyba zakup tych 16ek :gwizdanie: sprawdzałem te swoje zimówki są jeszcze w dobrym stanie wiec nie bede pchał sie w koszty, wole na audio zostawić troche grosza :decayed:

Chociaż z drugiej strony korcą mnie, bo moge takie dorwać za 300zł teraz komplecik :naughty:

rysunek1l.jpg

Kowi nie myślałeś o grilu od RSa?? wyglądałby w Twojej :kox:

W sumie jak by był okazyjnie do zdobycia to moze bym i załozył, ale nie mam jakiegos tam parcia na zmiane grila czy to S czy RS, poliftowy mi w zupełnosci wystarcza :gwizdanie: w wakacje miałem chwilowe myśli o przodzie ala RS, ale teraz ciesze sie ze nie poszedłem w tą strone :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolisz mieć niepozornego killera?? :naughty:

taa cichociemny szuracz :decayed: bez zbędnych akcentów, to tylko paźdizoch jest :kox:

W sumie to juz koniec projektu :gwizdanie: no chyba ze cos sie wysra, ale juz nic nie dokładam poza audio, heble też juz mam czekaja na wiosne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji 100% jesiennej pogody ustrzeliłem pare fotosów :kox:

48469331.jpg

34545403.jpg

64403237.jpg

29660389.jpg

89871498.jpg

Następne foty to juz pewnie będą w aurze śnieżnej, w miedzy czasie auto przygotowałem do zimy :decayed:

- założone nowe świece żarowe NGK

- kąt wtrysku ustawiony w granice 60jednostek, pali ze strzała :evil:

- wymieniony termostat na zamiennik bo stwierdziłem ze jeden hooj czy ori czy dobry zamiennik, ori padł po niecałym roku czyli tyle samo co przed nim podróbka od wahlera :cool1: (wymieniam to co roku)

- zakupiony olej Motul8100xcess

- wszystkie filtry czekaja na wymiane :decayed:

Wszystko z racji zimy i korekty softu za parenascie dni :kox:

Mam na sprzedaż koła zimowe na stali 195/65/R15 używane moze 3 sezony, bieżnik w bardzo dobrym stanie jak cos to pisać

ładnie :decayed:

Kowi jak ja Ci zazdroszcze tego quattro ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi jak ja Ci zazdroszcze tego quattro ;(

w sumie jedna z przyczyn dla której dłubie tego parcha :decayed: bo oski bym nie dłubał :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie jedna z przyczyn dla której dłubie tego parcha :decayed: bo oski bym nie dłubał :tongue4:

Bo słabsze ośki Cię objeżdżają :polew: I nie ma sensu ich jeszcze bardziej wzmacniać :naughty: A Ty ładujesz masę kasy i dalej nie jedziesz :decayed::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...