Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dla lubiących moje chlapacze informuje mam komplet na sprzedaż, Mrogal bedzie zadowolony :polew: :polew:

Czekam na odszkodowanie i robimy pompke i audio :decayed:

mrogal bedzie zadowlony jesli Ci farba nie odprysnie z konca listwy kierowcy do zimy :tongue4::good:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

gleba glebą... ale chyba lakiernik sie nie popisal dobraniem lakieru.. :embarrassed:

nom niestety idealnie nie jest poprzednio lepiej dobrał :disgust:

no ladnie auto wyglada... cos Ci cieknie :polew:

klima :wink4:

mrogal bedzie zadowlony jesli Ci farba nie odprysnie z konca listwy kierowcy do zimy :tongue4::good:

Moze przez rok sie nie narobi tragedii :wink4:

Opublikowano
  • Autor

a mierzyles ta odleglosc ktora zaznaczylem na fotce ponizej :?:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/15c9231436cb1553.html

ile wynosi :?:

na 16tce mierzyłem od środka koła kiedyś, ale dzisiaj zmierzę tak jak pokazujesz :good:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 19:29_________________________________________________Na kazdym kole mam ~ 64.5cm

Opublikowano

a mierzyles ta odleglosc ktora zaznaczylem na fotce ponizej :?:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/15c9231436cb1553.html

ile wynosi :?:

na 16tce mierzyłem od środka koła kiedyś, ale dzisiaj zmierzę tak jak pokazujesz :good:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 19:29_________________________________________________Na kazdym kole mam ~ 64.5cm

60,3 na 17' :decayed:

Opublikowano
Na kazdym kole mam ~ 64.5cm

czyli jednak jest rowno :)

ps:

60,3 na 17'

60,5 :>

Opublikowano
  • Autor
Na kazdym kole mam ~ 64.5cm

czyli jednak jest rowno :)

ps:

60,3 na 17'

60,5 :>

tak

czasem tak dziwnie wyglada jak by tył był nizej, ale to kwestia miejsca w którym stoje :gwizdanie:

Nieźle Mrogal ja miałem najniżej 62cm z tyłu :decayed: na poprzednich sprezynkach

Opublikowano

60,3 na 17' :decayed:

60,5 :>

:blink: :blink:

...ja mam niecałe 62 i niektóre progi są problemem ;(

Opublikowano

60,3 na 17' :decayed:

60,5 :>

:blink: :blink:

...ja mam niecałe 62 i niektóre progi są problemem ;(

a ja 63, na 18" :gwizdanie:, ale pójdzie nizej,w nastepnym sezonie :naughty:

Kowi teraz jest :kox:, a ten stary masz kompletny zderzak :gwizdanie:

Opublikowano

60,3 na 17' :decayed:

60,5 :>

:blink: :blink:

...ja mam niecałe 62 i niektóre progi są problemem ;(

wiekszosc niedopalkow jest problemem :polew::wink4::decayed: [br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 23:41_________________________________________________

czasem tak dziwnie wyglada jak by tył był nizej, ale to kwestia miejsca w którym stoje :gwizdanie:

Nieźle Mrogal ja miałem najniżej 62cm z tyłu :decayed: na poprzednich sprezynkach

a gwinta mam skreconego dopiero na 1/3 :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Kowi teraz jest :kox:, a ten stary masz kompletny zderzak :gwizdanie:

Niestety nie kompletny, zderzak z kratkami z zaślepkami sprysków, bez dokładki, halogenów, obramówek halo :gwizdanie:

Opublikowano

Kowi teraz jest :kox:, a ten stary masz kompletny zderzak :gwizdanie:

Niestety nie kompletny, zderzak z kratkami z zaślepkami sprysków, bez dokładki, halogenów, obramówek halo :gwizdanie:

no to nie masz nic co by mnie mogło interesować :polew:, ale daj cene na PW :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kowi teraz jest :kox:, a ten stary masz kompletny zderzak :gwizdanie:

Niestety nie kompletny, zderzak z kratkami z zaślepkami sprysków, bez dokładki, halogenów, obramówek halo :gwizdanie:

no to nie masz nic co by mnie mogło interesować :polew:, ale daj cene na PW :decayed:

no bidna oferta :disgust: no ale jak brałem to były tylko dwie sztuki na alegro kompletne(prawie)
Opublikowano

idźta spać :>

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

20100818834.jpg

:gwizdanie:

Opublikowano

20100818834.jpg

:gwizdanie:

noje?:>

Opublikowano
  • Autor

20100818834.jpg

:gwizdanie:

noje?:>

uzywka z sharana :wink4: różni sie kostką, jest 10pin musze sie umówić teraz u pompiarza na dłubniecie

Cel: auto prawie bezdymne :kox:

Opublikowano

20100818834.jpg

:gwizdanie:

noje?:>

uzywka z sharana :wink4: różni sie kostką, jest 10pin musze sie umówić teraz u pompiarza na dłubniecie

Cel: auto prawie bezdymne :kox:

a jak temat 10 pin ogarniesz, to je 11? czy bedzie Ci dlubal na 11?

Opublikowano
  • Autor

Ma być dłubnieta na 11ke, a wtyczke jakos sie ogarnie u nas są dwie 7+3 wiec cos sie wymysli, na warsztacie jest opis co i jak, ale montaz raczej bedzie u pompiarza wiec poradzą sobie :gwizdanie:

Opublikowano

Kowi nie mozna PW wysłać do Ciebie :thumbdown:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 22:08_________________________________________________nie moge wysłać PW to poprosze tu ;)

podejdą te jako za okrągłe :

http://allegro.pl/item1178723470_zarowki_27_led_mocne_diodowe_biale_ba15s.html

a te za rurki:

te:

http://allegro.pl/item1183850062_zarowki_rurkowe_led_42_mm_9_led_super_jasne_moc.html

czy te:

http://allegro.pl/item1185827455_zarowki_rurkowe_led_smd_8led_42mm_diody_c5w_dl.html

???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.