Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

a w 17 czy 18??

17ki są et45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no wlaśnie to samo mnie trzyma, jakby były drogi takie jak się należy to już by mi je kurier wiózł, i zawiecha do ziemi :good:, a tak to :sick3:

ale Kowi mówię Ci nie pchaj się w 17", bo bedziesz zalowal, i na następny sezon zmieniał na 18" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slpy... nie zasada... mialem 18", potem 2 komplety 17" potem 19" i teraz znow 18"...;) kto co lubi. wg mnie avus 17... calkiem luc felga i mocna jak choooj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlaśnie to samo mnie trzyma, jakby były drogi takie jak się należy to już by mi je kurier wiózł, i zawiecha do ziemi :good:, a tak to :sick3:

ale Kowi mówię Ci nie pchaj się w 17", bo bedziesz zalowal, i na następny sezon zmieniał na 18" :naughty:

jak będe miał ciagle jakieś cyrki to następnego sezonu nie będe miał w b5 :gwizdanie: załozenie miałem że jeżdze nim do końca studiów a tu jeszcze dwa semestry mi zostały wiec jak nie patrzeć sezonik i czas myśleć o czymś żwawszym

A z 18kami w tym wzorze ciezko przegladam to alegro i nic w terenie nie ma, wszystko daleko że jechac sie nie opłaca :gwizdanie:

slpy... nie zasada... mialem 18", potem 2 komplety 17" potem 19" i teraz znow 18"...;) kto co lubi. wg mnie avus 17... calkiem luc felga i mocna jak choooj

No własnie, Rafalekx ma takie 17ki i naprawde wizualnie one wydaja sie wieksze, a jak by jeszcze pomalowac wnętrze felgi na czarno(w moim przypadku na odwrót) to ramiona staja sie dłuzsze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moze i tak, tylko wg mnie te avusy w 17 nie robia już takiej roboty jak 18 :przebiegly:

ale jak mówią gusta są jak dooopa kazdy ma swoją

takze co się komu podoba :wink4:

chill :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie, Rafalekx ma takie 17ki i naprawde wizualnie one wydaja sie wieksze,

Ktoś mnie tu wspomina :decayed: aż czkawki dostałem :naughty:

No one wydają się większe szczególnie z większej odległości, jak jedzie auto a Ty idziesz chodnikiem to pierwsza reakcja ooo spora fela :good: Z bliska już wcale nie wydają się takie duże :rolleyes: 18'' to tylko te z modelu B6 avus II :good: Takie jak ma topor i takie jak pomalowałeś na VT :tongue4: Bo te co mówisz że masz czarne do kupienia to avus I i nie będzie to wyglądało korzystnie w takim malowaniu :no: Poza tym ja się nadal upieram przy tym, że jesli avus I to tylko z S6 czyli 8J et 35 :decayed: Wg mnie wygląda korzystniej na aucie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi pier**l felgi prze c**je jezdza na 16 :decayed:

:kox:

Oddałem swoje padło na pare poprawek noi zmiane zawieszki :wink4: jak odbiore zobaczymy jak nisko lata na 16kach :decayed:[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 08:57_________________________________________________Noi po zabiegu filtry wymienione, ale miałem nie zaciekawą przygode przy 2tys obr takie szarpniecia jak by zapowietrzony układ paliwa, po chwili przestało troche przegoniłem i znowu ten bład iglicy wtryskiwacza ;(

Auto zglebione, ale cos mi sie wydaje ze to nie będzie -20 :gwizdanie: zwłaszcza tył, czy amortyzator jest odpowiedzialny za wyskość auta czy kompletnie nie ma wpływu? bo bym z chęcia podniósł tył :rolleyes:

tak stoi obecnie

dscn8684.th.jpgdscn8683.th.jpg

Jutro zrobie fotki z tego samego miejsca co wcześniej robiłem

A tu taki jeden szoot

dscn8686f.jpg

Coś mi sie zdaje że będe musiał przyjrzeć sie pompie wtryskowej :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód dalej kupowato, jak u mnie :gwizdanie:, a tył to Ci pięknie siadł, u mnie na -40mm i przy 46% skutecznocsi wyzej siedzi :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem amor ma się nijak do wysokosci zawieszenia :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód dalej kupowato, jak u mnie :gwizdanie:, a tył to Ci pięknie siadł, u mnie na -40mm i przy 46% skutecznocsi wyzej siedzi :shocked:

dużo daje małe kółko tutaj :wink4: na 18tkach by wyżej stał... u mnie i Keżora jak zimówki pozakładaliśmy to się opony w 15tkach w nadkola chowały :decayed:

Kowi zrób coś z tym przodem bo tragicznie to wygląda :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód dalej kupowato, jak u mnie :gwizdanie:, a tył to Ci pięknie siadł, u mnie na -40mm i przy 46% skutecznocsi wyzej siedzi :shocked:

przód poszedł tyle ile chciałem, ale tył to naprawde siedzi nisko :gwizdanie: dodam że z przodu siedzą amory z mojego a sprężyny sportowe, a z tyłu poleciał cały komplecik bez rozbierania z sedana i to też moze mieć jakis jednak wpływ :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 19:53_________________________________________________Somes przód stoi dla mnie tak jak chciałem jest tam z -30 wzgledem tego co maiłem w serii :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmierz wysokość, od błotnika do ziemi, tyle że teraz bedzie to troszkę mało miarodajne, bo stoisz na 16 :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmierz wysokość, od błotnika do ziemi, tyle że teraz bedzie to troszkę mało miarodajne, bo stoisz na 16 :kwasny:

Spoko wtedy też stałem na 16kach, jutro zrobie fotke w tym samym mijescu co robiłem i bedzie mozna wizualnie porównać, narazie z tą moja glebą jak sierota jeżdze :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo przód w dół albo tył w górę... ja bym posadził przód :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo przód w dół albo tył w górę... ja bym posadził przód :naughty:

Raczej tył bym chciał wynieśc do poziomu 1BE jest na to jakaś rada :mysli:

Nie moge zbytnio z tym szaleć bo cos mi sie zdaje że na dniach będe pompe do regeneracji oddawał :wallbash: bo dzisiaj pokazała klase na drodze :fool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie z tą moja glebą jak sierota jeżdze :polew:

nie gadaj pan :tongue4: zobacz jaki setup na zime miałem

05d4c3b7ef51ee47.jpg

:decayed:[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 20:02_________________________________________________Mówię Ci dawaj przód na glebę bo jak założysz większe koło to będzie koza :thumbdown:

a z pompką co Ci się dzieje? :cool1:

nie chcesz kupić? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie z tą moja glebą jak sierota jeżdze :polew:

nie gadaj pan :tongue4: zobacz jaki setup na zime miałem

05d4c3b7ef51ee47.jpg

:decayed:[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 20:02_________________________________________________Mówię Ci dawaj przód na glebę bo jak założysz większe koło to będzie koza :thumbdown:

a z pompką co Ci się dzieje? :cool1:

nie chcesz kupić? :decayed:

hehe nie no ja nie będe takim hardkorem w zime, wiec raczej albo tak zostanie aż uzbieram gotówki, albo przymierze jakieś 17ki i zobacze jak to bedzie wygladało :mysli: Są na alegro teraz fajne 17ki z zimówkami i bym miał na lato i na zime felge :decayed:

A z pompą to chyba cyrk będe miał, dzisiaj szarpało po wymianie filtra paliwa tak przy 2tys obr pewnie dalej tez by szarpało oczywisćie błąd wzniosu iglicy wtryskiwacza - sygnał niezrozumiały, jak poczytałem troche to albo wiązka, albo wtryskiwacz, albo własnie pompa wtryskowa, jak byłem w tamtym roku u rogala to mówił że mam pompe w słabej kondycji, nastawnik miałem uszkodzony ale póki co działa :wallbash: i tak wąłsnie mysle czy hooja nie wykrecić oddać do regeneracji koszty duze nie są a efekt napewno przyniesie zadowalający :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsadzaj 11mm :naughty:

Jest na alegro za 1150zł :gwizdanie: ale czy warto ładować tego tysiaka dal 10km(teoretycznie) bo przeciez przy podobnych gratach do moich mozna było na 10 wykrecić to 170km, a zrobie takiego potwora jeszcze to odrazu pewnie sprzęgło sie posypie mimo że nówka siedzi, eee za duzo dodatkowych kosztów :thumbdown: Somes ja na felge chciałbym w końcu uzbierać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...