Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

kowi ja słyszałem że szykujesz nowe taborety :naughty::naughty::naughty::naughty:

Innenauststattung VW Golf 4 * CUSTOM * LEDER * ALCANTARA * RS4 Sitze * RECARO | eBay

:grin:

O kierwa... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:facepalm:

we wnętrzu to juz nic nie zmieniam, no chyba ze flok do wysokosci dekorów:jerk:

plan na przyszły sezon juz jest ścisły:grin:

1271405_469674173147235_1643376012_o.jpg

Felge zamierzam zamówić w styczniu pewnie przez wuja andrzeja chełma mrogala:decayed: prawdopodobnie bedzie to 8,5 x4 et35 i dystansik, moze 2x8,5 + 2x9,5, zobaczymy jeszcze... opony przekładam te co mam obecnie 215/40

Przed zimą chce przełożyć tylny gwint na KW, bo SS to szrot nadający sie do regeneracji:thumbdown: od maja zeszłego roku jeżdze:thumbdown:

Zderzak ogarne na wiosne dopiero, spawanie moze wczesniej, ale szkoda by było w zime rozwalic coś:whistling: teraz czekam na jaworową przesyłke kawałków zderzaka, i ubieram królika, będzie jeżdził ujarany na zloty:jerk:

20131002_132225_zps9a0b2a5a.jpg

---------- Post dopisany at 09:27 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ----------

1381998_535075979895577_591747088_n.jpg

:kox::grin::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na bbs to mnie nie stać

FELGI BBS RS 18 oryginalne 5x112 Mercedes 126 129 (3582234348) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ale dare RS sobie sprawie:kox: od dawna chodzi za mnata felga:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi ale szukaj 4x9.5, znajomy ma w seledynowej b5 i pasuja jak ulal, nie rob wiochy i nie bierz 8.5 :banghead:

Wysłane z mojego GT-I9001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi ale szukaj 4x9.5, znajomy ma w seledynowej b5 i pasuja jak ulal, nie rob wiochy i nie bierz 8.5 :banghead:

Wysłane z mojego GT-I9001

z przodu 9,5:naughty: kurfa osiagi dla mnie też jakieś tam sie licza:polew::polew:

9.5_215_40_R18_Achilles_ATRSport_2.jpg

9.5_215_40_R18_Achilles_ATRSport_3.jpg

najbardziej by mi pasował rozmiar 18/9, no ale nie ma:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi ale szukaj 4x9.5, znajomy ma w seledynowej b5 i pasuja jak ulal, nie rob wiochy i nie bierz 8.5 :banghead:

Wysłane z mojego GT-I9001

z przodu 9,5:naughty: kurfa osiagi dla mnie też jakieś tam sie licza:polew::polew:

http://tyrestretch.com/9.5_215_40_R18/9.5_215_40_R18_Achilles_ATRSport_2.jpg

http://tyrestretch.com/9.5_215_40_R18/9.5_215_40_R18_Achilles_ATRSport_3.jpg

najbardziej by mi pasował rozmiar 18/9, no ale nie ma:thumbdown:

Kowi pomiedzy 9 a 9.5 nie zauwazysz roznicy, a powaznie 9.5 et38 pasuje idealnie :D

Wysłane z mojego GT-I9001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafa mógłbyś zrobic jakieś fotki tego auta kolegi, jak ta felga stroi z błotnikiem(od góry, od tyłu itd) on ma też Quattro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafa mógłbyś zrobic jakieś fotki tego auta kolegi, jak ta felga stroi z błotnikiem(od góry, od tyłu itd) on ma też Quattro?

Zobacze co da sie zrobic, ale ciezko bo teraz siedze na stacji i praktycznie cale 2 tyg mam za***ane... Ale postaram sie cos zalatwic ;) fwd :)

Wysłane z mojego GT-I9001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to weź go tam zmoblizuj by cos ptryknał tylko nie zegarkiem z 4mpix, tylko chociaż by lokówką 8pix, albo zwyczajnie aparatem:grin:

A tym czasem wycinam zaślepke zderzaka, dobrze sie skłąda bo grubość jest taka sama tam gdzie jest wneka wiec tylko dobrze dociąć, wkleić na klej do szyb zaspawać szpary i gładki zdezio:naughty:

20131003_123351_zps6a65b6d9.jpg

dzięki jawor za szybką wysyłke:hi:

Gdyby ktos myślał o zrobieniu zaślepki demontowalnej to pomysł kupna rozwalonego zderzaka jest według mnie najlepszy rozwiazaniem, póxniej pomierze ile trzeba tego dociąć i czy starczy połówka zderzaka:wink: przynajmniej bedzie ori ABS a nie szpachla:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak na gładko przy rejestracji spoko, ale przy dokładce i w dodatku przy halogenach to średnio na jeża jak dla mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak na gładko przy rejestracji spoko, ale przy dokładce i w dodatku przy halogenach to średnio na jeża jak dla mnie :wink:

a moze wtedy spasila by dokladka od cupry:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak na gładko przy rejestracji spoko, ale przy dokładce i w dodatku przy halogenach to średnio na jeża jak dla mnie :wink:

a moze wtedy spasila by dokladka od cupry:whistling:

Slavko masz u siebie taką dokładke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie 3 opcje

1. ramki halo wymienne

2. Wszystko zaspawane

3. ramki i dokładka oddzielne

fota2_zps04a3d3f7.jpg

Beznazwy2_zps80b041ea.jpg

---------- Post dopisany at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:10 ----------

sławek ma ale ze zderzakiem od s4

tak ale ma taki sam kolor jak ja, zrobił by fotke podobną do mojej, jeśli chodzi o ustawienie fotografa, a ja bym zrobił VT, było by bardzo zbliżone do rzeczywistosci wtedy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...