Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

W końcu znalazłem chwilę na kilka zdjęć po montażu nowych lamp, jeszcze nie odebrane dokładki zderzaka przedniego, a tak bez zmian, projekt skończony :) 

spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png

spacer.png

Edytowane przez Kowi87

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lampy wyglądają za***iście! ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Pierwszy wypad na zlot w tym roku, klasycznie Jurrasic cars Party, niestety na powrocie awaria wspomagania kierownicy, także szykuje sie naprawa.

 

spacer.png
spacer.png
spacer.png

Opublikowano
  • Autor

Wspomaganie ogarniete w Audi Elements, padła pompa wspomagania, opiłki w układzie, takze wleciał drugi zbiorniczek i pompa z 3,0.

spacer.png

 

Na powrocie kolejna awaria, puścił zegar ciśnienia paliwa, co poskutkowało opróznieniem baku na ulicy. 

spacer.png

Szybka pomoc chłopaków z Audi Elements wyjazdowo i pominięty zegar cisnienia. Auto jeżdzi, zatankowane i jutro lecimy na LegalStation w Stęzycy.

spacer.png

 

Splitery zderzaka przedniego odebrane od lakiernika

 

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano
  • Autor

Legal Station, imprezka  10km ode mnie jak na pierwszy raz organizacyjnie wyszło mega. Dawno nie spotkałem tylu B5 na zlocie, 7sztuk.

spacer.png
spacer.png

image.png.90ecf4a0a21383a84a837d83dbefd870.png

image.png.473c2d4480daf688ba732c1bf8a8fa83.png

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano
  • Autor

spacer.png

spacer.png

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

spacer.png

Nowe koła na zimę złożone 18/9J ET52+dystans 20mm opona 225/40

Opublikowano

A że tak się zapytam ty nim w zimę wogóle jezdzisz ? :D

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, PiterA4 napisał(a):

A że tak się zapytam ty nim w zimę wogóle jezdzisz ? :D

Ogólnie to nim bardzo mało jezdze w skali roku, ale musze sobie zapewnić drugie auto w razie W naq czas zimy, bo teraz dzieciaka do szkoły trzeba wozić i jak jedno padnie, to wypadało by mieć do dyspozycji zimą drugie auto :)

 

Zimówki leżały w garazu którys sezon, nówki praktycznie nie jeżdzone, bo załozyłem to na 7,5 cala i aby na tym jeżdzić trzeba by auto do góry dzwigać, a jak jest teraz 9J to bez problemu skręca, wiec obejdzie sie bez podnoszenia :)

Opublikowano
18 godzin temu, Kowi87 napisał(a):

Ogólnie to nim bardzo mało jezdze w skali roku, ale musze sobie zapewnić drugie auto w razie W naq czas zimy, bo teraz dzieciaka do szkoły trzeba wozić i jak jedno padnie, to wypadało by mieć do dyspozycji zimą drugie auto :)

 

Zimówki leżały w garazu którys sezon, nówki praktycznie nie jeżdzone, bo załozyłem to na 7,5 cala i aby na tym jeżdzić trzeba by auto do góry dzwigać, a jak jest teraz 9J to bez problemu skręca, wiec obejdzie sie bez podnoszenia :)

Kup jakąś pande b5 szkoda :D mimo napędu Q :P 

Opublikowano

Wrzucaj foty jak to siadło bo felgi mega ładne

Edytowane przez --Rafcio--

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, PiterA4 napisał(a):

Kup jakąś pande b5 szkoda :D mimo napędu Q :P 

Mam dwa auta, tiguan i 206ke, ale na zime jezdzić FWD to dramat(nie jeżdziłem FWD w zimę od 2007r. ) noi druga sprawa, mam nówki opony do B5 wiec nawet jesli ma zrobić 100km w zimę to lepiej, niz kupować opony i koła do 206ki bez podłogi?

Opublikowano
26 minut temu, Kowi87 napisał(a):

Mam dwa auta, tiguan i 206ke, ale na zime jezdzić FWD to dramat(nie jeżdziłem FWD w zimę od 2007r. ) noi druga sprawa, mam nówki opony do B5 wiec nawet jesli ma zrobić 100km w zimę to lepiej, niz kupować opony i koła do 206ki bez podłogi?

no tak ja od zawsze napęd na przód już przyzwyczajony jestem :P 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kowi Bracie, widzę żyjesz i dalej rezasz !!!!

Opublikowano
  • Autor
W dniu 8.12.2024 o 21:11, medik napisał(a):

Kowi Bracie, widzę żyjesz i dalej rezasz !!!!

:siema::kox:

 

spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png

Pakiet zima w aucie, ale dywaników gumowych na tył do tej pory nie upolowałem, akcesoria trudne jak roletki szyb fabryczne...

 

Koło w wakacje trafi do lakiernika o ile zdąbęde dekielki do tych felg.:whistling:

Opublikowano

Ale żeś kolor dowalił sztosik

Opublikowano
  • Autor
W dniu 14.12.2024 o 15:45, medik napisał(a):

Ale żeś kolor dowalił sztosik

Akryl z 85r

Inspirowany, ale miał być inny, tylko za hu nie mogłem sie dogrzebać do kodu lakieru, paleta exclusive i brak dojścia.

Mocha Latte , bardziej zimny

spacer.png

A już po lakierowaniu trafiłem na też ciekawy Safari UNI  LB1N

spacer.png

 

Edytowane przez Kowi87

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Mały serwis za nami w @Audi Elements

spacer.png

 

- Wymiana chłodniczki paliwa, przetarcie i wyciek paliwa

- wymiana simeringu w dyfrze + wymiana oleju

- ogarniecie wycieku oleju na silniku

- nabicie klimy

- nowy olej i filtry

- zakup dekielków do felg zimowych(te co na zdjeciu)

 

Auto niebawem trafi do lakiernika, mała korekta po 5 latach, postaram sie poprawić PDC i moze wspawa sie lepsze końcówki wydechu

Prawdopodobnie zerwę folie z przednich szyb

spacer.png

 

 

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano

Fajnie że coś się dzieje :D bo wątek b5 już umiera 

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

W tym roku nic szczególnego sie nie działo przy b5. Mam jeszcze do ogarniecia wyciek oleju, najprawdopobniej miska do wymiany. Wpadła sesja na szybko z racji ze bydlaka odpaliłem

 

spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.