Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mega się prezentuje i faktycznie już baaaardzo mało takich projektów B5 na zlotach..

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jedyne czego mi powtarzam mi brakuje to żarówek ledowych w tylnych lampach,wtedy ta lampa zupełnie inaczej wygląda^_^

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 2.11.2022 o 06:59, PiterA4 napisał(a):

jedyne czego mi powtarzam mi brakuje to żarówek ledowych w tylnych lampach,wtedy ta lampa zupełnie inaczej wygląda^_^

Ale że zwykłych żarówek BA ledowych, czy customu?

Opublikowano
  • Autor

spacer.png

 

Udało mi sie zabrać pokaźną kolekcje prospektów B5

obraz-2022-11-11-172734460.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 11.11.2022 o 17:07, Kowi87 napisał(a):

Ale że zwykłych żarówek BA ledowych, czy customu?

ledów w sensie że nie widać poświaty tak jak ma to miejsce przy kolorowych bańkach

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Robię ostatni upgrade we wnętrzu, za +/-3tyg wleci boczek taki jak fabryka produkować powinna :)

134097908-2161825600782664-8238256535108

Przydało by sie kupić raz jeszcze komplet głosników Audiosystem, ponieważ jeden grał w tapicerke i membrana jest lekko nacięta, a drugi... rozkleił sie:wacko: W tym roku chciałbym nagrać jakiś filmik

Opublikowano

Piotrek gratuluje i zazdrość mnie zżera ze ciągle masz czas na b5. moja już długo stoi w garażu bez ruchu . 

Opublikowano

Super sprawa z tymi boczkami :wub:

Opublikowano

Klawo się prezentuje. :thumbup1:

Jedynie końcówki wydechu bym cofnął bo wygladają jak lufy.

Opublikowano

Piękna robota! i te wnęki w materiale super pomysł ;) 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 20.01.2023 o 00:48, Gwerty napisał(a):

Piotrek gratuluje i zazdrość mnie zżera ze ciągle masz czas na b5. moja już długo stoi w garażu bez ruchu . 

Moja też stoi, w tamtym roku nie wiem czy zrobiłem tysiąc kilometrów, nie ma kiedy, nie ma gdzie  i nie ma zaczym jeżdzić tym autem :) ale nie sprzedam, bo to autko ma cieszyć przedewszystkim mnie ze go posiadam, kiedy zaczyna być trudno dostępne :) Jeszcze troche czasu i będzie unikatem :D

Opublikowano
  • Autor
W dniu 20.01.2023 o 07:33, dekiel 13 napisał(a):

Klawo się prezentuje. :thumbup1:

Jedynie końcówki wydechu bym cofnął bo wygladają jak lufy.

temat końcówek jest znany, ale narazie nie ma na to czasu, jak będe sie nudził to sie temat zrobi :jerk:

Opublikowano
  • Autor

Kupiłem wspomniany komplet głosników, tak by mieć temat audio już z głowy, głosniki z prawej strony auta Przód i tył wymieniam na nowe takie same :) tj. Audiosystem M165evo

Opublikowano
1 godzinę temu, Kowi87 napisał(a):

temat końcówek jest znany, ale narazie nie ma na to czasu, jak będe sie nudził to sie temat zrobi :jerk:

Dałbym większe 90 a nawet 100 mm i czarne. Te ostatnie mam u siebie. To oczywiście Twoje  auto więc może masz inny pomysł. :wink:

Jakie żarówy masz w długich jako dzienne ?

Opublikowano
  • Autor
39 minut temu, dekiel 13 napisał(a):

Dałbym większe 90 a nawet 100 mm i czarne. Te ostatnie mam u siebie. To oczywiście Twoje  auto więc może masz inny pomysł. :wink:

Jakie żarówy masz w długich jako dzienne ?

Gdzieś tam w komentarzach kiedyś wrzucałem link bądź nazwe, ogólnie będą tam docelowo wspawane ulter RS100, ale to jak pisałem, jak nie będe miał nic do roboty wazniejszego. Te trafiły tam ze wzgledu starego wydechu, gdzie miałem dwururuke, to ulter RS70. 

Żarówki mam 68LED, kiedys kupiłęm na alegro, wytrzymały z 8 lat, jak składałem w 2020 to znalazłem identyczne na aliexpress. 

ARCHIWUM.ALLEGRO.PL

Informacje o ŻARÓWKA ŻARÓWKI HALOGEN DIODY H7 68 LED BIAŁY - 5070500371 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2015-03-27 - cena 13,99 zł

 

Opublikowano

Częściej mam okazję bywać na grupie fb, ale od zawsze będę twierdził, że to prawdziwy sztos i nie ma drugiego takiego samochodu. Jakość i jej forma faktycznie pokazują styl OEM. :D 
 

Opublikowano
W dniu 14.05.2022 o 10:43, Kowi87 napisał(a):

 

 

Malowałem też dywaniki spreyem do tkanin, jak najbardziej polecam, mega odświeżają wizualnie materiały, pomalowałem również dywan wewnętrzny

spacer.png

 

Możesz podrzucić nazwę specyfiku? :)

Opublikowano

Kowi a nie wala Ci sie moze gdzies przedni lewy glosnik bose?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 29.01.2023 o 21:59, bjoern napisał(a):

Możesz podrzucić nazwę specyfiku? :)

Sprawdzę bo przyznam nie pamietam, a alegro mi nie pokazało pod hasłem "spray"

 

Przemek, nie mam bose, nigdy nie miałem :)

Opublikowano

spoko, pytam bo trochę gratów tez przerzuciłeś :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.