Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wreszcie udało sie zrealizować pomysł wieloletni :)

Oto i Recaro B5 w barwach GTI z adaptacją tylnego siedziska z C5, oraz montaż mat grzewczych

spacer.png

spacer.png

Nie byłbym sobą jakbym nic nie przerobił, tak wiec wpadły siatki na plecy foteli

spacer.png

spacer.png

Edytowane przez Kowi87

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Perfecto!

Opublikowano

za***iście wyglądają te Rikardosy :decayed:

Opublikowano

Wyszło kozacko ! :banan:

Opublikowano
  • Autor

Przy okazji montażu nowego dywanu sprawdziliśmy auto na hamowni po 2 latach

spacer.png

 

Dywanik

spacer.png

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano

Nagraj w końcu film jak to jedzie, bo bardzo jestem ciekawy i pewnie nie tylko ja ;)
wynik bardzo fajny :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 2.07.2021 o 13:03, radimm napisał:

Nagraj w końcu film jak to jedzie, bo bardzo jestem ciekawy i pewnie nie tylko ja ;)
wynik bardzo fajny :thumbup1:

Szkoda kamere męczyć, z dobrym startem realne 5,5s, ale ja w ogóle nie praktykuje sprintów :P 

Sesyjka złożonego wnętrza, przy okazji nabyłem nowe fanty

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

Auto było również u lakiernika, pas czołowy pomalowany w czarny połysk, zbiorniczek wyrównawczy zamontowany nowy noi polakierowany w czarny połysk, wleciały nowe koreczki pod maskę.

spacer.png

Zamontowałem wczęsniej widoczną gałkę z S3

spacer.png

Homelink pomalowałem na czarno

spacer.png

Przy okazji pomalowałem schowek na okulary

spacer.png

 

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano

fajny nr rejestracyjny :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

spacer.png

będzie znowu coś nietypowego:whistling:

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano
  • Autor

Edytowałem pierwszy post, takze zapraszam do przejrzenia historii.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Licznik można powiedzieć skończony, jeszcze zostanie małe dłubanko w sekcji podświetlenia

spacer.png
spacer.png
spacer.png

Gdyby ktoś sie pytał dlaczego nie wstawiłem napisu diesel, logicznie tam być powinien, ale chciałem zrobić wzór taki jak w usa. 

Opublikowano

Może będzie to kiedyś napędzane benzyną. Któż to wie.

Opublikowano

Za bardzo nowym tandetnym vw zajezdza, moim skromnym zdaniem nie wyszło, ja bym tu widział zegary na wzor rs-a, wiem oklepane ale robi robotę ?

Opublikowano

Piotrek znany już z tego że robi inaczej jak wszyscy i jest przez to oryginalny.

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, szafa napisał:

Za bardzo nowym tandetnym vw zajezdza, moim skromnym zdaniem nie wyszło, ja bym tu widział zegary na wzor rs-a, wiem oklepane ale robi robotę ?

cały wzór i uzyte komponenty nie przekraczają aut powyzej 2003r :) RSa nie chciałem, bo drukują go już prawie wszedzie. Takze mnie RS robił dopóki nikt go nie podrabiał, problemem jest to że ori ramka RS nie podchodzi do skalowania TDI :) Mam je zrobione jako model 3D, dostosowałem do skali TDI, ale w miedzyczasie za dużo osób wprowadziło je do sprzedaży, nie lubie klepać tego co kazdy :) 

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano
24 minuty temu, Kowi87 napisał:

cały wzór i uzyte komponenty nie przekraczają aut powyzej 2003r :) RSa nie chciałem, bo drukują go już prawie wszedzie. Takze mnie RS robił dopóki nikt go nie podrabiał, problemem jest to że ori ramka RS nie podchodzi do skalowania TDI :) Mam je zrobione jako model 3D, dostosowałem do skali TDI, ale w miedzyczasie za dużo osób wprowadziło je do sprzedaży, nie lubie klepać tego co kazdy :) 

Wiem, dlatego szanuje ale nie zawsze inaczej znaczy lepiej :wink: Grunt że Ty jesteś zadowolony, mi nie musi pasować :decayed: 

Opublikowano
  • Autor

Robiąc te zegary sporo znalazłem rozwiązań na odskocznie od oklepanej serii. Powstało 6 innych zegarów na bazie fabrycznych części, ja jestem mega zadowolony z moich bo raczej długo nie spotkam drugiego takiego w B5, a od jakiegoś czasu to mój cel odskoczyć od zalecanych powielanych rozwiązań, to już było :)

Opublikowano
  • Autor

Tak dla porównania drukowany RS na tarczach S4

spacer.png

noi ori RS

spacer.png

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano
9 godzin temu, Kowi87 napisał:

... 

No i ori RS

spacer.png

Bajka :slina:

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, szafa napisał:

Bajka :slina:

Zwróć uwagę jak te na S4 są niedopracowane względem tarczy i punktów. Zachwyt przemija jak sie skupisz na szczególe w całokształcie :P

Edytowane przez Kowi87

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.