Opublikowano 18 Lutego 201610 l Witam Panowie! Chciałym skręcic swoją laleczke nieco ponad 200 koni...ktos sie z forumowiczów tym zajmuje lub kto moze kogoś polecic ? PZDR Witam Dopiszcie mnie do listy u Aligatora .... 2.0 CAHA :] JA tez chcę! CAHA ! Goodhope w Pleszewie
Opublikowano 2 Marca 201610 l Goodhope w Pleszewie - Mariusz to bardzo dobry fachowiec ,potwierdzam ps.prywatnie mój kolega z branży Edytowane 2 Marca 201610 l przez dieselchip_
Opublikowano 8 Marca 201610 l Wow Opowiadaj co to za sprzęgło? Co to za big FMIC? Ile za korektę u Rogala?
Opublikowano 8 Marca 201610 l Sprzęgło zwykły sachs - tyle że nowe. Cooler z 3.0 tdi niby z a8 ale wszedł p&p, lekko kierownicę powietrza trzeba było dociąć. Korekta 750 zł :-) czuć różnicę Znacząco Edytowane 8 Marca 201610 l przez l.e.s.t.e.r
Opublikowano 8 Marca 201610 l Tak wyszło, nie miałem ciśnienia Rogal powiedział że pomimo 186k km przebiegu silnik jest zdrowy.
Opublikowano 8 Marca 201610 l I ten cooler u Rogala montowałeś? 440 Nm przy FWD, powodzenia z trakcją Edytowane 8 Marca 201610 l przez komoornik
Opublikowano 9 Marca 201610 l nie u siebie w Jaworznie. U Rogala montowałem osłonę pod silnikiem którą w drodze mi wyrwało
Opublikowano 9 Marca 201610 l Heh. Mi też po wizycie w serwisie przy 140 km/h częściowo spadła osłona.
Opublikowano 9 Marca 201610 l Korekta 750 zł To dużo czy mało, bo nie mam porównania. Jakby nie patrzeć 1100zł ogólnie za program u Witka.
Opublikowano 10 Marca 201610 l 1100 IMHO ok.. 750 zł według mnie już nie ok... podkreślam że to moje osobiste zdanie, nic więcej. Edytowane 10 Marca 201610 l przez marcin4x4
Opublikowano 11 Marca 201610 l Piszesz program od nowa praktycznie, hamujesz auto od nowa. Do tego ewentualne korekty po korekcie i parę godzin z głowy. Taka polityka PS, auto naszego kolegi z forum robione u nas https://www.facebook.com/746278932164796/photos/pcb.834415016684520/834414010017954/?type=3&theater Edytowane 11 Marca 201610 l przez edraven
Opublikowano 11 Marca 201610 l I ten cooler u Rogala montowałeś? 440 Nm przy FWD, powodzenia z trakcją Za dużo ,daje dwa miesiące i sprzęgło się slizga.tąpniete z LG F60
Opublikowano 11 Marca 201610 l Ja myślę, że 440 Nm spokojnie do przełknięcia dla sprzęgła. U mnie seria wypluła 390Nm. Ktoś testował jakieś mocniejsze sprzęgła?
Opublikowano 14 Marca 201610 l I ten cooler u Rogala montowałeś? 440 Nm przy FWD, powodzenia z trakcją Za dużo ,daje dwa miesiące i sprzęgło się slizga.tąpniete z LG F60 Myślę, że nie ma co demonizować, u mnie wprawdzie 205KM, jednak moment 453Nm - 30 tys km na tym setupie zrobione i sprzęgło ma się dobrze http://www.directupload.net/file/d/4293/aduu5ejf_pdf.htm
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto