Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Panowie!

Chciałym skręcic swoją laleczke nieco ponad 200 koni...ktos sie z forumowiczów tym zajmuje lub kto moze kogoś polecic ? :P

PZDR

Witam

Dopiszcie mnie do listy u Aligatora .... 2.0 CAHA :]

JA tez chcę! CAHA !

Goodhope w Pleszewie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Goodhope w Pleszewie - Mariusz to bardzo dobry fachowiec ,potwierdzam

ps.prywatnie mój kolega z branży :)

Edytowane przez dieselchip_

Opublikowano

nowe sprzęgło nowy program :banan:

rperformers.jpg

Opublikowano

Wow :hi:
Opowiadaj co to za sprzęgło? Co to za big FMIC? Ile za korektę u Rogala?

Opublikowano

Sprzęgło zwykły sachs - tyle że nowe. Cooler z 3.0 tdi niby z a8 ale wszedł p&p, lekko kierownicę powietrza trzeba było dociąć.

Korekta 750 zł

:-) czuć różnicę

Znacząco ;)

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano

Dużo tych kuni wyszło :decayed: To na Twoje życzenie czy tak po prostu wyszło?

Opublikowano

Tak wyszło, nie miałem ciśnienia ;) Rogal powiedział że pomimo 186k km przebiegu silnik jest zdrowy.

Opublikowano

I ten cooler u Rogala montowałeś?

440 Nm przy FWD, powodzenia z trakcją :)

Edytowane przez komoornik

Opublikowano

nie u siebie w Jaworznie. U Rogala montowałem osłonę pod silnikiem którą w drodze mi wyrwało ;)

Opublikowano

Heh.

Mi też po wizycie w serwisie przy 140 km/h częściowo spadła osłona.

Opublikowano

Korekta 750 zł
:kox:
Opublikowano

Korekta 750 zł

:kox:

To dużo czy mało, bo nie mam porównania. Jakby nie patrzeć 1100zł ogólnie za program u Witka.

Opublikowano

Normalna cena za korekte z hamowaniem.

Opublikowano

1100 IMHO ok..

750 zł według mnie już nie ok...

podkreślam że to moje osobiste zdanie, nic więcej.

Edytowane przez marcin4x4

Opublikowano

Piszesz program od nowa praktycznie, hamujesz auto od nowa. Do tego ewentualne korekty po korekcie i parę godzin z głowy. Taka polityka ;)

PS, auto naszego kolegi z forum robione u nas ;)

https://www.facebook.com/746278932164796/photos/pcb.834415016684520/834414010017954/?type=3&theater

Edytowane przez edraven

Opublikowano

I ten cooler u Rogala montowałeś?

440 Nm przy FWD, powodzenia z trakcją :)

Za dużo ,daje dwa miesiące i sprzęgło się slizga.

tąpniete z LG F60

Opublikowano

Ja myślę, że 440 Nm spokojnie do przełknięcia dla sprzęgła. U mnie seria wypluła 390Nm. Ktoś testował jakieś mocniejsze sprzęgła?

Opublikowano

Można wpakować docisk z A6 C7 z 2.0TDI, jest mocniejszy i pasuje.

Opublikowano

I ten cooler u Rogala montowałeś?

440 Nm przy FWD, powodzenia z trakcją :)

Za dużo ,daje dwa miesiące i sprzęgło się slizga.

tąpniete z LG F60

Myślę, że nie ma co demonizować, u mnie wprawdzie 205KM, jednak moment 453Nm - 30 tys km na tym setupie zrobione i sprzęgło ma się dobrze

http://www.directupload.net/file/d/4293/aduu5ejf_pdf.htm

Opublikowano

Pany był ktoś w Barcinie koło Bydgoszczy na chipsie? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.