Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wydech założony :) ale mi dało w d... bez kanału :facepalm: dokładka poszła w czarny połysk. Szary do niczego nie pasował a w kolor auta nie chciałem.

Lampy ściemnione folią najjaśniejszą :wink:

Jz6lLEPl.jpg

87m7KNdl.jpg

rMhiZFcl.jpg

egt2jv2l.jpg

wydech do regulacji ale to już na kanale :facepalm:

jak myślicie listwe pod klapą tą srebrną na zderzaku prysnąć na czarno czy zostawić jak jest? :)

Opublikowano

Wygląda petarda!! :D

Opublikowano

jak myślicie listwe pod klapą tą srebrną na zderzaku prysnąć na czarno czy zostawić jak jest? :)

Skoro przód i listewki boczne wokół szyb zrobiłeś w czerń, a teraz również dokładka to ja bym tą listewkę też machnął na czarno. Tylko jeszcze lusterka nie pasują bo albo full black albo chrom. ; )

Edytowane przez afroo.

Opublikowano

czym sciemniales lampy?:)

Opublikowano

maluj pod kolor budy ja tak zrobilem u siebie ,

Auto kosmos nie ma co :wink:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano
  • Autor

dzięki za miłę słowo :) listwe okleje w czarny połysk zobacze jak się będzie komponowało jak nie to w kolor :wink:

czym sciemniales lampy? :)

folia do przyciemniania lamp najjaśniejsza :wink:

Dobrze siadło, a ta felga :naughty::decayed::grin:

hammerku felgi jak dla mnie robią masakryczną robote :decayed:

:kox:

:wink:

pare fantów jeszcze czeka na założenie :decayed:

Opublikowano

Slicznie wyszla ta dupeczka ;)

Opublikowano

Pięknie wygląda:-) a powiedz mi ten twój garaż blaszak dużo cie kosztował? Chce właśnie taki postawic:-)

Opublikowano
  • Autor

Pięknie wygląda:-) a powiedz mi ten twój garaż blaszak dużo cie kosztował? Chce właśnie taki postawic:-)

ok. 4 tyś 6x6 :decayed:

Opublikowano

za takim tyłeczkiem można się oglądać :) dźwięk się coś zmienił?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

za takim tyłeczkiem można się oglądać :) dźwięk się coś zmienił?

jest delikatnie głośniej :wink:

Audi wkońcu poskładane :)

Szybki wypad na śląsk i udało się przywieść pare gratów :decayed:

- zaciski pomalowane w grafit mat po cynkowaniu z nowymi blachami s4, miały iść w kolor auta ale nie było podobnego koloru

- lampy przednie wyczyszczone i wypolerowane

- rns-e led :)

wielkie dzięki dla Kuby djim, Tomka hamera i siemiana za pomoc w ogarnięciu wszystkiego :wink:

pare fot z wczoraj :wink:

IcyPljAl.jpg

O9sGtf5l.jpg

xHzzMtGl.jpg

OHVkjNGl.jpg

13lr1lMl.jpg

a52kMrll.jpg

oDgqZbnl.jpg

Opublikowano

Koła robią robotę . :hi:

Opublikowano
  • Autor

krzywo stoi :decayed: z tyłu skręcone na maxa przód jedynie 1 cm w dół :)

Opublikowano

Widzę, że wybrałeś ten sam kolor zacisków co i ja. I podejrzewam, że malowane również w tej samej firmie. :decayed: Kolorek do hebli z S4 idealny! :naughty:

Ogólnie ładnie siadło ale przód koniecznie w dól musi iść! P.S. Dzięki za info! CHyba jednak u mnie będzie 225...

Edytowane przez akjam

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Zaciski robione u Tomka. Profi robota :wink: Na żywo nie taka koza jak piszecie :decayed: ale w dół jeszcze pójdzie :)


witajcie :hi:

auto miało troche niedociągnięć lakierniczych więc w ostatnim czasie audi odwiedziło lakiernika, zrobiona maska, zderzak, progi, drzwi przód tył z lewej strony :wink:

po lakierniku audi wpadło do chłopaków z kuro detailing na rewitalizacje, wyciągnięcie wgnieceń na błotnikach, polerke piano blaków, na koniec nałożona powłoka na szyby, felgi, na lakier poszedł polimer echelon zen-xero :)https://www.facebook.com/KuroDetailing?fref=photo

i oto co z tego wyszło...

jm9YYOr.jpg

CFWiqd0.jpg

MQHcicL.jpg

wca2a72.jpg

zdjęcie z sobotniego duużego spota w energylandi :decayed:

oYejRWS.jpg

Opublikowano

Pięknie . :hi:

Opublikowano

Czapki z głów:-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.