Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJL] Czarny Avancik 1,8T


Lolo-Krk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich:)

Nadszedł czas żeby opisać moją A4.

Więc tak:

AUDI A4 Avant z 98r z silnikiem 1,8T o oznaczeniu AJL 180km (NIESTETY OŚKA:))

Wyposażenie:

* 2 x Poducha

* 4 x Elektryczne Szybki

* Elektrycznie,składane,regulowane i podgrzewane lusterka

* Podgrzewane Spryskiwacze

* Podłokietnik

* Skórzana Ciemno Szara Tapicerka

* Climatronic

* FIS

* Centralny Zamek

* Domykanie szyb z kluczyka

* Wspomaganie

* ABS

I inne pierdołki ale nie będę się rozpisywał:)

Autko kupiłem pod koniec Września 2012r we Włoszech będąc u znajomego na krótkim urlopie:)

Pewnie ciężko w to uwierzyć ale autko zakupiłem przypadkowo w salonie AUDI we Włoszech i jestem jego pierwszym i jedynym właścicielem od 98r, był w posiadaniu salonu jako auto wewnętrzne. Przebieg autka to 175 tyś + wszystkie faktury,cała historia,książka serwisowa prowadzona do końca itd.

Po powrocie do kraju standardowo zająłem się pakietem startowym: filtry,płyny,oleje i wszystko co się dało:)

Plany na dzień dzisiejszy to:

* Gwintowane Zawieszenie

* Fele 8x18 na Lato

* Przód z Polifta (lampy,zderzak,halogeny)

* Kierunkowskazy boczne czarne

* Lampy tylnie LED

* Grill z RS4

* Hamulce przód 312mm

* Wszystkie szybki lekko przyciemnić

* Interculer+dolot+wtryski i wiele innych gratów Generalnie prace nad 200+

Może z czasem pomyślę o zakuciu i jakimś Gareciku ale wszystko pomalutku:[/color])

Wszystkie pozostałe Modyfikację oczywiście będę tu wklejał

Marzec 2013r

5.Marca 2013r Mała Sesyjka:) Już na Gwincie

c1a35cf58e303b72gen.jpg

7025ca31ca9c8253.jpg

01e4d37862b693f6gen.jpg

6c2e97c51afa11f0gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wklejaj fotki by same się pokazywały, komu się chce na nie wchodzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta fela wyglada jak koplaki z targu lub tesco za 20zł siedzi ladnie ale lepiej wygladala na tych ori 16 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna baza do modów zapodaj więcej fotek :) gleba fajna koło takie se ale tobie się ma podobać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta fela wyglada jak koplaki z targu lub tesco za 20zł siedzi ladnie ale lepiej wygladala na tych ori 16 :)

Jestem otwarty na krytykę i rozumiem że nie każdemu mogą się podobać te felgi ale są dobre i dość wytrzymałe a i cena 310 euro za sztukę to nie cena koupaków z tesco:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale auto ogolnie fajne bezawaryjnosci :) i sorki j.w pisalem kolo mi srednio pasuje ale gleba ladna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Ty Kolego byłeś wczoraj na spocie :decayed:

Autko bardzo fajnie i plany masz ambitne :wink: także życzę ich realizacji :thumbup1: i do zobaczenia w czwartki :peace:

aaa no mi też wzór 18' średnio się widzi, ale każdy lubi co innego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna furka. j.w. Koło takie sobie ale o gustach się nie dysktutuje i najważniejsze, że Tobie się podoba! :good: Powodzenia w rezaniu. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Ty Kolego byłeś wczoraj na spocie :decayed:

Autko bardzo fajnie i plany masz ambitne :wink: także życzę ich realizacji :thumbup1: i do zobaczenia w czwartki :peace:

aaa no mi też wzór 18' średnio się widzi, ale każdy lubi co innego :wink:

Tak ja byłem-co do felg to ten sezon sobie pojeżdżę a na przyszły coś sie wymyśli w miarę rozwoju i przeróbek:) Jak już się zrobi pogoda to zrobie małą sesyjkę fotograficzną i wrzucę trochę więcej fotek.

---------- Post dopisany 14-05-2013 at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany 06-03-2013 at 16:09 ----------

---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:01 ----------

40038900.th.jpg

Czas coś odświeżyć:)

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampa polift przód + tył, relingi satyna + chrom na szyby, grill lift i będzie o wiele, wiele lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie szukam relingów srebrnych,gril z rs4 a nad lampami się zastanawiam, na pewno na tył ledy a z przodem jeszcze myśle:)

---------- Post dopisany 15-07-2013 at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany 26-05-2013 at 07:27 ----------

Witam ponownie a więc dalsze plany jakie zrealizowałem to:

5 Lipca 2013r

Mini remoncik silnika:)

Wymienione zostało: Kompletne sprzęgło, wałki,kompletny rozrząd, wszystkie popychacze, uszczelnienie wałków, uszczelka pokrywy zaworów, wszystkie możliwe paski i wielle innych części nie sposób wszystko wymienić:) wszystko na Ori gratach lub najwyższych zamiennikach. Autko teraz sunie płynnie i cichutko:)

Zakupiony nowy zderzak Riegera RS-look w Germani:) za nieludzkie pieniądze:)

założony zawór DV/BOV The Sun Hybrid za***iście sapie i niema problemów. Chcę zakupić jeszcze progi tylko nie mogę sie zdecydować czy ori z s4 czy kombinować z Omegi? tu liczę na rady i pomysły a co do reszty to zrobione wszystko co na początku wątku :)

Nowsze fotki niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Progi z Omegi wyglądają dobrze lecz bez rzeźby ich nie założysz. Jak bym miał jeszcze raz wybierać progi z Omegi czy S4, wybrał bym S4 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felga psuje caly efekt..sprzedawaj puki sa cos warte i inwestuj w 19:>

hyhy

Hehe o gustach się nie dyskutuje:) jestem indywidualistą nie chce tego co wszyscy, tylko to co mi się podoba, a co do 19" to masz rację własnie się rozglądam za fajną 19" tylko też bym chciał z czarnym środkiem i srebrnym rantem-na pewno na sezon 2014 będzie coś innego, cały czas coś eksperymętuje, jakby nie było to nie mam jej jeszcze roku:) ale spokojnie wszystko pomalutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozna pomalowac hyhy :D

ja swoje na przyszly sezon daje do malowania proszkowego srodek w czarny mat rant polerka na wysoki polysk :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozna pomalowac hyhy :D

ja swoje na przyszly sezon daje do malowania proszkowego srodek w czarny mat rant polerka na wysoki polysk :D

Mnie coś korci żeby psiknąć swoje proszkowo na biało:) ale jeszcze sam nie wiem hehe mam tysiące pomysłów dziś zakładam ledy na tył jak załorzę to wkleje fotoski jak furkę umyję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny karawanik :wink:

Fajnie, że przedkładasz mechanikę nad wygląd i dobrze, że masz w planach zmianę koła.

I jak najszybciej polifty na przód, auto odmłodnieje o epokę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...