Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALG] Audi A4 2,8 V6 30v quattro 98'


Gość Czarek

Rekomendowane odpowiedzi

Świetnie zadbany egzemplarz! Super Lakier! Jak dla mnie to jak ktoś wcześniej zauważył jeszcze leflektory po 2gim lifcie i nic więcej nie potrzeba :)

super :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe lampki będą w przyszłym miesiącu. :wink4:

Zakładam lampki i grill po drugim lifcie :gwizdanie: mam nadzieje że będzie dobrze ??

:cool1:

Miałem lekką stłuczkę mam pęknięty reflektor i z dwojga złego to przynajmiej jest okazja na zmianę na nowe oczka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem lekką stłuczkę mam pęknięty reflektor i z dwojga złego to przynajmiej jest okazja na zmianę na nowe oczka naughty

Czarek czyżby za dużo koni :tongue4:

Ja też ostatnio rozbiłem leflektor ale brak siana na ksenony :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastuch napisał :

Czarek czyżby za dużo koni :tongue4:

To nie te koniki, :tongue4: gość mi zajechał i w dodatku wychamował do zera. :disgust:

Prędkość znikoma,ale zabrakło może jednego metra do wychamowania :wallbash:

O tym,długo by pisać.... :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sauto prezentuje sie ok... ale ten niebieski srodek to totalna porazka :thumbdown: kiszka straszna - proponuje nowy mod nieznany jeszcze na tym forum - pastowanie wnetrza na czarno.

to na tyle :hi: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiszka straszna - proponuje nowy mod nieznany jeszcze na tym forum - pastowanie wnetrza na czarno

...mam inny mod w planie, kolega z klubu BMW z torunia zrobił mi projekt na swojej beemce, połączenie dwóch marek :decayed::polew::D

d798a17fcebb5e3cmedwp5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie sie prezentujac, widac ze zadbane a4 :) nie ma to jak niczym nie zeszpecona seriia :D poprostu miodzik :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna niuńka tylko te piżamy na środku każdego fotela mi się nie podobają....ale w końcu to twoje auto :good: i tobie ma się podobać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew:

Te piżamy to na zdjęciu prezętują się nie za bardzo,na tgz.żywca jest bardzo ciekawie. :tongue4:

Jak jechałem po autko to miałem mieszane uczucia co do tych foteli oglądając je tylko na zdjęciu,ale jak zobaczyłem je na wizji to całkiem spoko opcja :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...