Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALG] Audi A4 2,8 V6 30v quattro 98'

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Świetnie zadbany egzemplarz! Super Lakier! Jak dla mnie to jak ktoś wcześniej zauważył jeszcze leflektory po 2gim lifcie i nic więcej nie potrzeba :)

super :good:

Opublikowano

Nowe lampki będą w przyszłym miesiącu. :wink4:

Zakładam lampki i grill po drugim lifcie :gwizdanie: mam nadzieje że będzie dobrze ??

:cool1:

Miałem lekką stłuczkę mam pęknięty reflektor i z dwojga złego to przynajmiej jest okazja na zmianę na nowe oczka :naughty:

Opublikowano

prawie taka sama jak moja tyle ze ja mam z 99 po lifcie i z ksenonem - zakladaj nowe lampy bedzie ladniej z przodu :)

Opublikowano
Miałem lekką stłuczkę mam pęknięty reflektor i z dwojga złego to przynajmiej jest okazja na zmianę na nowe oczka naughty

Czarek czyżby za dużo koni :tongue4:

Ja też ostatnio rozbiłem leflektor ale brak siana na ksenony :disgust:

Opublikowano

piekny egzemplarz, wszystko w nim jest jak trzeba :good: :good: :hi:

Opublikowano

Plastuch napisał :

Czarek czyżby za dużo koni :tongue4:

To nie te koniki, :tongue4: gość mi zajechał i w dodatku wychamował do zera. :disgust:

Prędkość znikoma,ale zabrakło może jednego metra do wychamowania :wallbash:

O tym,długo by pisać.... :no:

Opublikowano

sauto prezentuje sie ok... ale ten niebieski srodek to totalna porazka :thumbdown: kiszka straszna - proponuje nowy mod nieznany jeszcze na tym forum - pastowanie wnetrza na czarno.

to na tyle :hi: pozdrawiam

Opublikowano
kiszka straszna - proponuje nowy mod nieznany jeszcze na tym forum - pastowanie wnetrza na czarno

...mam inny mod w planie, kolega z klubu BMW z torunia zrobił mi projekt na swojej beemce, połączenie dwóch marek :decayed::polew::D

d798a17fcebb5e3cmedwp5.jpg

Opublikowano

Właśnie, że fajny ten środek i pasuje do całości.

Opublikowano

Bardzo ładnie sie prezentujac, widac ze zadbane a4 :) nie ma to jak niczym nie zeszpecona seriia :D poprostu miodzik :naughty:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

A mi się właśnie niebieski środek podoba :good:

Może dlatego, że sam mam taki sam :naughty:

Opublikowano

środek ma coś w sobie , i wcale nie można go nazwać brzydkim ;) elegancka furka :hi:

Opublikowano

co 3 porsche 996 ma niebiesko w środku :wink4::tongue4:

Opublikowano

fajna niuńka tylko te piżamy na środku każdego fotela mi się nie podobają....ale w końcu to twoje auto :good: i tobie ma się podobać. :)

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Te piżamy to na zdjęciu prezętują się nie za bardzo,na tgz.żywca jest bardzo ciekawie. :tongue4:

Jak jechałem po autko to miałem mieszane uczucia co do tych foteli oglądając je tylko na zdjęciu,ale jak zobaczyłem je na wizji to całkiem spoko opcja :naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

:naughty: Moje nowe lampki :naughty:

p4120018.jpg

p4120032.jpg

p4120035.jpg

i naklejeczka klubowa na kuferku :gwizdanie:

p4120038.jpg

Opublikowano

Już miałem pytać, kiedy będą nowe fotosy. :wink4: Gratki za nowe lampy. :good:

Opublikowano

Bardzo ładne lampki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.