Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] A oto moje A4


Radek321

Rekomendowane odpowiedzi

Moje audi ma przejechane dopiero 95000 km i kupiłem go w niemczech. Jeździł nim dziadek który miał 82 lata i chyba umarł czy cuś bo sprzedawał jego syn. Posiadam do niego ksziążke serwisową i gdy go kupiłem to po wymianie oleju miał przejechane 1300 km.

[ Dodano: 2006-06-07, 18:11 ]

http://img516.imageshack.us/my.php?image=p10006464wl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

tylko pozazdrościć przebiegu. Jak dziadziuś jeździł to trzeba będzie autem trochę na wyższych obrotach pojeździć co by odmulić :wink: Ogólnie widać, że zadbany samochód.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się czepiał , ale jak ktoś kupuje auto w Niemczech to zazwyczaj od dziadka i w dodatku z małym przebiegiem :lol:

Licznik można przekręcić , a książke bez problemu kupić na ebayu.Najlepiej podjechać do ASO Audi i sprawdzić w komputerze historie auta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się czepiał , ale jak ktoś kupuje auto w Niemczech to zazwyczaj od dziadka i w dodatku z małym przebiegiem :lol:

Licznik można przekręcić , a książke bez problemu kupić na ebayu.Najlepiej podjechać do ASO Audi i sprawdzić w komputerze historie auta :wink:

Ja również kupiłem w Niemczech, ale nie od dziadka tylko od handlarza Polaka :mrgreen: , bez książki serwisowej, z przytartym bokiem :???: , ale z przebiegiem 155 tys. nowy rozrząd, nowe gumy :razz: i jak na razie tfu, tfu jest OK :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko ladne , ja tez kupilem od goscia ktory byl po 50 i to widac odrazu :mrgreen: Przebieg mialem 152 tys, do czerwca serwisowany - w tym roku w czerwcu ma miec nastepne badanie, ale chyba sie skonczyly jego badania :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się czepiał , ale jak ktoś kupuje auto w Niemczech to zazwyczaj od dziadka i w dodatku z małym przebiegiem

Licznik można przekręcić , a książke bez problemu kupić na ebayu.Najlepiej podjechać do ASO Audi i sprawdzić w komputerze historie auta

No tak ale jak ja kupowałem to koleś powiedział że jest książka i żebym poszedł do samochodu sobie zobaczył ja poszedłem i poszukałem książki w schowku i w bagażniku i nie znalazłem na co gość powiedzią że pewnie za...ali i że jak chce to może odtworzyć historię auta bo był serwisowany ale ja powiedziałem że nie ma sensu bo kierownica i dżwignia zmiany biegów nie jest wogule wytarta. Po przyjeżdzie do polski oglądając dokładnie auto dostrzegłem książke pod kierownicą w takim tam schowku bo wkońcu skąd mogłem wiedzieć że książka ma tam swoje miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ladniutka ladniutka :) jeszcze felgi jakies sobie napodaj i bedzie jeszcze ladniejsza niz jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna jak każda zadbana A4 i ten silniczek sobie poradzi. Zależy gdzie się jeździ ja też mam 1.6 i w mieście jakoś sobie radzę - konkurencyjne 1.6 w większości zostawiam w tyle a tak w nawiązani do TDI nie każdy lubi kleklekle - bez urazy ale ja wolę benzynkę i to jest kwestia gustu!!! :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety po powodzi która nawiedziła moją miejscowość moje Audi A4 zostało do wysokości klamek zalane przez wode:(

Będę musiał się prawdopodobnie pożegnać z klubem:( Bo za wartość ubezpieczenia nie kupię ładnej A4:( A tak mi jest jej szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...