Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] kod do radia


ppp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegow.Mam problem zgubilem ksiazke do radia Gamma CC i nie znam kodu.Czy zna ktos sposob na odczytanie kodu do radia za pomoca numerow fabrycznych radia.Prosze o pomoc!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nawet w ASO po numerach seryjnych się nie dało.Dopiero pod kompa podpieli i kod odczytali. 40zł mnie to kosztowało a ASO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róznie to bywa. Mi raz bez problemu kalkulator łykał numery seryjne i podawał kody a innym razem "kicha". Ale zamiast wydawać 40 PLN warto najpierw spróbować :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje kod do radia AUZ1Z2S2560952 7644845380 Z góry dzięki za odpowiedz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko aso albo dobry elektronik kalkulatorki robią 1 na 100 radi i to tylko te starsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh to lipa myślałem ze ktoś pomoże jakimś kalkulatorem:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje kod do radia AUZ1Z2S2560952 7644845380 Z góry dzięki za odpowiedz:)

Ja mam kilkanaście kalkulatorów ale niestety twojego radyjka nie udało się ogarnąć, jak ktoś chce to może podsyłać na PW numer seryjny i wtedy spróbuje którymś programem rozkodować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze to może nie tu ale chodzi mi o to ze moje stare coś szwankuje działa ok 5 min a później zaczynają przebijać krótkie fale i jest lipa wie ktoś może o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci wyciągnąć ten kod z radia ale jeśli mi je dostarczysz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..może mnie ktoś pomoże posiadam audi A4 B8 i koleś odpiął mi kleme i jest teraz problem z kodem do radia jakby ktoś był uczynny i podł mi kod jeśli sie da.Podaje nr vin WAUZZZ8K18N024391.z GÓRY DZIĘKUJE I POZDRAWIAM :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... by rozwiać Twoje i innych userów wątpliwości - nie policzycie nic żądnym kalkulatorami. W starych radiach Blaupunkta w niektórych modelach można było

pod warunkiem, że nikt nie grzebał w pamiątce i nie pozmieniał zawartości. Wyjścia są dwa: serwis, mają dostęp do bazy producenta i jak zechcą to są wstanie sprawdzić i podać kod. Drugi sposób to odrobina wiedzy na temat procesorów i pamięci, odczyt bina z pamięci jego edycja i albo jawnie zapisany kod albo chwila liczenia i kod znany. Ale jak napisałem trzeba cokolwiek mieć wiedzę w rzeczowym temacie.

RegardS for All!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...