Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sezon Rowerowy 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dodam iż przy tej wysokości nnw jak się połamiesz to dostaniesz b.mało ale to b.mało :decayed:

Opublikowano

Koledzy mam do Was pytanie bo widze że tu ostro rozmawiacie o rowerach. A mianowicie szukam zaczepu na 3 rowery do tylniej klapy A4 B6 Avant. Moze mi ktoś podpowiedziec gdzie to szukac lub jak to się fachowo nazywa ? Z góry wielkie dzięki.

Opublikowano
:hi: Szukam nowych opon do swojego rowerka, 5 dni w tygodniu dojeżdżam do pracy po asfalcie a w weekendy śmigam na wycieczki po drogach polnych i leśnych, jaki byście mi polecili rodzaj bieżnika, teraz używam semislicki, tylko po 800 km się tylna wytarła. Zastanawiam sie nad takim czymś Opona 26 x 1.95 Kenda K831A uniwersalna opony (4277973668) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jestem ciekawy jak sie spisuje. Czekam na jakieś podpowiedzi rozmiar 26x1,9/1.95.
Opublikowano

Bagażnik na klapę tylną bądź na hak jeśli takowy masz. Te na hak mają mniejszy współczynnik oporu powietrza, możliwość transportu 3 a nawet niektóre modele 4 rowerów, lepszy dostęp do bagażnika, większa stabilność rowerów. Te na klapę nie wymagają demontażu tablicy rejestracyjnej i przełożenia na bagażnik po założeniu i są tańsze. Bardzo dobra firma produkujące różne bagażniki to Thule

Opublikowano

Właśnie kupiłem taki thule na klapę i kolejnym plusem jest to że pasuje do około 80 modeli aut. Ale ma też miniusy, boję się że te zaczepy podrapią lakier, no i jest mniej stabilny od tego na hak.

Opublikowano

Ja mam bagażnik na tylną szybę do avanta. Można i do sedana założyć. Mieszczą się spokojnie 2 rowery. Umocowanie dosyć stabilne. Zależy jak mocno ściągnie się pasy mocujące :D

Zarysowań brak bo są gąbki zabezpieczające.

Kupowałem dwa lata temu w decathlonie. Na sporadyczne wypady polecam!

Opublikowano

Tomek masz linka gdzieś do tego na decathlonie lub allegro ?

Opublikowano

Jaki bagażnik (belki + uchwyty rowerowe) polecacie do Audi A4 B6 Sedan?

Opublikowano

...wazne jest dobre stabilne mocowanie :wink: szkoda by bylo aby podczas jazdy sie jakis rower wyczepil :decayed:

Opublikowano
:hi: Szukam nowych opon do swojego rowerka, 5 dni w tygodniu dojeżdżam do pracy po asfalcie a w weekendy śmigam na wycieczki po drogach polnych i leśnych, jaki byście mi polecili rodzaj bieżnika, teraz używam semislicki, tylko po 800 km się tylna wytarła. Zastanawiam sie nad takim czymś Opona 26 x 1.95 Kenda K831A uniwersalna opony (4277973668) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jestem ciekawy jak sie spisuje. Czekam na jakieś podpowiedzi rozmiar 26x1,9/1.95.

Startując w maratonach cały czas na kendach jeździłem i byłem zadowolony, teraz amatorsko również. Na + dobra przyczepność w terenie i odporność na przebicia, na - właśnie ścieralność na asfalcie dość spora. W tamtym sezonie miałem wypadek sam. wiec mało jeździłem max 500km będzie(asfalt + teren 70/30) to z połowę bieżnika zjadło na pewno.

Opublikowano

hmm opony do ścieżek przez las jak nazwać trekkingowymi? Wydaje mi się że chyba każde opony nadające się w teren będą się ścierać. Popatrzyłem specjalnie podczas mojej dzisiejszej wycieczki na przednią oponę(jakaś tam firma :decayed:) mimo, że ma bieżnik bardziej "szosowy" i jest węższa też już przytarta jak i kenda z tyłu. Więcej nie pomogę bo opon powyżej 50zł/szt nie kupuję. Kiedyś gość mi chwalił opony pow 100zł/szt. ale na wytrzymałość od przebicia, widocznie bieżnik ucieka wszędzie :wink:

Opublikowano

Taka jakosc gumy oraz technologia... pewne firmy :whistling: biorac pod uwage sytuacje ekonomiczna :kwasny: robia to celowo :whistling: dlaczego ?

bo " TY / JA " i miliony innych przyjdzie po nowe wczesniej :decayed::wink:

Opublikowano
Taka jakosc gumy oraz technologia... pewne firmy :whistling: biorac pod uwage sytuacje ekonomiczna :kwasny: robia to celowo :whistling: dlaczego ?

bo " TY / JA " i miliony innych przyjdzie po nowe wczesniej :decayed::wink:

Święta prawda. Pamiętam jak za gówniarza się śmigało na oponkach parę lat chyba, że je się schamowało :decayed: a teraz na postoju w piwnicy bieżnik się zużywa :wink:

Opublikowano

GPS na rower, rowerowy, nawigacja rowerowa 580P (4290014399) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. - miał ktoś do czynienia?? Ogólnie szukam navi rowerowej, na której mogę sobie wcześniej w domu zaprogramować trasę a potem nią jechać, nie musi być super ekstra obraz jak na samochodowej jakaś kreska(szlak) i kropka(ja). Wiemy, że można "stracić" ścieżkę rowerową mimo iz niby oznakowana, po za punktem w którym trzeba skręcić (przynajmniej w moim regionie tak jest). A co dopiero szlaki w lesie oznakowanie i nie. Myśle o tym bo chciałbym objechac mazury rowerem a nie znam tamtego regionu w ogóle. Wiem, że jest sportiva za 1500zł ale ja ciężarówką objechałem całą Europę z navi za 400zł więc cena sportivy nie do przyjęcia.

P.S nie spotkałem się w sklepach z takimi navi więc nie mam jak sam tego sprawdzić czy podpytać sprzedawcy.

Opublikowano

U mnie od trzech lat sprawdza się (nie tylko na Mazurach:wink:) N9 w tej roli. Jedyny problem to ok.4 godziny bateria... Trzeba mieć coś w zapasie.

Opublikowano

Panowie posiadam już porządną szosę ale jednak brakuje mi wyjazdów w teren.

Chce kupić nówkę sztukę która mi się nie rozleci po sezonie.

Upatrzyłem sobie coś takiego ma dobre opinie

2014 !! KING OF THE ROAD LAZARO INTEGRAL NA ALIVIO (4291073669) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Co o tym sądzicie może macie jakieś inne propozycje w tej cenie....

Opublikowano

Za tą kasę nie poszalejesz.

Ten rowerek co wkleiłeś jak dla mnie to nie wiadomo co.

Ani to góral, ani treking.

Kalloy podzespoły są tanie i solidne, rama też ok.

Amor i opony szmelc.

Poszukaj roweru górskiego, a czemu koniecznie nowy ? Uzywkę kupisz duuuużo lepszą.

---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:52 ----------

SCOTT EXPERT RACING (4315498128) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.