Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Malowanie alufelg RS6 jaki kolor?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam mocno podrapane alufelgi RS6 i planuję je pomalować ponieważ polerka odpada gdyż mają przetarte ranty :/ Audi jest cała czarna dlatego czarne alu jak dla mnie odpada i liczę na propozycje kolegów jaki kolor pasowałby najlepiej. Jeśli ma ktoś jakąś paletę kolorów to mile widziana :)

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

tapeta_a4.jpg

Opublikowano

Kolego ja też miałem ten dylemat i zdecydowałem się na srebrny.... przy czarnym samochodzie ciemne kolory odpadają.. no chyba że jakieś polerowane ranty itp.. :jerk:

Opublikowano

właśnie fajnie to wygląda... taki bandyta... ale smoły też bym nie dawał, za to grafit był by idealny... :wink:

Opublikowano
  • Autor

_zenek a mógłbyś podesłać zdjęcie tych swoich srebrnych felg? bo lakiernik poleca mi kolor czyste srebro i pokazywał mi taką farbę ale ciężko mi sobie wyobrazić jak będą wyglądać pomalowane felgi a nie miał żadnych zdjęć :)

A grafit też przechodzi mi przez myśl ;)

Opublikowano

Do ciemnego auta? Grafit polecam ZDECYDOWANIE.

Opublikowano

DSC_0390.jpg

coś takiego..:wink:

Opublikowano

srebrny :wink: ps. znaczek s-line na przedniej atrapie masz za wysoko :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tomekhxc dzięki za info o tym znaczku :-D nie zwróciłem na to nigdy uwagi a jak kupiłem auto to już tak było :-)

Opublikowano

ja mam czarnego avanta a felgi wlasnie sa u lakiernika, kolor czarny akryl. Widzialem jak to wyglada na hondzie lakiernika bo sam nie bylem przekonany do koloru i mi sie spodobalo. Wszystko rzecz gustu. Wstaw zdjecie swojego auta do watku o virtual tuningu a chlopaki pozmieniaja ci kolor i sam ocenisz ktory najlepszy.

Opublikowano

znajomy ma czarne auto i czarne felgi tylko że w macie i wygląda to super

Opublikowano

Dokładnie... Do tego autko trochę bliżej gleby i będzie bajka :wink:

Opublikowano

srebny albo

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

srebny albo

img5503t.jpg

small_01_2435505047957536587.jpg

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

srebny

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

srebny albo

http://s21.postimage.org/xeetrn1rn/img5503t.jpg

http://s12.postimage.org/5boa4ow7t/small_01_2435505047957536587.jpg

o jeszcze caly sedanik:decayed:

images.jpg

Opublikowano

Zdecydowanie do czarnego wozidła jak najbardziej srebrne.... im jaśniejsze tym fajniejszy kontrast...( tym bardziej je widać ),

a o to chodzi :)

Czarne ( i wszelakiej maści ciemne kolory ) giną na ciemnym aucie.....

Opublikowano

takiego efektu jak na zdj. wyżej nie będzie bo tam mamy 19' :decayed: Zrobisz jak chcesz bo to twoje autko i tobie się ma podobać... ale grafit zrobiłby robote... :naughty:

Opublikowano

mieliśmy pomóc.. a wyszło na to że tylko namieszaliśmy w głowie:grin:

Opublikowano

zdecydowanie srebro :kox:

a co do znaczka S-line na atrapie - nie było w B6 takiego czegoś :wink:

Opublikowano
  • Autor

Chyba jednak skuszę się na to srebro a na tych 19" to już całkiem inny efekt nie ma co tu porównywać do moich :D A jeśli chodzi o posadzenie na glebę to już kolega mi też o tym wspomniał że za wysoka jest i muszę się z tym zgodzić ale teraz jeszcze czas na oponki na te alu i później można myśleć o glebie :D

Opublikowano

Dobry wybór.. :thumbup1: będzie fajny kontrast..

Opublikowano

Ciemny srebrny podchodzący pod grafit :D

Opublikowano

Ja mam czarny lakier auta i czarne felgi (dokładnie półmat) i wygląda to kozacko:slina:, ale grafitowe też są zajefajne:naughty: jak dla mnie srebrne odpadają:kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.