Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
o co kaman z wlepą na przedniej szybie?

Takie naklejki mają polscy robotnicy za granicą. Konkretnie chodzi o to jak szukasz pracy to takie coś naklejasz :wink:

Prawę sznikers gada, ma taka na szybie przdniej co oznacza ze jest robolem za granicą, on akurat w DE :naughty:

A że ma info o swoim robolstwie krzywo nalepione to i robolem jest niskoopłacanym :hi:

Wujek, umarłem :grin:

Opublikowano

Fajny klimat auta :) Jakie opony masz ponaciągane na prosięta ?

Opublikowano
  • Autor
Fajny klimat auta :) Jakie opony masz ponaciągane na prosięta ?
nankang 215/40/18 8,5j
Opublikowano

mrogal, masz gdzieś pod ręka picture rejki US z bliska, bo kaju podesłał mi gościa co robi, ale chciałbym zobaczyć jak to wygląda:wink:

Opublikowano
Skąd wyrwałeś klapę US?

Stała b5 na us blaszkach na parkingu to pożyczył :naughty:

Opublikowano

Haha. Pytam poważnie i akurat nie Ciebie ;) .

Opublikowano
  • Autor
Skąd wyrwałeś klapę US?
sprowadzilem z USA

---------- Post dopisany at 07:26 ---------- Poprzedni post napisany at 07:24 ----------

mrogal, masz gdzieś pod ręka picture rejki US z bliska, bo kaju podesłał mi gościa co robi, ale chciałbym zobaczyć jak to wygląda:wink:
co Cie interesuje dokladnie? wymiary czy co? :decayed:
Opublikowano

Maurycy ja tez sprowadzalem klape z Ameryki, jest gość na forum co zajmuje się importem takich klap, jego nick to: Whyme? :wink:

---------- Post dopisany at 09:59 ---------- Poprzedni post napisany at 09:56 ----------

Marcin interesuje mnie "krój" i wypuklosc, naogladalem się tych tablic na vag evencie, wydają się inne

Opublikowano
Skąd wyrwałeś klapę US?

Nie zadawaj nigdy więcej tego pytania :whistling:

Opublikowano

bo zalezy jaka czcionke zamowisz

Opublikowano

Czorny ty bałwanie :grin: 3 pw dostałem w sprawie sprowadzenia klapy :polew:

Opublikowano
  • Autor
Czorny ty bałwanie :grin: 3 pw dostałem w sprawie sprowadzenia klapy :polew:
ty bazamanie czorny Ci nakreca biznes tylko sie wziac za to a Ty narzekasz :facepalm:
Opublikowano
bo zalezy jaka czcionke zamowisz

już ogarnąłem, czcionka niemiecką macie?

---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:49 ----------

Czorny ty bałwanie :grin: 3 pw dostałem w sprawie sprowadzenia klapy :polew:

polecam się na przyszłość :grin:

Opublikowano
Czorny ty bałwanie :grin: 3 pw dostałem w sprawie sprowadzenia klapy :polew:

polecam się na przyszłość :grin:

Jeden chciał klapę USA do astry :nabijasie:

Opublikowano
Czorny ty bałwanie :grin: 3 pw dostałem w sprawie sprowadzenia klapy :polew:
ty bazamanie czorny Ci nakreca biznes tylko sie wziac za to a Ty narzekasz :facepalm:

ja mam jedna z polskaa drugo z jakas tam inna ale nie niemiecka

Opublikowano

Plany jak najbardziej na plus :) do A4 spokojnie wejdzie fela18 :)

Opublikowano
Plany jak najbardziej na plus :) do A4 spokojnie wejdzie fela18 :)

1350595530_by_Kappio007_500.jpg?1350595530

Opublikowano

1003087_392260320884309_1739364661_n.jpg

tumblr_ma5qgimQNS1r2l90ro1_500.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.