Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

niestety nie wiem, proszę o bardziej obszerną wypowiedz z wiązu z tym typowym poliftem :grin:

Opublikowano

ILLEST - to taki skrót od "iżech jest tuningowiec" :decayed::decayed:

Opublikowano
ILLEST - to taki skrót od "iżech jest tuningowiec" :decayed::decayed:

O! To to!

Opublikowano
  • Autor
a co to za wlepka na tylnej szybie i co znaczy ? Proszę o szybką odpowiedź:grin:
panie to typowy polift avant jest a poliszłorks to taka nasza odmiana stensworks :grin: no wiecie przecierz :grin::polew::polew:

k**wa Andrzej nie ćpej beze mnie, godołżech Ci :facepalm:

Kowi radzyniakow troche uczył o stance'ie polishworks i innych :decayed:
Opublikowano
a co to za wlepka na tylnej szybie i co znaczy ? Proszę o szybką odpowiedź:grin:
panie to typowy polift avant jest a poliszłorks to taka nasza odmiana stensworks :grin: no wiecie przecierz :grin::polew::polew:

k**wa Andrzej nie ćpej beze mnie, godołżech Ci :facepalm:

Kowi radzyniakow troche uczył o stance'ie polishworks i innych :decayed:

Bój ojciec wiedzy i matka dziewica tunningu... Duet po chooyu idealny :decayed:

Opublikowano

muszę się do niego zgłosić :grin:

Opublikowano

Akordełon zostań moją żoną a Kaj córką, please.....

Opublikowano
Akordełon zostań moją żoną a Kaj córką, please.....

Mało Ci mieć pierdolniętego śfogra, jeszcze chcesz go na córkJe zaregistrować!? POLEJ! :drunk:

Opublikowano

Men, tek chcem.

Opublikowano
Men, tek chcem.

Właśnie żeście iście zostoli menżem i żonom :polew:

Opublikowano
  • Autor
Men, tek chcem.

masz lexa dom dwa garaze duza gaze na rsa polujesz moze byc przynajmniej gejosko a nie pedalsko bedzie :grin:

Opublikowano

ło kurfa :polew::polew::polew:

tylko skąd wiesz o Rs'ku?

Opublikowano
Men, tek chcem.

masz lexa dom dwa garaze duza gaze na rsa polujesz moze byc przynajmniej gejosko a nie pedalsko bedzie :grin:

medik... tatusiu:hi:

Opublikowano

nie pchać się tak :decayed:

Opublikowano

medik... tatusiu:hi:

Pudziesz stunt pierunie! :punish: To moja miejscufka! :grin:

Opublikowano
a co to za wlepka na tylnej szybie i co znaczy ? Proszę o szybką odpowiedź:grin:
panie to typowy polift avant jest a poliszłorks to taka nasza odmiana stensworks :grin: no wiecie przecierz :grin::polew::polew:

:kox::kox::polew:

Opublikowano
  • Autor
Men, tek chcem.

masz lexa dom dwa garaze duza gaze na rsa polujesz moze byc przynajmniej gejosko a nie pedalsko bedzie :grin:

medik... tatusiu:hi:

synek ?:grin: moj syn tajuningowiec detailowiec battalionowiec :giveheart:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

coś pan oszalał? :thumbdown: juesa pchać do żyda :shock3:

Opublikowano

Bierze moje B6

Napaćkane z japca kaja

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.