Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Majówka 2013 Ułęż!


egon@

Rekomendowane odpowiedzi

no to fajno :wink:

Kowi jedziesz tam o 15.00 i pilnujesz miejscówki fajnej :decayed:

jak Pan inżynier zarządzi to nie ma c**ja we wsi :grin:

kierofnik kurfa nie indżynier :decayed:

no także tego lepta te swoje ulepy już niedługo impreza :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kto będzie na majówce, moze mi nagrać mapy od rns-e i spolszczenie oczywiście odwdzięczę sie na miejscu. Jak by był ktoś tak miły proszę pisac na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kto będzie na majówce, moze mi nagrać mapy od rns-e i spolszczenie oczywiście odwdzięczę sie na miejscu. Jak by był ktoś tak miły proszę pisac na PW.
to ja sie podepne :banan:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kto będzie na majówce, moze mi nagrać mapy od rns-e i spolszczenie oczywiście odwdzięczę sie na miejscu. Jak by był ktoś tak miły proszę pisac na PW.

Ale masz te mapy i tylko je nagrać na płyte, czy załatwić takie mapy? jak masz linka do pewnego źrudła to ściagne i nagram na miejscu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby co to lubelski wyjazd grupowy jest w piątek o 15tej a w sobotę o 8mej z parkingu przy skansenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
jakby co to lubelski wyjazd grupowy jest w piątek o 15tej a w sobotę o 8mej z parkingu przy skansenie

ja bym wpisał się na sobotę , nie wiem gdzie jest skansen , jak można prosić to poproszę o adres :decayed: , no i oczywiście czy można dołączyć się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby co to lubelski wyjazd grupowy jest w piątek o 15tej a w sobotę o 8mej z parkingu przy skansenie

bez lubatrów jedzieta ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby co to lubelski wyjazd grupowy jest w piątek o 15tej a w sobotę o 8mej z parkingu przy skansenie

ja bym wpisał się na sobotę , nie wiem gdzie jest skansen , jak można prosić to poproszę o adres :decayed: , no i oczywiście czy można dołączyć się :D

oczywiście że można Aleja Warszawska 96

nie jedziemy przez Lubartów tylko trasą Lublin - Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
jakby co to lubelski wyjazd grupowy jest w piątek o 15tej a w sobotę o 8mej z parkingu przy skansenie

ja bym wpisał się na sobotę , nie wiem gdzie jest skansen , jak można prosić to poproszę o adres :decayed: , no i oczywiście czy można dołączyć się :D

oczywiście że można Aleja Warszawska 96

nie jedziemy przez Lubartów tylko trasą Lublin - Warszawa

okej dzięki:hi: , właśnie wolę dobrą trasę mieć przez Biłgoraj nie myślę jechać tam jest masakra droga , jak już to przez Rzeszów i do góry aż do Lublina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ilu aut mozemy sie spodziewać:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiszcie mnie do listy :) i będę wdzięczny za zajęcie miejsca koło was :) będę jechał razem z rafalekx z wawy :)

Przy okazji: przerabiał ktoś temat czyszczenia RNS-E płytą czyszczącą? Jak wrażenia? Dysponuje ktoś taką płytą i mógłby zabrać ją na majóvwkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi będę będę, także do zobaczenia :hi:

:drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi będę będę, także do zobaczenia :hi:
pijemyyyyy :naughty::polew::banan::grin::drunk::drinks:

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

Dopiszcie mnie do listy :) i będę wdzięczny za zajęcie miejsca koło was :) będę jechał razem z rafalekx z wawy :)

Przy okazji: przerabiał ktoś temat czyszczenia RNS-E płytą czyszczącą? Jak wrażenia? Dysponuje ktoś taką płytą i mógłby zabrać ją na majóvwkę?

dysponujesz wyjmakami do RNSe? wyczyscimy laser IPA

ktos chcial plyte mam ja ale mi radio nie czyta do konca, albo laser brudny albo plyta slaba i trzeba przegrac jak ktos chce niech wezmie 2 plyty DVD to kowi nam nagra przegra :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rns-e podobnno czyta tylko płyty verbatim 8,5 gb. Jade pierwszy raz co brać ze sobą ? Tam na miejscu sa jakieś sklepy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rns-e podobnno czyta tylko płyty verbatim 8,5 gb. Jade pierwszy raz co brać ze sobą ? Tam na miejscu sa jakieś sklepy ?

wez chabanine na grylla stoliczek i siedzonko picku jedzonko itd :D

sa parasoel piwne grille itd do skelpu trza podlatac autem :) poza zlot

oo wlasnie to niech wezmie ta OSOBA VERBATIMKE 8,5GB :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...