Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gaśnica


dawid.bary

Rekomendowane odpowiedzi

Ja swoją gaśnice woże w schowku w bagażniku od strony kierowcy. Schowek jest lekko uchylany i tam sie idealnie gaśnica miesci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest to o czym pisałem... dziś wiadziałem u znajomego w audi 80.

View image: 20130411 171220

W sedanie w bagażniku po bokach sa fajne wnęki, tam właśnie trzymam, nie wiem jak jest w avancie. Ogólnie to obiło mi się kiedyś o uszy że gasnica powinna byc pod ręka kierowcy, ale przecież większość producentów nie robi takich schowków na gaśnicę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeglądają etke natrafiłem na coś takiego

t4uu.png

Czyli pudełko na gaśnicę. Gdzie to miałoby być umieszczane?

Gdzie Wy wozicie gaśnicę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby ładnie pięknie o ile ktoś nie ma schowków pod fotelami przednimi.

Jest w etce jakiś dedykowany uchwyt do gaśnicy, ale już gdzie to ma być umieszczone nie napisali :kwasny:

t4uu.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek, to nawet chyba we wsiadaniu przeszkadza, nie wspomne o wygodzie w czasie jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w swoim Avancie mam 2 kg gaśnicę przymocowaną z boku po lewej stronie przy pomocy takiego oto ustrojstwa: UCHWYT GAŚNICY OPASKA na GAŚNICĘ - gaśnica (3079249836) - motoAllegro Muszę Wam powiedzieć, że sprawdza się super. Rzep ładnie się czepia tapicerki w bagażniku i świetnie się trzyma.

Zapodaj jakies fotki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem!!

dvvt.png

---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 12:58 ----------

Ale to tak jak pisałem, trzeba nie mieć schowków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety miałem przykrą niespodziankę, gdyż woziłem gaśnicę tak jak koledzy w bagażniku i pewnego razu w trakcie sprzątania bez żadnego powodu wystrzeliła sobie. Tak zgadza się bez żadnej ingerencji wywaliło cały środek gaśniczy, więc chyba nie muszę pisać jak wyglądało wnętrze mojego wozidła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kolejny argument za gaśnicą w bagażniku. Strach pomyśleć co by było jakby była pod nogami. :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2kg przyczepioną na rzep za parę złotych w bagażniku w avancie.I już miałem przygodę że moja poprzednia 2 została zużyta na ugaszenie reno megan 2008r,ładnej pani.Ładny kabriolet z czerwoną skórą by się sfajczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...