Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gaśnica

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja swoją gaśnice woże w schowku w bagażniku od strony kierowcy. Schowek jest lekko uchylany i tam sie idealnie gaśnica miesci.

Opublikowano

Przypadkowo trafiłem na temat i uświadomiłem sobie, że kupiłem samochód kilka dni temu i nie przypominam sobie żebym widział w nim coś takiego jak gaśnica :eusathink: Muszę to zaraz sprawdzić bo niebiescy mogą się przyczepić.

Opublikowano

Ja swoją wożę w siatce w bagażniku z lewej strony.

Opublikowano

to jest to o czym pisałem... dziś wiadziałem u znajomego w audi 80.

View image: 20130411 171220

W sedanie w bagażniku po bokach sa fajne wnęki, tam właśnie trzymam, nie wiem jak jest w avancie. Ogólnie to obiło mi się kiedyś o uszy że gasnica powinna byc pod ręka kierowcy, ale przecież większość producentów nie robi takich schowków na gaśnicę.
  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Ostatnio przeglądają etke natrafiłem na coś takiego

t4uu.png

Czyli pudełko na gaśnicę. Gdzie to miałoby być umieszczane?

Gdzie Wy wozicie gaśnicę?

Opublikowano

Niby ładnie pięknie o ile ktoś nie ma schowków pod fotelami przednimi.

Jest w etce jakiś dedykowany uchwyt do gaśnicy, ale już gdzie to ma być umieszczone nie napisali :kwasny:

t4uu.png

Opublikowano
A ja w swoim Avancie mam 2 kg gaśnicę przymocowaną z boku po lewej stronie przy pomocy takiego oto ustrojstwa: UCHWYT GAŚNICY OPASKA na GAŚNICĘ - gaśnica (3079249836) - motoAllegro Muszę Wam powiedzieć, że sprawdza się super. Rzep ładnie się czepia tapicerki w bagażniku i świetnie się trzyma.

Zapodaj jakies fotki :naughty:

Opublikowano

Znalazłem!!

dvvt.png

---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 12:58 ----------

Ale to tak jak pisałem, trzeba nie mieć schowków.

Opublikowano

Była wersja wkładki do bagażnika z gaśnicą , zdaje się że z zestawem naprawczym

Opublikowano

Ja niestety miałem przykrą niespodziankę, gdyż woziłem gaśnicę tak jak koledzy w bagażniku i pewnego razu w trakcie sprzątania bez żadnego powodu wystrzeliła sobie. Tak zgadza się bez żadnej ingerencji wywaliło cały środek gaśniczy, więc chyba nie muszę pisać jak wyglądało wnętrze mojego wozidła.

Opublikowano

Czyli kolejny argument za gaśnicą w bagażniku. Strach pomyśleć co by było jakby była pod nogami. :shock3:

Opublikowano

Szczerze mówiąc ja całkowicie zrezygnowałem z gaśnicy.

Opublikowano

Ja mam 2kg przyczepioną na rzep za parę złotych w bagażniku w avancie.I już miałem przygodę że moja poprzednia 2 została zużyta na ugaszenie reno megan 2008r,ładnej pani.Ładny kabriolet z czerwoną skórą by się sfajczył.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.