Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Szuder[/b] zabieraj rodzinke i smigamy do Wisły... a jesli masz maleństwo(?) w domu to poproś kogos zeby sie zaopiekował na te dwa dni ;) Do marca duzo czasu, napewno cos wymyslisz

Slaweq, dzięki za precyzyjny plan działania... :notworthy: Myśle nad tym nieustannie... :mysli: :mysli: :mysli:

Mam małą córeczkę - Milenkę i dlatego ciężko się wybrać... Ale mam nadzieje, ze coś wymyślę...[br]Dopisany: 07 Grudzień 2007, 08:33 _________________________________________________

ile jutro orientacyjnie bedzie osob? ja postanowiłem ze sobie nie odpuszcze chocby niewiem co i przyjade na spocik :dance::a4fan:

Lista obecności na spocie w sobotę, tj 8 grudnia 2007:

1) Szuder

2) Slaweq

3) GM

4) Hauzer

5) mA4ciek

6) Aramis

7) Elmo

8) Szogun0

9)

10)

11)

:notworthy:UWAGA JESZCZE SĄ WOLNE MIEJSCA!!!!! :notworthy:

ZAPRASZAMY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

elmo, najważniejsze, ze będziesz... :thumbup:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2007, 13:13 _________________________________________________Coś nam Slaweq dzisiaj zaginął....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuder w pracy nie bardzo moge wlazic na forum bo mi zagladają co robie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzuć tą robotę w cholerę!!!! co to za praca ,że na forum nie możesz sobie posiedzieć-ja bym tak nie mógł!! :polew::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie o to chodzi ze nie moge... pracuje tam od niedawna dlatego troche mi niezrecznie siedziec na necie długo bo luknac chwile to luzik..., a praca jest spoko, poniedzialek-piatek od 7 do 15 :> Takze jak wracam do domu to mam nadmiar czasu na net :D[br]Dopisany: 07 Grudzień 2007, 16:26 _________________________________________________Niestety kalendarzyki nie doszły także jutro na spocie nie bedzie... dostałem ostatnio kilka sztuk to dam Wam po jednym ;) :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się rozgadaliście.

Slaweq albo Szuder z którymś z Was muszę się umówić w Rzeszowie w tygodniu do południa na odbiór kalendarzyków.

Niestety na spota nie mogę jechać choćbym chciał. Żona ma termin na poniedziałek i nie bardzo mi jest ani z nią jechać ani zostawiać w domu samą.

A w tygodniu pracować trzeba więc kiedyś się zgadamy.

Będę zamawiał smycze klubowe od Lukasa. Jak ktoś ma ochotę to pisać. Myślę że w poniedziałek zamówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miro jak dojda kalendarzyki to napisze Ci PW i jakos sie umowimy... a ze smyczami to sie wstrzymaj narazie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzieki za zaproszenie na spot zimowy[szuder],ale ten muszę jeszcze opuscic, na następny juz postaram sie napewno przyjechać.Po wymianie plynu w chłodnicy nie może osiągnąć temperatury 90 stopni.Jutro pracuje tylko do dwunastej wiec się tym zajmie,a to jedyny dzień w tygodniu kiedy kończę tak wcześnie. Życzę udanego spotu . Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się wstrzymałem. Poszło PW :th:

Miro jutro zapytam chlopaków na spocie czy są zainteresowani smyczami i wtedy zamowie dla wszystkich tak jak Ci pisalem na PW czyli przez Angele a ona sie na spocie w Wawie rozliczy z Lukasem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie na spocie niebędzie bo oczywiście mojej A4 zachciało się zepsuć grrr niepytać co bo mnie szlak trafia z tym gratem przerobie to na żyletki i będzie święty spokuj, żeby to jeszcze kosztowało jakieś rozsądne pieniądze a tu za 10 latka trzeba w pierdu kasy wywalic i jeszcze dokładac ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest , audi ma focha i tyle. dlatego nigdy więcej 10-latków!! lepiej poczekać , doskładać i kupić 2000 rocznik, ja tak właśnie robię i już zakończyłem inwestowanie furę. chociaż nie narzekam , bo coś tam ma prawo się wysrać, ale na szczęście dużo tego nie było. głowa do góry-jeszcze bedzie kox :kox: Najwyżej zrzucimy ją w kamionkę!! hhhyhyhy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur*** z deszczem, taką miałem czystą bryke i tylko raz wczoraj wieczorem do miasta pojechalem.... brudna po szyby :rant: :bicz3:, więc dziś przed spotem będzie trzeba ją troche podczyścic :D, Szuder nie wybierasz się na BP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie wybiore sie na BP przed spotem przepłukac furke bo troche brudna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz o ktorej bedziesz na BP umyc :audi: to tez sie zjawie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorka panowie ale moge sie delikatnie spóźnić ok 30 min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...