Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Teraz uwaga:

podając obliczony przebieg lub odczytany z wewnętrznego komputera 330K

a gdzie te 100 000 zgubione po drodze? :)

:thumbup1: właśnie otóż to :) czyli ma więcej nalatane niż moja :decayed:

:) Dziwne ale tylko 20 000 km więcej od twojego, a dużo duuużo mniej zużytych części przy tym. U mnie raptem od nowości 4! (termostat, EGR, łożyska P. sprzęgło), a co u ciebie było ???? :decayed::grin:

  • Odpowiedzi 17,6 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale Harry wymieniał bo chciał a nie musiał... myślisz że skąd autorud miał siano na kolejne salony w Rzeszowie ? Harry tam jest w pierwszej dziesiątce jako darczyńca a Ty Mu tu coś wypominasz PILOT ...

tak że tego...

Opublikowano

Ok. odpuszczam.

Opublikowano

Było auto nie ma i co tu komentować :):):) każdy widzi co kupuje i tyle ... brak komenta ....

Proszę o zmiane temaciku .... :P:P:P:P

Opublikowano

Teraz uwaga:

podając obliczony przebieg lub odczytany z wewnętrznego komputera 330K

a gdzie te 100 000 zgubione po drodze? :)

:thumbup1: właśnie otóż to :) czyli ma więcej nalatane niż moja :decayed:

:) Dziwne ale tylko 20 000 km więcej od twojego, a dużo duuużo mniej zużytych części przy tym. U mnie raptem od nowości 4! (termostat, EGR, łożyska P. sprzęgło), a co u ciebie było ???? :decayed::grin:

ojjj u mnie jest cały silnik z nowych cześci większości nie pamiętam jakie :P , jedynie co wiem to nie wymieniałem obudowy filtrów , zbiorników , osłon , akumulatora i świec :D

a tak po za tym skończmy temacik

Opublikowano

To poszły b6 Panowie pochwalcie sie na co teraz polujecie (Harry w sumie wiem co upolowal) ale Pilot ?

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Opublikowano

To poszły b6 Panowie pochwalcie sie na co teraz polujecie (Harry w sumie wiem co upolowal) ale Pilot ?

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

moje auto jest do soboty :/ i już zabiera , od razu sprawy ogarniam , lawetę i wio do DE :D

Opublikowano

:o @harry19-19 znalazłeś kupca ? ktoś z forum ? co w końcu kupujesz ? V8 czy V10 :kox: ??

Opublikowano

Tak znalazłem a powiem że nowego nabywcę jestem zadowolony i wiem że będzie o moją audziczke dba tak jak ja i że pójdzie w dobre ręce.

Tak ktoś z forum ale nicka w tej chwili nie mogę podać :D

A co kupuje no wiadomo audi i cztery pierścienie :D a jaki model to już opiszę jak kupię

Opublikowano

wiadomo co bierzesz :DV10 VV12 skoro taniej Cię wyjdzie wziąć lawetę niż na kołach przyjechać ;P czekam na jakieś foty :D

A8L-W12-Transporter-6.jpg
:slina: :slina: :slina:

obstawiam TO :)

Edytowane przez szop44

Opublikowano

Tak znalazłem a powiem że nowego nabywcę jestem zadowolony i wiem że będzie o moją audziczke dba tak jak ja i że pójdzie w dobre ręce.

Tak ktoś z forum ale nicka w tej chwili nie mogę podać :D

A co kupuje no wiadomo audi i cztery pierścienie :D a jaki model to już opiszę jak kupię

To ze V-ka to pewniak i w końcu quattro ;)
Opublikowano

Harry nas czymś ciekawym zaskoczy :-P :-o

Opublikowano

bedzie kto jutro ? :whistling:

Opublikowano

Ja będę :)

Opublikowano

Pany gdyby ktoś potrzebował to jutro na spocie będę miał kilka zestawów do prania.

Proszek 10 kg + 4 l koncentratu do płukania : 70 PLN.

Z DE przywiezione, producent u nas nieznany ale towar porządny i przetestowany.

Opublikowano

Mam zamiar się pojawić dziś.

Opublikowano

Mam zamiar się pojawić dziś.

A to dzis SPOT :)

Tak Grześ dziś jest spot :) Dasz radę to zaglądnij :)
Opublikowano

Ja nie dam rady :/

Opublikowano

Ja też nie :( siedzę w robocie jeszcze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.