Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE

slaweq

Ale.. zaczynam sie jeszcze zastanawiac czy ludzie z Rzeszowa to tez takie chamy.. ale mam nadzieje ze nie..

:bicz3: penie że NIE !!!!

• Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No wiesz ! :decayed: Tu sami porządni obywatele i oddani sprawie fani :a4fan:

A tak poważnie, to w każdym stadzie trafi się czarna owca :cool1:

Mała prośba z mojej strony..., jeśli nie macie pojęcia dlaczego i jakie są kontakty na linii pl-eu to nie wypowiadajcie się w tym temacie. Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej na ten temat to powiem Wam na spocie co, jak i dlaczego :cool1:

a tak wogole to ten Tygrys nie 'przylazł' tu czasem z EU ? taki cwany w mordzie a z tego co wiem to podobno właśnie z EU sie przeniosl tu ;] ehh..

Był u nas, potem poszedl na eu i wrócił gdy zobaczył z kim ma tam do czynienia, ale o tym też na spocie jak coś :cool1:

no ja zostałem wtajemniczony to sie wypowiadam :-)

a co do obicia mordy to ty jeszcze mojej nie widziałaś...na prawdę szkodę ręki nawet jak sie ogolę to wiele nie pomaga :kox:

a wracając do tematu - ponawiam pytanie o linka do tych fotek.... :cool1:

no ja zostałem wtajemniczony to sie wypowiadam :-)

Przez kogo? :)

Niewiele osób na tym Forum wie co i jak było naprawdę.

spoko spoko..

hmm Slawek a powiedz mi taka rzecz :) bo widze ze co 3 tyg i co 1 tydz ida leb w leb :decayed:

co bedzie jak bedzie remis ;>

Wtedy, ktoś będzie musiał podjąć jakąś kompromisową decyzę :wink4:

Dzisiaj o 23 konczymy głosowanie

:naughty::hi:

mnie tak troche wtajemniczyli koledzy z klubu.. ale nie pamietam nawet kto bo bylo ciemno :x :> no i takiej dokladniej historii to nie znam ale chetnie poznam bo kazdy mi mowi co innego sie gubie :(

co do głosowania :-) ja moge podjac za Ciebie ta straszna decyzje :P

link: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_sedanik_moja_adusia-t128540.0.html :)

wiesz dobrze ze nie o te fotki mi chodziło :kox:

bo ja tam wystawilam foty mojego auta a nie swoje rozbierane zdjecia

ja rozmawiałem w sprawie "rozpadu" i z szuderem ktory kiedyś był na Naszym forum vag-podkarpacie.pl i z chłopakami podczas pamiętnego spot'a w pizza "prawie hut"

To był swego czasu mocny temat :kox:Szuder był w to zamieszany także bracus pewnie jesteś poinformowany z jego perspektywy.

Szuder niewiele wie :) A jeśli jakąś cząstke wie to jest to subiektywna ocena jednej strony. Jak bylo naprawdę to wie tylko kilka osób które uczestniczyły w tym od środka a nie znają to tylko z opowiadań :cool1:

Bracus jedno pytanie i konczymy temat eu..., pochwalił się szuder, że użytkownicy eu, na swoich spotkaniach palili gadżety a4-klub.pl?

Witam wszystkich :hi: Przepraszam że zakłócam spokój na podkarpaciu :gwizdanie: Chcę kupić alufelgi 15" może ktoś ma ładne i chce sprzedać :rolleyes: jeśli coś wiecie to proszę na o wiadomość. Jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam wszystkich klubowiczów :hi:

Pablo90 Ty nie przepraszaj bo nie ma za co tylko wpadnij na spota do Rzeszowa :hi:

palili gadżety ? :o ale to chyba juz dawno nie?? bo ja od sierpnia w EU jestem i od tamtej pory 95% spotów odbywa sie w moim towarzystwie i nie bylo w sumie nawet tematu PL.. :mysli:

ale powiem wam tyle że wy znajdziecie jakis minus na EU a EU na PL :) i tak wkołko ... :P oj dzieci :>

W głosowaniu mamy równa ilość głosów na spoty co tydzień i co trzy tygodnie to kompromisowym rozwiązaniem będzie termin pośredni czyli..., spoty będą co 2 tygodnie :good::decayed:

Następny spot już 25 kwietnia - godz 16.00 na Podpromiu

:good: