Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Aaaaa..... coś nas Prezes ostatnio nie odwiedza ??? :decayed:

Slaweq zyjesz :mysli:

żyje zyje :hi: tylko jakoś na nic czasu nie mam a zawsze kiedy jest spot to mi wypada do załatwienia jakaś sprawa, której nie ogarnąłem w tygodniu :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko :) co sadzicie o oponach Goodyear Excellence 225/45/R17 ? :naughty: bo myslę je zakupic :decayed: Jezdził ktos moze z Was na tych oponkach :>?

Podobny bieżnik do Bridgestone Turanza ER300. Sam na takich śmigam i powiem tylko że są super ciche i bardzo dobrze trzymają. Mokry asfalt i kałuże im nie straszne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kiedy felga rs6 wychodziła w rozmiarze 16 ? :) takie repliki to na zimę mozna zakładać a nie na lato do lansu :wink4:

aha i na tych fotach pod spodem masz rozmiar od 19 do 17 i to tylko 1 szt. bo mniejsze nie wejdą na zaciski

16 cali na A4 nie wyglada rewelacyjnie tak że jak już coś kupować to 17> takie moje "skromne" zdanie

kolego mi chodziło o wzór a jeśli chodzi o fele to 17 bo obecnie mam 16 i te na zimię zostają a 17 lato ...

Ps. Dzięki Wrclaguna i Virus01 w pomocy z A6 kumpla [br]Dopisany: 28 Luty 2011, 22:38_________________________________________________Pozdro dla David0 widziany dziś pod Europką o 7:16 rano co do pytania to ok 20 do 25 tys km roczne na ori 16 oponki 205/55 r16 continental

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś ma ochotę na:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=189598.msg2229183#msg2229183

dla Podkarpacia parę setek do dołu.

:a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa..... coś nas Prezes ostatnio nie odwiedza ??? :decayed:

Slaweq zyjesz :mysli:

żyje zyje :hi: tylko jakoś na nic czasu nie mam a zawsze kiedy jest spot to mi wypada do załatwienia jakaś sprawa, której nie ogarnąłem w tygodniu :wallbash:

Tak to juz z tymi sprawami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla David0 widziany dziś pod Europką o 7:16, co do pytania to ok 20 do 25 tys km roczne na ori 16 oponki 205/55 r16 continental

pozro ja tam co dzien jeżdze i jeszcze nie udało mi sie na nikogo trafic :-)

a co do mojego pytania to chce pokazać ze ci co mają 15/16 ori i jeżdżą to robią praktycznie najwięcej km rocznie i używając felg o kilka rozmiarów większych statystycznie spada przebieg roczny danego użytkownika auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid ja robie około 20 km koła to: lato 225/40/18", zima 205/55/16"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale lipa. Boże broń od takich strażaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :hi:

Mam prośbę... niech się ktoś Notoriousa zapyta (bo mnie wrzucił do ignorowanych) czy takim głupim to się można po prostu urodzić czy trzeba się tego jakoś specjalnie uczyć bo nie umiem go rozpracować :polew:

Ps. A i czy o Prezesie też tak uważa jak mi napisał w PW bo zabrzmiało to tak jak by się odnosiło do wszystkich nie tylko do mnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i przekażcie mu że szkoda że nie umie się do błędu przyznać tylko zachowuje się jak 5 letnie dziecko ale cóż łatwiej załatwić sprawę ignorowaniem kogoś jak się nie ma żadnych argumentów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...