Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE

slaweq

Oj to chyba nie to , oni się nazywają " MEGA SERVICE " . Pracuje właśnie w starym pomie i sporooooooooo juz o nich słyszałem . Chodzą pogłoski że jadąc na wymianę opon to zapomna koła przykręcić :):polew:

• Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ahhah POM to najgorszy serwis w Sanoku !!!! a ich firma nazwa sie MEGA SERVICE :-) a ja ci poleciłem MAXI SERVICE w Manastercu :-)

Ja wiem czy powiedzenie Servis to nie za dużo :) ale mniejsza z nimi dziś tam będę dzwonił i mam nadzieje ze będzie miał czas i faktycznie zrobi .

jak nie zrobi to sam to zrobie, tylko ja musisz mieć PIN nowego licznika, bo mam tylko vag'a

Witam. Moze nie byłem najaktywiniejszy na forum taka praca (przy autostradzie) dzis musze odejsc z klubu bo audi w nocy zniknelo i tego uczucia koledzy nie zycze nikomu :thumbdown:

ale siara kolego, współczuję ci :(

Za kradziez powinni obcinac rece.

Napisz cos blizej: gdzie, kiedy, jak.

Dawno kupiles?

Dorabiales ostatnio kluczyki?

Kupiles z kompletem kluczy?

:shocked: :shocked: ;( z tego powodu z klubu odchodzić nie musisz :no:, wręcz przeciwnie :naughty:

Wierzę że ...ujowe uczucie przyjść i nie zastać swojego auta w miejscu gdzie się go zaparkowało :blink:, oby jak najmniej takich sytuacji.

miałeś AC/KR ?

kurde dzieki za pozytywne mysli co do niektorych pytan to:

może ten złomiarz na wlocie do ropczyc dorabia :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 08:53_________________________________________________http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110421/MIELEC/639232874 :confused4:

Dziwne że sie tak równo na dwie części rozleciał . Może było tak jak piszesz Klaudiusz. Inna sprawa to wąska droga a młody zap.. jak na wyścigu F1.

a no wesołych wesołych :wink4:

Panowie... kto by mi vaga podpiął?

Wesołych Świąt Wszystkim

ja ci mogę podpiąc ale dopiero w piątek

slawqu kiedy nastepny Spot :wink4: ......no i Grill :cool1: na pewno cieplo juz bedzie :decayed:

Napisałem na pierwszej stronie ze spot 1-go maja bo teraz święta wypadły :wink4:. Moze wtedy grilla bo powinno być ciepło :good: