Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE

slaweq

No nie wiem. :polew:

Jak będą dopiero co po obiedzie, to nie zrobisz na nich wrażenia.

Natomiast ich blankiet mandatowy na tobie zrobi :polew: :polew:

• Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mysle, że nie bedzie wielkiego problemu z tym grillem, postawimy go bliżej Wisłoka i po sprawie.

Jesli wiekszośc bedzie po obiedzie to może przesuniemy spota o godzinke do przodu?

ten rocznik już raczej ma wszystko poprawione

Z tego co sie orientuje to poprawki o których piszesz weszły w silnikach po 2004 roku. Ten 2.5 z ogłoszenia to pewnie AKE.

Jedzie ktos na 1/4 dzisiaj. Ja nie dam rady bo sie rozchorowałem. Poróbcie jakieś foty, albo filmiki :)

Mnie także tam dziś nie będzie –praca :wallbash:,ale pogodę coś nie pewną mamy, także kto wie czy przy wielkich opadach deszczu zawody nie zostaną przeniesione na inny termin ( ze względu na bezpieczeństwo oczywiście :decayed::naughty:)

Kurde GM. Rozmawialiśmy ostatnio że kamyka złapałeś. Ja złapałem wczoraj klocka drewnianego na maskę i szybę. Na szczęścię skończyło się tylko na małym dołku na masce i lekkich ryskach.

Tego sq..... co jechał i gubił klocki z naczepy to bym chętnie za jaja na drzewie powiesił.

:shocked: Nie dziwne ze się wk....łeś sam nie wiem jak bym zareagował, widzisz kamień to kamień (widocznie przeznaczony był dla mnie) ale twój klocek drewniany to ewidentna bezmyślność i głupota kolesia który to wiózł i nie zabezpieczył ładunku (bo podejrzewam ze z tamtąd wziął się on na ulicy )

Tak rozsypane były na długości kilkuset metrów. Jak jechałem do Rzeszowa to nie widziałem tego. Miałem tak ze 120 jak kątem oka zobaczyłem że coś leci. Musiał wystrzelić spod koła samochodu jadącego w drugą stronę. Dwoją drogą też jakiś matoł że najechał na takiego klocka albo się po prostu zagapił a ja miałem pecha.

Na szczęscie po zastosowaniu pasty tempo został tylko mały dołek.

Coś mu chyba biegów brakowało, bo z trybuny wyglądało, jakby 90 km/h nie przekroczył :P:tongue4:

Nie wiem czy widzieliście, ale mozna zamawiac kubki z logo, które bede robił http://www.a4-klub.pl/smf/odp_kubki_z_logo-t34656.0.html;msg403991#new

Cena dla osób z Rzeszowa to 14 zł bez kosztów wysyłki co zrozumiałe..., odbiór na spocie :th: Takze jesli ktos chce to zamawiajcie.