Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak Kostaryka teraz wygra to jutro na spocie stawiam flaaache :).

d*pa

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miało mnie nie być, ale całkiem możliwe że jednak wyrobię aby na spota zaglądnąć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm::facepalm::facepalm: ile autek na spocie byłooooooooooooo kto nie był to niech :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown: żałuje ... :banan::banan::banan::banan:

Ja byłem na moment, słyszałem też że byłeś później :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm::facepalm::facepalm: ile autek na spocie byłooooooooooooo kto nie był to niech :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown: żałuje ... :banan::banan::banan::banan:

Ja byłem na moment, słyszałem też że byłeś później :decayed:

Zawitałem na chwilkę ..... a ty coś się tak zmył szybko ..... :naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm::facepalm::facepalm: ile autek na spocie byłooooooooooooo kto nie był to niech :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown: żałuje ... :banan::banan::banan::banan:

Ja byłem na moment, słyszałem też że byłeś później :decayed:

Zawitałem na chwilkę ..... a ty coś się tak zmył szybko ..... :naughty::naughty::naughty:

Z koleżanką się umówiłem na rowerek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam z widzenia tego instruktora co zginał :kwasny:

Rzeszów: Samolot, który rozbił się na śląsku należał do firmy z Malawy [WIDEO] - 6 lipca 2014

---------- Post dopisany 08-07-2014 at 17:06 ---------- Poprzedni post napisany 07-07-2014 at 07:04 ----------

:hi:

szukam kogos z Gorlic :wink: moze ktos bedzie tamtedy przyjezdzal ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Potrzebuje informacji na temat serwisu samochodowego, czy zna ktoś z Was może i ma jakieś doświadczenie , zależy mi na doświadczeniu, a nie zasłyszanej opinii na temat tego serwisu.

Serwis Big Serwis Grzegorz Beskur, ul. Olbrachta 14, Rzeszów

Pytanie czy robił ktoś u niego swój silnik jakieś diagnozy, wymiany uszczelek itp, nie mówię o wymianie oleju, czy klockach :)

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Potrzebuje informacji na temat serwisu samochodowego, czy zna ktoś z Was może i ma jakieś doświadczenie , zależy mi na doświadczeniu, a nie zasłyszanej opinii na temat tego serwisu.

Serwis Big Serwis Grzegorz Beskur, ul. Olbrachta 14, Rzeszów

Pytanie czy robił ktoś u niego swój silnik jakieś diagnozy, wymiany uszczelek itp, nie mówię o wymianie oleju, czy klockach :)

Pozdrawiam

Tomek

Hej,

JA mogę Ci polecić inny serwis w którym serwisuje swoje V6 (co prawda diesel ;)).

Nie mam sie do czego przyczepić, robię wszystko z rozrządem włącznie, nawet ustawili kąt początku wtrysku wzorowo - poprawiając autorud.

W razie czego dane na PRV jak będziesz chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany takie przydatne info wrzucać na ogólny, bo za chwilę zniknie w tłumie i znów ktoś będzie szukał tego samego :wink:

Jakieś fotki z ostatniego spotu? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany takie przydatne info wrzucać na ogólny, bo za chwilę zniknie w tłumie i znów ktoś będzie szukał tego samego :wink:

Jakieś fotki z ostatniego spotu? :decayed:

Robiliśmy foty ale koleżanką spacerującym po moście he

jak kolega wspomninał szkoda że nie jest szklany chodnik ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jutro audi podkarpacie robi spota o 16 na podpromiu kto sie wybiera? ja bede wkoncu swoim samochodem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :wink: jestem tutaj nowy i zauwazylem zlocik w RZE w najblizsza niedziele ;)

mozliwe ze i ja sie zjawie. niedawno kupilem swoja a4 i wszystko jak narazie seria... no ale moze przyjade i zobacze co i jak to wyglada.

pozdrawiam!:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadaj kolego napewno bedziesz mial co podpatrzec ;) A ja sie tez zjawie na spocie w końcu ale pewnie sierpniowo/wrzesniowym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktos jakies gadzety tam na sell czy na forum trzeba zamawiac ?;p

A ile tak mniej wiecej jest autek na zlociku ?;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...