Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze panowie lipa straszna bo przegapie ten spocik, dopiero na swieta bede w polsce ale moze sie gdzies miedzy swietami a sylwkiem znajdzie jeszcze jeden spocik to sie zalapie. POzdrowienia dla wszystkich Rzeszowiakow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chyba że można wpaść na spota brudasem :gwizdanie:

Nie mozna :tongue4::wink4::polew: :polew:

Kurcze panowie lipa straszna bo przegapie ten spocik, dopiero na swieta bede w polsce ale moze sie gdzies miedzy swietami a sylwkiem znajdzie jeszcze jeden spocik to sie zalapie. POzdrowienia dla wszystkich Rzeszowiakow

Chyba bedzie jakis spocik miedzy świetami także :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że można wpaść na spota brudasem :gwizdanie:

Nie mozna :tongue4::wink4::polew: :polew:

Slaweq Ty to umiesz zmobilizować do umycia :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogole co to za dziwne pytanie czy na spota brudnym autem mozna przyjechac :polew: :polew: :polew:

Zartuje :wink4: ja kiedys takim brudasem przyjechałem ze wstyd :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no to pytanie też było tak dla żartu :decayed:

Przyjade brudasem i wam zdjęcia zepsuje :polew::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja musiałem umyć bryczke bo kolor można było poznać tylko po masce, dachu i górnej części tylnej klapy a na dodatek ostatnio zakopywałem się w błocie na bezdrożach więc mycie się należało. Quattro by się przydało :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skalarx a ty jak mi ostatnio sprawdzales licznik to parzyles czy moze nie jest ustawiony na mile?

Nie sprawdzałem. Ale jak by był ustawiony na mile, to przebieg też by był w milach :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skalarx a ty jak mi ostatnio sprawdzales licznik to parzyles czy moze nie jest ustawiony na mile?

Nie sprawdzałem. Ale jak by był ustawiony na mile, to przebieg też by był w milach :>

a to jest bardzo mozliwe bo ja nie wierze w przebiegi 10 letnich aut rzedu 160tys :gwizdanie:

to jesli wiesz jak to bysmy jutro sprawdzili :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda sprzyja spotowaniu dzisiaj i mam nadzieje, że frekwencja dopisze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera jasna dobrze ze popatrzylem bo przez caly czas myslalem ze spot jest o 17 :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spocik jak zawsze udany a dzisiaj szczególnie bo 15 furek w taka pogode to rewelacja :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem ankiete z terminami nastepnego spota :naughty: Także, albo zrobimy coś jeszcze w grudniu, albo planowo czyli 4 stycznia :) Głosować :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot udany :good:

Gdyby był jeszcze Skalarx i GM byłby prawie rekord :wink4:

Słyszałem właśnie Andronikus że spot udany, a i frekwencja dobra. Ja osobiście złożyłem usprawiedliwienie (jeszcze przed spotem) mojej nieobecności u samego prezesa :embarrassed:( co zrobić praca, ale od początku istnienia spotów Rzeszowskich to chyba jest to moja dopiero trzecia nieobecność ,także myślę że nie jest aż tak źle :kox:) tylko czekam na jakieś fotki :lol1:,chętnie obejrzę :pilot: nowe „furmanki” podobno byli nowi ludzie . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było jedno nowe i jak dla mnie egzotyczne A4. 2000r., 90 ps. i automat skrzynia. Jeszcze jak by był szyberdzch to by już była naprawde żadko spotykana sztuka :naughty:

GM czeka aż nas śnieg zasypie i wtedy nam pokaże. On w swojej A4 ma coś o czym my tylko możemy pomażyć :kox: i nie mowa tu o spalaniu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było jedno nowe i jak dla mnie egzotyczne A4. 2000r., 90 ps. i automat skrzynia. Jeszcze jak by był szyberdzch to by już była naprawde żadko spotykana sztuka :naughty:

GM czeka aż nas śnieg zasypie i wtedy nam pokaże. On w swojej A4 ma coś o czym my tylko możemy pomażyć :kox: i nie mowa tu o spalaniu :naughty:

...no ma znaczek na klapie Q , kupiony na alledrogo.pl

:polew: :polew: :polew: :polew: :good:

tak własnie tak mam znaczek Q -jak- Q,,wa ile ona pali :polew:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2008, 12:13_________________________________________________swoją drogą do dziś dnia jeżdżę na letnich bo zimy nie widać :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą do dziś dnia jeżdżę na letnich bo zimy nie widać :cool1:

bujaj się :angry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...