Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Skalar tą katowaną eSkę byłeś oglądać??!! :cool1: :gwizdanie:

Byłem :gwizdanie:. Technicznie nic do zarzucenia nie miała. 0 błędów, mruczała pięknie jeździła jeszcze piękniej, środek zadbany, piękna alcantara, zawiecha cichuteńka. Nie podobała mi się buda. :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

....no właśnie , dla mnie eSka to: idealny stan techniczny, minimalny przebieg , maxymalne wyposażenie i cena do 35.000zł hyhyhy :decayed::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....no właśnie , dla mnie eSka to: idealny stan techniczny, minimalny przebieg , maxymalne wyposażenie i cena do 35.000zł hyhyhy :decayed::polew: :polew:

Szukaj :hi:. Życia Ci nie starczy :gwizdanie: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeee tam, kiepsko, moje się do 7500 kręci :tongue4:

:polew: silnik pożyczony od Kubicy :mysli:

Tak, ale tylko połowę mi pożyczył.

Dlatego osiągam połowę jego max rpm oraz mam tylko 4 cylindry. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogłoszenie z moich stron rodzinnych .... wygląda zacnie ta furka ... ale 85 tyś :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

szanownych kolegow

Panowie moze ktos pomoze, potrzebuje kogos kto w naszych okolicach regeneruje przekladnie kierownicze i robi to dobrze i w miare szybko ?

http://www.hpa.ipr.pl/

Z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tego HPA Test nie polecam :thumbdown: To partacze :thumbdown: Nie potrafią nawet dobrze ustawić nie mówiąc o rgeneracji. Podobno regenerowane podzespoły u nich potrafią być droższe niż nówki sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tej S4 z filmików to po 1 wsze nic nie jedzie :) po 2 gie nie spodziewajcie się ze smarkacze kupują takie samochody zeby jezdziec w niedziele do kościoła. Co do ceny jest jaka jest w zasadzie sprzedajacy ustala cene a sprzeda sie za tyle ile ktoś da a im więcej grzebane tym mniej pieniędzy odzyskasz - normalna sprawa. W kamieniu śląskim jak byłem na zawodach to facet prawie na kolanach prosił zebym mu swoją sprzedał za 45 000 zł i ktos pomysli ze głupek ale jak ktos wie co i jak i chce zrobic to samo co ja u siebie co nie jest takie proste to łatwo policzyć 2001 30 - 35 000 zł modyfikacje 18 - 22 000 :) czyli powinienem sprzedać za 50-55 :) co jest oczywiście nierealne.Tyle ze moja na prawde nie katowana w takich warunkach. Z jednej strony żałuje bo może trzeba było sprzedać - ale jeszcze się laleczką nie nacieszyłem.

Padło pytanie o tem. oleju w S4 - normalnie 95 - 105 stopni ale w S4 mozna juz cisnąć po osiągnieciu temperatury wody na 90 stopni bez obawy, nie trzeba "czekać" na olej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że zasłoniłeś tablice Sławkowi :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że zasłoniłeś tablice Sławkowi :polew: :polew:

jak wszystkim, to wszystkim :nabijasie::polew: :polew: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że zasłoniłeś tablice Sławkowi :polew: :polew:

A ja szukam swojego auta na fotkach :kox::polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 09:57_________________________________________________Pany jak tam? Szykujecie się na jutrzejszego spota? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...