Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy są tu jacyś wielbiciele Polskiego Morza?

a tak jaśniej to potrzebuje wiedzieć gdzie można znaleść tanie noclegi, takie naprawde tanie najlepiej Kołobrzeg albo okolice. Albo ostatecznie Ustka i okolice :-) No chyba że ma ktoś znajomości i może załatwić spanko taniej to było by bardzo ładnie :P wlasnie takich ofert szukam, po znajomości także jakby ktoś coś wiedział to pisać do mnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nad naszym morzem znalezienie czegoś taniego graniczy z cudem, bo Polskie morze w sezonie jest bardzooo drogie. No chyba, że szukasz czegoś w ekstremalnych warunkach, to wtedy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sixu, a ty masz wątek w "moja a4"? :mysli:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_wszyscy_sie_chwala_wiec_i_ja_zeby_poszczerze_czyli_a4_b6_by_sixu_from_rzeszow-t138172.0.html

Tygrysiczka, olej polskie morze. W tamtym roku pojechałem z Niemiec na 6 dni do Turcji. Wczasy w ***** Hotelu Bellis Iberostar. All Inclusiv, super pokoje, swietne żarcie, morze 50 metrów od hotelu, na terenie 3 baseny odkryte i jeden kryty. Wypas na maksa .

Od Osoby zapłaciłem UWAGA : 350 euro :gwizdanie: co prawda załatwiłem ten wypad "last minute" ale wystarczy poszukać i masz za***iste wczasy za grosze a nie kupa siana i wspomnienia z Ustki :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygrysiczka poszukaj w miejscowości Chłopy to koło Mielna i niedaleko Kołobrzega. Tam można znaleść fajne domki 2 razy tam byłem taniocha była a zaraz za domkiem miałem plaże i morze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie bardzo mnie stac na chwile obecna na jakis wiekszy wyjazd dlatego chce jechac nad polskie morze i szukam czegos taniego dospania, ewentualnie jak nic nie znajde zostaje mi pole namiotowe albo samochod :> oczywiscie wiekszy, transporter :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos ruszylo w temacie Rtockiego

moze ktos cos wiecej wie :cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_oczekujac_roberta_tockiego-t126389.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widziałem, trochę to przeciągnęli, w domyśle dali rtockiemu dość czasu na zwrot kasy. Ktoś tu kiedyś pisał, że zna nieco bliżej rtockiego niż reszta forumowiczów z Rzeszowa i okolic... :gwizdanie: ... może dorzuci jakieś info co tam u Roberta, oszukani koledzy na pewno byli by wdzięczni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wogole kiedyś pomyślał żeby ruszyć 4 litery i pojść do niego osobiście? W domu drzwi wam raczej otworzy skoro np telefonu nie odbiera.. denerwoje mnie to juz, ja myślałam że baby plotkują a tu prosze.. jakie zdziwienie?! :/ a ten wątek o rtockim to juz mistrzostwo! a to jak ktos napisal ze sie dobrze bawi w swoim regionie to HIT! :D Ktoś go widzi jadącego samochodem przez miasto i odrazu powstaje PLOTKA że sie dobrze bawi.. no no, a może rzeczywiscie jakieś dupeczki wozi na tylnim siedzeniu, zza szyb wystają różowe biustonosze a na antenie od radia wiszą niebieskie stringi w cekiny.. no i oczywiscie na lusterku wisi KULA DYSKOTEKOWA :) ehhh.. dla was to nie jest troche beznadziejne ?? Ja rozumiem ze kasa i wogole, ja tez sobie staram szanowac kase ale jesli wiem ze mi ktos wisi $ to ide do niego i najpierw gadam a nie zmyslam sobie bajeczki co sie z Ta osoba dzieje ze sie nie odzywa, a pozniej groze policja.. chyba najpierw mozna bylo by sie przejechac do niego na chate i wyjasnic. sadze ze gadanie nic tu nie pomoze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tygryiczka wszystko ok, ale nie myślisz chyba, że ktoś z Krakowa, Poznania czy innego miasta będzie się fatygował do Rzeszowa żeby zapukać w drzwi Roberta?

Odnośnie plotek to były różne. Były takie, że sie dobrze bawi, ale były też inne, broniące go. Słyszałem różne dramatyczne opowieści o szpitalach itp. a co z tego jest prawdą... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie fakt, Rtocki zaniedbał ludzi i nawet znaku nie daje.. ale osoby mieszkajace tu w Rzeszowie a ktorym kase wisi moglyby sie pofatygowac do niego :) Przeciez to logiczne ze osoby mieszkajace daleko od Rzeszowa nie beda tu jechac specjalnie.. Mi chodzi tylko o to żeby sobie ludzie ucieli to wymyślanie bajek :/ najpierw niech się dowiedzą prawdy, a później wyciągają wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo to dziś widziałem na rondzie w Strzyżowie około godziny 20:00 ?? Czarny sedan b5 RSR 80** ramczeki klubowe i naklejka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto się wozi czarnym sedanem z naklejką klubową na całe drzwi ? wygląda to jak napis LADA na bolidzie Kubicy...dla mnie tragedia :embarrassed:

:polew: :polew: :polew:

to prowokacja jakaś?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek, wizyta w szpitalu nie przeszkadza w napisaniu posta typu " Chłopaki, przepraszam. mam problemy - dajcie mi 2 miesiące" :mysli:

No dokładnie, wystarczyło tak napisać, ale Robert długi czas sie nie odzywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto się wozi czarnym sedanem z naklejką klubową na całe drzwi ? wygląda to jak napis LADA na bolidzie Kubicy...dla mnie tragedia :embarrassed:

:polew: :polew: :polew:

to prowokacja jakaś?? :mysli:

dlaczego ? po prostu widziałem pierwszy raz na oczy i bardzo mi sie nie podoba - zastanawiałem się nad przyczyną naklejenia ? ruda się pojawiła może jakaś obcierka była ? samochód bardzo ładnie się prezentuje bo jechałęm po Rejtana chwile za nim nagle jade z boku a tu zonk :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest naklejka klubowa na całe drzwi tylko logo na magnes, które w każdej chwili można ściągnąć. A czy jest to obciach to kwestia gustu. Bracus a podoba Ci się naklejka na cały bok auta w tej słynnej B5 z RS Service? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdemu może się nie podobać i każdemu spodobać, mi się widzi coś takiego. Na jakieś specjalne okazje- zloty, spoty, otwarcia sezonowe - chyba nie ma nic lepszego żeby pokazać z jakiego klubu się jest. Na czarnej furze przykuwa wzrok

tutaj inna furka z podobnym modem, bracus może się przekonasz?? :wink4:

dfDh9.jpg

KlfMi.jpg

dfNfJ.jpg

B7by0.jpg

dg1dA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jest komercjalna reklama mająca na celu przynieść zysk liczony w $$$ i ona częściej stoi pod warsztatem jako reklama bo na co dzień Marcin jeździ przecież volvo

poza tym generalnie "ta" a4'ka to przecież coś w rodzaju demo cara - wiele rzeczy jest zrobionych bo pomagają w ścigach na ćwiartkę a nie dlatego że ładnie to wygląda natomiast ta a4 o której mówię ma chyba inne przeznaczenie - poza tym ja nie napisałem ze ktos jest głupi i jest wieśniakiem z pod remizy - tylko że mi się to nie podoba i chciałem się dowiedzieć dlaczego tak jest - a na razie uzyskuje odpowiedz - tak bo tak...albo tak bo inni też tak mają....można i tak

mech można wszystko i wszędzie - każdy robi jak lubi ja tylko wyrażam opinię (a nie obrażam) poza tym spoty spotami i można sobie kleić ale w piątek na środku Rejtana nie było chyba spota...albo ja coś przeoczyłem :cool1:

luzik - napisz normalnie że się lansujesz i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...