Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jakbym zakupił czarną A4 to myślę że prosiłbym SIXUa, żeby mi pożyczył do przymiarki i chyba nie prędko bym mu oddał, bo fura wygląda w takiej konfiguracji bardzo ładnie :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory bracus, ale zawsze gdy odpalam to forum, szukam jakichś info, czytam odpowiedzi osób których znam, albo "znam" online dzięki temu forum, piszę jakieś posty, oglądam fury innych użytkowników sprawia mi to przyjemność i czuję się wtedy wyjątkowo. Mimo, że jestem w miarę świeżym użytkownikiem jestem dumny z tego że mogę brać udział w tym wszystkim i chylę czoła wszystkim którzy przyłożyli rękę i swój czas aby stworzyć to miejsce. Być może jestem młody, mało jeszcze w życiu widziałem i być może z wiekiem mój zapał minie, choć z drugiej strony na tym forum udzielają się ludzie dużo starsi ode mnie, którzy kupują sobie ręczniki, breloczki, magnesy z logo klubowym i ciągle sprawia im to przyjemność.

Niestety nie lubię kiedy ktoś mimo wszystko próbuje narzucić innym swój punkt widzenia i skrytykować ze względu na swoje upodobania :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się ciesze ze masz kolegów na forum :polew: tylko o jakim narzucaniu tutaj mówisz bo to troszkę nie na temat wypaliłeś....ja mam swoje racje ty masz swoje i od tego jest forum żeby je konfrontować a to czy coś lubisz czy nie to już całkiem inna sprawa

wchodząc na forum od razu musisz być przygotowany że coś się komuś nie będzie podobać to chyba oczywiste - i trzeba się z tym zmierzyć

to że czerpiesz pozytywne emocje jako użytkownik forum to chyba zrozumiałe bo inaczej byś tutaj nie zaglądał

dokonując pewnych wyborów trzeba być przygotowanym na merytoryczną dyskusję bo forum nie składa się tylko z fałszywych wazeliniarzy ale i "normalnych" ludzi którzy patrzą czasami inaczej (bez skrzywienia) na pewne sprawy

to że prowadzę vag-podkarpacie.pl nie oznacza że podobają mi się tam wszystkie samochody lub że pochwalam wszystkie wprowadzone modyfikacje jakie tam są zalecane - wręcz przeciwnie i mówię o tym głośno i każdemu a nie tylko za plecami jak niektórzy

a najwięcej samokrytyki mam do swojego parcha :-) zresztą jak mnie poznasz osobiście to może się przekonasz :)

co do wieku jestem klasycznym przykładem że wariatem można być i po 30 stce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bracus , magnesiki walnałem SE po pracy w piątek - wyjeżdżałem z Kumplami na melanż. Byliśmy w dresach i z torbami sportowymi ponieważ w przeciwieństwie do naszych Równolatków zamiast chlać piwo przez weekend - popierdzielam na rowerze i pływam ile wlezie. Bylismy mocno zluzowani więc "wystrój" MOJEJ A4 miał być jak najbardziej lajtowy i szczerze mówiąc mało mnie interesuje czyjekolwiek zdanie na ten temat.

jesli będę miał ochote to zamówię sobie jeszcze 15 kompletów i powieszę na choince w Wigilię :closed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co było wogole zaczynać temat ? :gwizdanie:

z wlasnego doswiadczenia (ktore niedawno tu bylo ;D) wiem ze lepiej SWOJE ZDANIE trzymac w sobie, nie warto go wyglaszac publicznie ;]

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu zapytałem kto tak pięknie okrasił swoją A4 (bo jakoś nie przypadło mi to do gustu) a tutaj się zaczęło dorabianie ideologii :gwizdanie:

Dawid0 a Twojej wypowiedzi całkiem nie rozumiem ponieważ z tego co mi wiadomo nie odpowiedziałeś Tacinowi na pytanie - tak że zamieszałeś kijem w beczce podwinąłeś ogon i tyle Cie widzieli...typowa postawa prawdomównego człowieka...nie wiem co chciałeś przez takie zachowanie osiągnąć ale pewnie Ci się udało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracus wiesz no wszystko spoko, każdy ma swoje zdanie i wolno mu je wyrazac gdzie chce i kiedy chce ;) tylko ze wiesz.. w Doświadczeniu z Twoim udziałem :x nauczyłam się żeby swojego zdania nie rozgłaszać publicznie ponieważ jeśli nastąpi jakaś wypowiedz to zaraz się wszyscy jak HIENY rzucają ;-) a co do tego Tupcina to zakończcie ten temat, szkoda spamowac strony ;) skoro można o czymś sensownym porozmawiać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ma może ktoś z Was koledzy płytkę z mapami europy 2010 do RNS-E ?

Szykuje mi się wyjazd wakacyjny za miesiąc, a oryginał jaki dostałem z autem (płytka 2004) po włożeniu wyrzuca IMPROPERLY INSERTED. :mysli:

No i teraz pytanie, czy napęd szaleje, czy z płytą coś nie tak. Nie bardzo mam jak to sprawdzić.

Próbowałem wypalać jakieś nowe mapy (DVD+R - tryb DVD ROM), ale efekt ten sam - IMPROPERLY INSERTED.

Ew. może ktoś wypali mi prawidłowo DVD :naughty:, albo zna kogoś kto ma odpowiednią nagrywarkę ?

Z góry dzięki za pomoc, odwdzięczę się :kox:

(jak będzie ktoś chętny pomóc w RZ, to podjadę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slyszalem ze nagrywarka PIOONIERA :decayed:

A ja tez mam pytanie troche niedyskretne :gwizdanie:

Po Rzeszowie jezdzi niebiesiutka RS4 B7 i moje zapytanie ...czy ktos nie wie jakie ma numery rejestracyjne :cool1:

Gdzies widzilem foty tego autka tylko nie moge znalezc :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem ostrzec, bo nie wszystkie dzieci mogą jeszcze spać - zdjęcie nr 3 jest +18 :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...